מכבי נתניה

גירסה מלאה: כפר סבא תשחק בעונה הבאה באיצטדיון שתושבי נתניה מימנו מכיסם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אין גבול לציניות , אין גבול לחוצפה

איצטדיון שהיה אמור לעלות 80 מליון שקל ועבר את ה 250 מליון שקל כשכמעט כל המימון הוא משכנתא של תושבי העיר במיסים לעשרות שנים .

והנה העירייה בשביל לא לשבור את הראש מחליטה להשכיר להחכיר להפקיר את האיצטדיון העירוני לחברת ניהול וזאת עושה כבשלה הפרטי !!!

אחרי רעננה שהפכה את ביתה באיצטדיוננו עכשיו גם כפר סבא מתעתדת לשחק בעונה הבאה באיצטדיוננו .... עוד מעט כל הליגה יהפכו את איצטדיוננו לבית הפרטי הראשון או השני שלהם !!

כנראה שלא מבינים כאן ולא מנסים להבין או שעושים בכוונה על מנת שמכבי נתניה תיעלם מהמפה לחלוטין , מכבי נתניה אמורה וצריכה לקבל לשימושה את האיצטדיון לאימונים ולמשחקים .

בית אמור להיות המגרש הביתי שלי שאני מרגיש בו הכי טוב הכי מוכר הכי נוח , מהרגע שהחליטו עאלק " בגלל הדשא " להעתיק את האימונים מחוץ לאיצטדיון הבית כבר לא מספק נקודות !!!

על מנת שביתי יחזור להיות מבצרי חובה לתת למכבי נתניה את הכלים להצליח וזה לחזור ולהתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע באיצטדיון או שיזרקו את החברה שמנהלת אותו כשבראש שלה רק רווחים , אנחנו התושבים לא צריכים לממן את עירייות רעננה וכפר סבא על חשבוננו !!!
אתה לא מממן. האגודות האלה משלמות כסף שאני בטוח שזורם לעירייה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
האצטדיון גורר אחריו כל שנה גרעון של 3 מיליון ש"ח שנופל על תושבי נתניה ככה שבסה"כ זה לטובת התושבים.
בבנית האיצטדיון נעשתה(כמעט),כל טעות אפשרית,בדיוק כמו בבחירת אוסידון.
לא רק שהמחיר כמעט והוכפל וכל ההפרש נפל על כתפי תושבי נתניה,התכנון של השטחים המסחרים לא בוצע ע"פ סקר שוק ופוספסו לא מעט לקוחות פוטנציאלים בגלל גובה תקרה(לדוגמא).
החזקת האיצטדיון עולה למשלם המיסים המקומי בין 7 ל8 מיליון ש"ח וההכנסות פחות מ3 מיליון ש"ח.
מה שאומר שגם לטעויות האלה יש חלק בעובדה שמכבי נתניה נטולת אצטדיון ביתי(לדעתי אפשר להוכיח את זה סטטיסטית בקלות)- עובדה שפוגעת במועדון, בטח כל עוד הוא חי מהיד לפה במתכונת של מועדון קטן שחייב בית אוגר נקודות. לא סתם ירדנו בקופסא פעמיים תוך 50? 60 שנה? ובאצטדיון החדש 1.9 פעמים ב 4 שנים...
יאמר הקדים את זמנו. נתניה עם יאמר ועם בעלים בעל חזון לחזור לצמרת חייבת אצטדיון כמו שיש לנו היום. נתניה הנוכחית הולכת בו לאיבוד והפיכתו לאכסניה של כל דורש לא עוזרת.
כשהייתי ילד ושאלתי את אבא שלי מתי נתניה שוב תזכה באליפות אני זוכר שהוא אמר לי שכל עוד נתניה משחקת בקופסא זה לא יקרה... שהקופסא ״תוקעת״ את המועדון וגוזרת עליו בינוניות. לצערי כל עוד אין שאיפה אמיתית למצויינות- המקום הטבעי של המועדון הזה היה אצטדיון ישן, מיושן, מוזנח וכזה שגורם לאוהדי היריבה להקיא תוך כדי הסיבובים כשהם מחפשים חניה אם לא הקיאו כבר ליד קניון השרון. מגרש שהשחקנים המקומיים מכירים בו כל גבשושית. מגרש שאתה יודע שאם תגיע בו למשחק מכריע אתה יודע שזה רק בידיים שלך!(חוץ מאותו משחק ארור במאי 1995...).

Sent from my iPhone using Tapatalk
טל.מ אתה ממש לא צודק
דבר ראשון כתושב העיר זה נופל על כל תושב
דבר שני הם משלמות כסף למי ? ליבלונסקי במקרה הכי טוב !!
למה שהכסף הזה לא יילך לכיס של המועדון ?

והדבר השני אין ביתיות בגלל שיבלונסקי דואג לדשא יותר מהקבוצה
לא מענין אותי הדשא ותחרויות בינלאומיות מענין אותי שהקבוצה שלנו תצליח ולשם כך לפחות 3 ימים בשבוע היא חייבת להתאמן שם

שאת התחרויות יעשו באיצטדיון רמת גן לא בנתניה
עידן, הקופסא צריכה להשאר בזכרון של כולנו. זהו. שם מקומה, בבית הקברות של מגרשי הכדורגל השכונתיים .

ואבא שלך אכבר צודק - הקופסא ״תוקעת״ את המועדון וגוזרת עליו בינוניות !

איצטדיון ,מתקנים וקהל הם הפרמטרים הכי חשובים במיתוג של מועדון ולנו יש את כל אלה. וגם אם היום הכל נאחס ולא רואים את האור תהיה בטוח שאם היית נשאר בקופסא הסיכוי שלך לצאת ממשבר ולגרום למישהו רציני להגיע לפה היה יורד בעשרות מונים.

הקופסא מוצתה, היא נשארה מוצג נוסטלגי חשוב ,אבל לחזור לשם היום ?? מבחינתי בחיים לא.

בסה"כ יש לנו כל מה שצריך חוץ מקבוצה....אני מאמין שגם בחלק הזה נטפל מתישהו...
(04-Feb-2016 19:04)אייל ס כתב: [ -> ]בבנית האיצטדיון נעשתה(כמעט),כל טעות אפשרית,בדיוק כמו בבחירת אוסידון.
לא רק שהמחיר כמעט והוכפל וכל ההפרש נפל על כתפי תושבי נתניה,התכנון של השטחים המסחרים לא בוצע ע"פ סקר שוק ופוספסו לא מעט לקוחות פוטנציאלים בגלל גובה תקרה(לדוגמא).
החזקת האיצטדיון עולה למשלם המיסים המקומי בין 7 ל8 מיליון ש"ח וההכנסות פחות מ3 מיליון ש"ח.
האצטדיון שנפתח לפני שלוש שנים לאחר הליך בנייה ארוך מהמצופה מפסיד בינתיים כסף ובעירייה מקווים שזכות השם תסייע בצמצומי הנפסדים. על-פי נתוני עיריית נתניה, שהתפרסמו בשנת 2015, עלות ההוצאות על מתחם האצטדיון נאמדו בסכום של כ-6 מיליון שקל, בעוד שההכנסות עמדו על כ-3 מיליון שקל.
(04-Feb-2016 20:03)amir כתב: [ -> ]
(04-Feb-2016 19:04)אייל ס כתב: [ -> ]בבנית האיצטדיון נעשתה(כמעט),כל טעות אפשרית,בדיוק כמו בבחירת אוסידון.
האצטדיון שנפתח לפני שלוש שנים לאחר הליך בנייה ארוך מהמצופה מפסיד בינתיים כסף ובעירייה מקווים שזכות השם תסייע בצמצומי הנפסדים. על-פי נתוני עיריית נתניה, שהתפרסמו בשנת 2015, עלות ההוצאות על מתחם האצטדיון נאמדו בסכום של כ-6 מיליון שקל, בעוד שההכנסות עמדו על כ-3 מיליון שקל.

על זה נאמר ״בעזרת השם״.
תרתי משמע...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
איצטדיון נתניה לא נבנה בשביל מכבי נתניה אלא בשביל "שופוני" העיר נתניה.
האיצטדיון הזה עד היום הסב למועדון מכבי נתניה יותר נזק מאשר תועלת.
עמודים: 1 2
Reference URL's