מכבי נתניה

גירסה מלאה: פירוק ? מתיחת פנים ? עיבוי הסגל ..?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
פירס בדרך לכפר סבא סמיליאניץ והרוש גם חמזה בדרך לקפריסין , שני שחקנים זרים יחתמו - מגן שמאלי וקשר. אוסידון מתכוון פשוט לשחרר בחינם ? לקבל קצת כסף ..? לא ברורה לי אחיזת העיניים הזו . אם זה מה שהולך לקרות, זה פירוק הקבוצה והבאת שחקנים לסגל. האמת אני מרחם על מי שנשאר, אין לזה צורה לעלות ככה כל שבת. אפס תחרות אפס ספורטיביות.

ושכחתי את אבידור שסיכם בסכנין.

Sent from my iPhone using Tapatalk
כל השחקנים שעוזבים ממש לא הפסד גדול.
אולי חושבים על הסגל שנה הבאה בלאומית או להרוויח קצת על הזרים החדשים(ע"ע שויינפלד)

Sent from my A0001 using Tapatalk
טל,אני לא סנגור של איש,בטח ובטח לא של אוסידון/צ'ארלי/רני(החונטה שמנהלת את המועדון).
אבל,כשרואים את המספרים(והיחידים שממש יכולים לראות זה אוסידון ורני)ומבינים את המשמעויות,כניראה שאין להם דרך אחרת(למעט פרוק).

ושוב,זה לא מוריד מהם את האחריות על מה שנעשה בחצי שנה האחרונה וזה לא יהפוך אותם למנהלים שיכולים להצעיד את המועדון לעתיד אחר.
אייל אני לא יודע מה עדיף. את ההווה מכרו את העתיד גם. לא ברורה ההתנהלות. אז יהיה פירוק.

(02-Feb-2016 10:59)טל.מ כתב: [ -> ]פירס בדרך לכפר סבא סמיליאניץ והרוש גם חמזה בדרך לקפריסין , שני שחקנים זרים יחתמו - מגן שמאלי וקשר. אוסידון מתכוון פשוט לשחרר בחינם ? לקבל קצת כסף ..? לא ברורה לי אחיזת העיניים הזו . אם זה מה שהולך לקרות, זה פירוק הקבוצה והבאת שחקנים לסגל. האמת אני מרחם על מי שנשאר, אין לזה צורה לעלות ככה כל שבת. אפס תחרות אפס ספורטיביות.

ושכחתי את אבידור שסיכם בסכנין.

הדו פרצופיות שלך פשוט דוחה !
רצית לשחרר ?? רצית להתחיל להתכונן ללאומית ?? רצית לפנות תקציב ?? רצית או לא ?? אתה בכלל יודע מה אתה רוצה מעצמך ?? חוץ מלסגור ,לפרק ולצאת בהצהרות פאתטיות יש לך מה לתרום למצב ??

ובוא נזרום עם כל החברים של בתקשורת -
כן, סמיליאניץ שאתה כל כך אוהב שלא תורם ולא עוזר אולי ישוחרר. אם יביאו במקומו מישהו אחר זה התפרקות ??
חמזה שלא מתאים וגם כן לא תורם גם ישוחרר אולי. יש לך פתאום בעייה עם זה ?? אם יגיע מישהו במקומו זה התפרקות ??
אבידור שאת הדם מצצת לו ימצא קבוצה אחרת . גם זה מציק לך פתאום ??

אם ישחררו פה שחקנים ויביאו במקומם אחרים זה לא מעיד על התפרקות. זה כן מעיד על לחץ ועל נסיונות ייאוש אחרונים כן לעשות משהו, אבל אם אחד בא ואחד הולך (ואנחנו לא יודעים עדיין מה טיבם של אלה שמגיעים) אתה לפחות לא משדר שהרמת ידיים לגמרי (גם אם זה כנראה מאוחר מידי)
כל אחד מבאי הפורום הזה, שעיניו בראשו, ושהיה בפלנטה הזאת (או באצטדיון היהלום) בחצי שנה האחרונה מבין שמצמצמים גירעון. מבחינתי שימכרו את מי שאפשר רק שיהיה כמה שפחות גירעון. והדבר היותר חשוב, להוריד את הזבל. זה לא פריבילגיה, זה הישרדות.
אופיר אתה אדם דפוק פשוט ככה . אתה לא יודע לקרא לא יודע להבין משחק אותה נאור מנבל את הפה .. דפוק. חסר שכל חסר בינה חסר אינטליגנציה בסיסית .. כל שתבחר הכל נכון.

טל,פרוק זה המהלך הכי לא הגון כלפי אלו שנתנו אמון במכבי נתניה.
ולכן כדי שלא יפגעו הספקים והעובדים והנותני אשראי,צריך לעשות הכל כדי לא להיות "חדלי פרעון".
דפוק מי שעשה אותך.

בן אדם מגעיל ,דו פרצופי וחסר עמוד שדרה.
לך עם האמת שלך עד הסוף במקום להמשיך עם פוסטים דמגוגים שכל תכליתם לקבל עוד איזה פידבק חיובי מאייל.

תאמין לי ,פעם חשבתי שאתה נביא זעם. היום אני מוכן לקנות את זה...

בזה סיימתי איתך. מפסיק לבזבז עליך אנרגיה.
תמשיך להנות מהמצב ולהרוג עוד כמה בדרך...
אני זוכר את הטיעון הזה עוד מהשנה שעברה ואני מסכים שצריך לשמור על חובם של בעלי החוב. בסופו של יום הפירוק יגיע, זה שדוחים את הקץ כבר כמה שנים לא אומר שלא נגיע אליו . המועדון לא יכול להמשיך ככה.

(02-Feb-2016 11:32)אופיר34 כתב: [ -> ]דפוק מי שעשה אותך.

בן אדם מגעיל ,דו פרצופי וחסר עמוד שדרה.
לך עם האמת שלך עד הסוף במקום להמשיך עם פוסטים דמגוגים שכל תכליתם לקבל עוד איזה פידבק חיובי מאייל.

תאמין לי ,פעם חשבתי שאתה נביא זעם. היום אני מוכן לקנות את זה...

בזה סיימתי איתך. מפסיק לבזבז עליך אנרגיה.
תמשיך להנות מהמצב ולהרוג עוד כמה בדרך...

תגיד מה לא עמד לך בלילה ..? מה אתה רוצה בדיוק ?

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's