מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצת צורם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
שלקבוצת הנוער אין ספונסר על החולצות

מה חסרים עסקים שמוכנים לפרסם על החולצות
הרבה יותר צרם לי לראות את מכבי משחקת בלבן במשחק ביתי שלנו בזמן שהחלאות מעבר לכביש שיחקו בצהוב-שחור.
למה חלאות? חוץ מהבעלים הלא נחמד שלהם מה לא בסדר איתם?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(05-Nov-2013 12:55)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]הרבה יותר צרם לי לראות את מכבי משחקת בלבן במשחק ביתי שלנו בזמן שהחלאות מעבר לכביש שיחקו בצהוב-שחור.

זה בכלל היה עצוב

Sent from my iPhone using Tapatalk
(05-Nov-2013 13:07)amir כתב: [ -> ]למה חלאות? חוץ מהבעלים הלא נחמד שלהם מה לא בסדר איתם?

כי מדובר במועדון שאין לו יומרות לקיים קבוצת בוגרים בצורה שתכבד את המקצוע, אלא רק לגזור קופונים על חשבונם של שחקנים צעירים.
כי כל שחקן שהולך לשם יודע שהוא הולך לשם על תקן מוצר שימכר למרבה במחיר, ללא שום קשר למה טוב לו ברמה המקצועית.
כי הוריהם של השחקנים משתפים עם זה פעולה מאחר והם רואים רק את הכסף מול עיניהם.

והכי חשוב, כי ביום שתעשיית הזנות שקוראים לה "ביתר נס טוברוק שקר כלשהו נתניה", מכבי נתניה תקלוט את כל הכשרונות בסביבה אליה.
ומה אשם הילד בן 9 שרק רוצה לבעוט בכדור.
טוברוק לא תעלם בנתיים הם רק מתקדמים ומשתפרים תראה כמה שחקנים יוצאי המועדון משחקים בליגת העל ככה שהקללות לא יעזרו יותר טוב היה לשתף פעולה .
דרך אגב רב השחקנים שם בכלל לא מנתניה והם שם רק בגלל שאין להם קבוצת בוגרים שתיכבול אותם .

(06-Nov-2013 9:29)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]
(05-Nov-2013 13:07)amir כתב: [ -> ]למה חלאות? חוץ מהבעלים הלא נחמד שלהם מה לא בסדר איתם?

כי מדובר במועדון שאין לו יומרות לקיים קבוצת בוגרים בצורה שתכבד את המקצוע, אלא רק לגזור קופונים על חשבונם של שחקנים צעירים.
כי כל שחקן שהולך לשם יודע שהוא הולך לשם על תקן מוצר שימכר למרבה במחיר, ללא שום קשר למה טוב לו ברמה המקצועית.
כי הוריהם של השחקנים משתפים עם זה פעולה מאחר והם רואים רק את הכסף מול עיניהם.

והכי חשוב, כי ביום שתעשיית הזנות שקוראים לה "ביתר נס טוברוק שקר כלשהו נתניה", מכבי נתניה תקלוט את כל הכשרונות בסביבה אליה.

הם לא יעלמו בטווח הקרוב ובינתיים מצליחים יותר מאיתנו. הבעיה היא שלנו ! בלבד. מה זה אכפת למישהו אם לטוברוק יש קבוצת בוגרים או לא ? זה לא מה שילדים חושבים עליו וגם לא רוב ההורים. ברור לכולם (לדעתי לפחות) שהמעט שבמעט יגדלו להיות שחקנים. השאר פשוט משחקים כדורגל עד שיפלטו וזה לא שונה משום מועדון אחר כולל מכבי נתניה.

למה הבעיה שלנו ? כי אנחנו נכון לתקופה הזו לא מצליחים למשוך נוער איכותי אלינו, לפחות לא ברמה שיעלים את טוברוק. טוברוק כנראה מנוהלים טוב יותר עם תקציבים גדולים יותר עם צוות מקצועי אולי מוכשר יותר (שמישהו יסביר לי איך עד היום רונן גבאי לא חזר הביתה ...).
בכל מקרה היום הנוער בידיים טובות וזו לא ריצה למאה מטר אלא מרתון. אני מקווה שבעזרת ניהול נכון דברים ישתנו בעתיד הלא רחוק.
רונן היה מאמן בנתניה ונכשל.
הלך לטוברוק ומצליח בגדול.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
Reference URL's