מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקני עבר???
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
שבוע טוב (כבר התרגלתי...)
באמת לא פעם עולה הקטע של שחקני עבר. רווח רוצה שיהיו מאמנים, אחרים רוצים מעורבות שלהם בניהול או בחינוך הילדים.
אני כבר לא מצפה מהם לכלום. לא לניהול, לא למעורבות ולא לכלום.
אולי ציפינו מהם ליותר מידי ועדיף רק לזכור את שהיה פעם ולכבד את זה. מספר שנים בהם הם היו שחקנים גדולים מהחיים. כל השאר, איך נאמר, הן ציפיות שלנו, של החזרת עטרה ליושנה.
לא מהם תבוא הישועה.
ובנושא של עודד, מצטער אבל הוא בדיוק הסמל, של האינטרסים, של הכלום. אני לא מאשים אותו במצב של הקבוצה, אבל קצת אומץ ויושרת לב לא היו מזיקים כאן. לא עכשיו היתה צריכה לבוא ההתפטרות. לפני חודשיים.
עכשיו זה פשוט עוד עכבר שבורח.
אז אולי במקום לברוח תלך למרים, תדפוק על השולחן ותאמר לה. אוסידון = אסון. אוסידון החוצה. כדי שנוכל להתחיל לשקם.
לברוח תוכל גם בשבוע הבא... הרי מה זה כבר משנה.
(07-Feb-2016 12:09)אסףג כתב: [ -> ]שבוע טוב (כבר התרגלתי...)
באמת לא פעם עולה הקטע של שחקני עבר. רווח רוצה שיהיו מאמנים, אחרים רוצים מעורבות שלהם בניהול או בחינוך הילדים.
אולי ציפינו מהם ליותר מידי ועדיף רק לזכור את שהיה פעם ולכבד את זה. מספר שנים בהם הם היו שחקנים גדולים מהחיים. כל השאר, איך נאמר, הן ציפיות שלנו, של החזרת עטרה ליושנה.
לא מהם תבוא הישועה.
ובנושא של עודד, מצטער אבל הוא בדיוק הסמל, של האינטרסים, של הכלום. אני לא מאשים אותו במצב של הקבוצה, אבל קצת אומץ ויושרת לב לא היו מזיקים כאן. לא עכשיו היתה צריכה לבוא ההתפטרות. לפני חודשיים.
אז אולי במקום לברוח תלך למרים, תדפוק על השולחן ותאמר לה. אוסידון = אסון. אוסידון החוצה. כדי שנוכל להתחיל לשקם.

לצערנו,מריונטה של איזיקוביץ...לכן לא ירשה לעצמו להתמודד.
(07-Feb-2016 12:09)אסףג כתב: [ -> ]שבוע טוב (כבר התרגלתי...)
לא מהם תבוא הישועה.

צודק בכול מילה עודד היקר איפה היית לפני שבוע ? למה חזרת בכלל ? ולמה אתה עוזב כמו עכבר מספינה טובעת ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אין לי מושג איך מתנהל הניהול. אבל אם אוסידון עושה מה שהוא רוצה בלי לספור את הדירקטוריון, אז החובה של עודד מכנס היא להתפטר ולא לשמש
עלה תאנה לניהול מופקר של הקבוצה.

כמובן, "אם" כי אין לי מושג מה מתרחש שם.

ודרך אגב, מה השכר של אוסידון?
אתמול במקום להיות עם הקבוצה בבש הוא נסע לפרשן משחק אחר כמו כל שבת מנהל מקצועי כזה אנחנו לא צריכים שישאר בספורט1.
עוד מודל לדוגמה עאלק...
ועוד הוכחה שלא כל שחקן ענק יכול להיות מנהל\מאמן גדול.

עודד פשוט השתפן וברח ושאף אחד לא יספר לי עכשיו שההתנהלות של אוסידון קשורה לזה. הוא פשוט לא מוכן שמשהו מהעונה הזה ידבק בו ויכתים את הרזומה המאד לייט שלו.
פשוט לוזריות במיטבה.

(07-Feb-2016 12:37)arika כתב: [ -> ]אין לי מושג איך מתנהל הניהול. אבל אם אוסידון עושה מה שהוא רוצה בלי לספור את הדירקטוריון, אז החובה של עודד מכנס היא להתפטר ולא לשמש

אני יודע שהטעות הכי גדולה שעשינו העונה אחראי אותו דירקטוריון שאוסידון לא סופר...
ולטעות הזאת למי שלא הבין קוראים ראובן עטר.
לדעתי אף אחד לא יודע מה היו הסמכויות שלו.
אני מהמר ששואפות לכלום.
אם הוא היה מנהל מקצועי כפי שדיווחו בצורה מאוד לא מדוייקת(עובדה שהוא לא עזב את עבודתו בטלויזיה- מה שאפילו לא עורר תהיות אצל אף אחד מאיתנו- וברור למה... כי לא יודע מה עודד היה- מנהל מקצועי זה בטוח לא היה)- מניח שלא היה עובד בחינם וכנראה היה נמצא במתחם האימונים באופן יומיומי- ובלי לבדוק ברור לי שהוא לא.
מנהל מקצועי זה פול טיים ג'וב. לא חלטורה. עודד לא היה מנהל מקצועי ולכן אני לא מרים גבה על כך שעבד בטלויזיה כתמיד.
למה הוא עזב את התפקיד הלא ברור שהיה לו(מניח שזה היה סוג של יועץ)? אני באמת לא יודע.

(07-Feb-2016 13:19)אופיר34 כתב: [ -> ]עוד מודל לדוגמה עאלק...

עודד פשוט השתפן וברח ושאף אחד לא יספר לי עכשיו שההתנהלות של אוסידון קשורה לזה. הוא פשוט לא מוכן שמשהו מהעונה הזה ידבק בו ויכתים את הרזומה המאד לייט שלו.
פשוט לוזריות במיטבה.

(07-Feb-2016 12:37)arika כתב: [ -> ]אין לי מושג איך מתנהל הניהול. אבל אם אוסידון עושה מה שהוא רוצה בלי לספור את הדירקטוריון, אז החובה של עודד מכנס היא להתפטר ולא לשמש

אני יודע שהטעות הכי גדולה שעשינו העונה אחראי אותו דירקטוריון שאוסידון לא סופר...
אופיר, אתה לא מדייק. לדעתי אפילו קצת משכתב את ההסטוריה.
עטר היה מועמד גם כשדורה מונה.
בני לם אפילו היה מועמד בכיר יותר.
מי מונה בסוף כולנו זוכרים(שמו מופיע 2 שורות למעלה בחלק השני של המשפט).
לאחר פיטורי המאמן הראשון- עטר היה מועמד. המועמד שירון ישראל וקובי בלדב המליצו עליו(אין לי מושג אם מימנו, לא מימנו- מבחינתי המלצה בלבד וכך העיד ירון ישראל).
אני די בטוח שאוסידון גם הפעם לא התכוון ללכת עם דעתם.
המה מה...
אלישע היה יקר מידי, וגיא לוי יום אחרי שניפגש עם אוסידון סגר בהפועל ת"א.
תחושה שלי- אם לא היה כך- אני מהמר שעטר לא היה בנתניה. האם היה יותר טוב או פחות טוב עם גיא לוי? קשה לדעת... לאור מה שקרה בהפועל הוא לא ממש הסתדר עם בניה רקובה... כנראה שגם כאן לא היה מסתדר...
להגיד שהדירקטוריון מינה את עטר- לפחות למיטב הבנתי מדובר בהבל הבלים.
(07-Feb-2016 13:23)עידן444 כתב: [ -> ]לדעתי אף אחד לא יודע מה היו הסמכויות שלו.
אני מהמר ששואפות לכלום.
אם הוא היה מנהל מקצועי כפי שדיווחו בצורה מאוד לא מדוייקת(עובדה שהוא לא עזב את עבודתו בטלויזיה- מה שאפילו לא עורר תהיות אצל אף אחד מאיתנו- וברור למה... כי לא יודע מה עודד היה- מנהל מקצועי זה בטוח לא היה)- מניח שלא היה עובד בחינם וכנראה היה נמצא במתחם האימונים באופן יומיומי- ובלי לבדוק ברור לי שהוא לא.
מנהל מקצועי זה פול טיים ג'וב. לא חלטורה. עודד לא היה מנהל מקצועי ולכן אני לא מרים גבה על כך שעבד בטלויזיה כתמיד.
למה הוא עזב את התפקיד הלא ברור שהיה לו(מניח שזה היה סוג של יועץ)? אני באמת לא יודע.

לא היה לו כלום כמו לאחרים....
יש רק 1 בנתניה העונה ואין מלבדו.

כל המינוי של עודד נולד בחטא,לפני ישיבת מרים עם "עלק" דירקטוריון שיחה מאיזיקוביץ שכללה המלצה חמה על עודד....
(07-Feb-2016 13:23)עידן444 כתב: [ -> ]לדעתי אף אחד לא יודע מה היו הסמכויות שלו.
אני מהמר ששואפות לכלום.

(07-Feb-2016 13:19)אופיר34 כתב: [ -> ]עוד מודל לדוגמה עאלק...

פשוט לוזריות במיטבה.

אופיר, אתה לא מדייק. לדעתי אפילו קצת משכתב את ההסטוריה.
עטר היה מועמד גם כשדורה מונה.
בני לם אפילו היה מועמד בכיר יותר.
מי מונה בסוף כולנו זוכרים(שמו מופיע 2 שורות למעלה בחלק השני של המשפט).
לאחר פיטורי המאמן הראשון- עטר היה מועמד. המועמד שירון ישראל וקובי בלדב המליצו עליו(אין לי מושג אם מימנו, לא מימנו- מבחינתי המלצה בלבד וכך העיד ירון ישראל).
אני די בטוח שאוסידון גם הפעם לא התכוון ללכת עם דעתם.
המה מה...
אלישע היה יקר מידי, וגיא לוי יום אחרי שניפגש עם אוסידון סגר בהפועל ת"א.
תחושה שלי- אם לא היה כך- אני מהמר שעטר לא היה בנתניה. האם היה יותר טוב או פחות טוב עם גיא לוי? קשה לדעת... לאור מה שקרה בהפועל הוא לא ממש הסתדר עם בניה רקובה... כנראה שגם כאן לא היה מסתדר...
להגיד שהדירקטוריון מינה את עטר- לפחות למיטב הבנתי מדובר בהבל הבלים.

עידן כול זה נכון לפעם הראשונה שעודד התפטר ואז באמת תחת כול מיקרופון הוא סיפר שהוא לא מוכן לעבוד עם מישהו שלא סופר אותו .אז למה חזר? וכשחזר למה לא דרש סמכיות בכתב ? ולמה לא עשה רעש שאוסידון ומנחם שחררו והחתימו שחקנים השבוע ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עידן, היו מספיק אופציות לאוסידון. אלי כהן( שניהם ), לנדאו, בני לם, שייע אפילו. הוא בחר בעטר הרבה בגלל אותו דירקטוריון שכביכול לא השפיע בנושא המאמן. אז עם כל הכבוד לירון ישראל שיטול קורה מבין עיניו כי גם לו יש חלק בנפילה המקצועית של הקבוצה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
עמודים: 1 2 3
Reference URL's