מכבי נתניה

גירסה מלאה: יום שישי חייבים לפרק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
בחוץ בנס ציונה ?
2-1
אנשים בטוחים שבגלל שאנחנו מכבי נתניה בלאומית אז אנחנו חייבים לדרוס ולשחק מינימום כמו ברצלונה,תנו לי להבהיר לכם,העונה הדרך לא חשובה,רק התוצאה,תנו לעלות ליגה,לברוח מהגיהנום הזה,מצידי שכול משחק ננצח חצי-אפס לא מעניין,רק לקטוף נקודות!בהצלחה!
(06-Nov-2013 0:54)ranelbaz כתב: [ -> ]אנשים בטוחים שבגלל שאנחנו מכבי נתניה בלאומית אז אנחנו חייבים לדרוס ולשחק מינימום כמו ברצלונה,תנו לי להבהיר לכם,העונה הדרך לא חשובה,רק התוצאה,תנו לעלות ליגה,לברוח מהגיהנום הזה,מצידי שכול משחק ננצח חצי-אפס לא מעניין,רק לקטוף נקודות!בהצלחה!

במשחק הספציפי הזה כן אני מצפה מהקבוצה שתפרק תקצץ את אום אל פאחם
(06-Nov-2013 0:37)yaron73 כתב: [ -> ]בחוץ בנס ציונה ?
2-1

בחוץ ניצחנו 2 1 משער של גבי פקר בתוספת הזמן .בבית ניצחנו 3 1 וזה אחרי שנס ציונה מחזור קודם הפסידה 12 0 למכבי עכו.
זו באמת תהיה בושה אם לא נגמור את המשחק הזה במחצית הראשונה,לדעתי כל תוצאה פחות מ 3:0 היא בושה,ולא ישכנעו אותי כל הציניקנים שיגידו לי מספיק לי 1:0... זה משחק שצריך כן לפרק את היריבה ולצבור ביטחון להמשך.ניצחון של 1:0 הוא כמו הפסד מבחינת ביטחון להמשך... אני אישית חושש מהמוקש הזה ומקווה שנעבור אותו בהצלחה(ניצחון גבוה...).
ואהו איזה פלאשים מן העבר העלת לי דרך אגב מי זוכר את שם המגן משם שהצטיין נגדנו ואחר כך עבר לשחק בנתניה ברח לי השם.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(06-Nov-2013 11:47)amir כתב: [ -> ]ואהו איזה פלאשים מן העבר העלת לי דרך אגב מי זוכר את שם המגן משם שהצטיין נגדנו ואחר כך עבר לשחק בנתניה ברח לי השם.

אם אני לא טןעה זה דומטרסקו אבל לא היה מגן,.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
לא הוא היה ישראלי זילבר משהו כזה.

לא מעט משתמשים באייסוקר מדברים על נצחון בהפרש דו-ספרתי.

אני קונה נצחון דו-שערי.
תקשיבו טוב! אנחנו מפסידים.
השחקנים שלנו יהירים.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's