מכבי נתניה

גירסה מלאה: צ'רלי אבוטבול גם אם תביא 100 מכשפות לא תוכל להסיר את הקללה שלי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
אף אחד כאן לא יכול לומר שלא הזהרתי מהתחלה שזה מה שעתיד להיות אם לא ימנו את שלום תקוה ובני לם כמאמנים !!!
לפני שהגיע אוסידון היה מדובר על סלובו דראפוץ' אז שתקתי אבל לאחר שדראפיץ' נזרק בבושת פנים היה מדובר על בני לם

אבל אז הגיע אוסידון כשכבר היה ברור שבני לם מקבל את הבוגרת ובזמן אמת אוסידון והדרעקטוריון החליטו כנגד בני לם והביאו את שלומי דורה
אני לא מקבל את טיעוני הדרעקטוריון כי כמו שהם התפטרו מאוחר יותר יכלו לומר לאוסידון בלי בני לם לא נתרום שקל 1 !!! אבל הם זרמו עם אוסידון והבחירה שלו

והם בראשות בלדב דחפו לפיטורי דורה מבחינתם בשביל עטר ואוסידון מבחינתו למען חברו גיא צרפתי

כשעטר נבחר וחגיגות השמחה החלו אני ידעתי כמו אופיר 34 שהבלוף בקרוב יתפוצץ ואכן כך קרה , במקום לתקן את העוול של תחילת העונה שמו לבני לם 3 אקדחים ברקה , הראשון תוותר על חוזה חתום של כמה שנות עבודה קדימה , השני חוץ מהחיזוק שהבאנו אין חיזוק יותר , השלישי צרפתי עוזר המאמן

בני לם סרב לטעמי בטעות אבל אפשר להתפשר על הכל חוץ מכך שעוזר מאמן היא משרת אימון

לכן צ'רלי אבוטבול לא יעזרו לך מכשפות ולא באבות , הקללה תוסר רק כשימונה מאמן מכוכבי העבר של מכבי נתניה למאמן ראשי עם העוזר שיבחר הוא !!!

יותר אין כבר מה לומר בנושא זה חלב שנשפך עד שיתוקן העוול , ימשיכו להחמיץ ימשיכו לקבל גולים מעצבנים וימשיכו להיפצע לצערי רק כי גרמתם עוול למועדון

למען הגילוי הנאות מנחם קורצקי מאמן טוב ואני בעדו ומאחל כבר שנתחיל לנצח ולא מאמין עדיין שירדנו ליגה יש עוד מה לעשות
(27-Jan-2016 1:47)זאב רווח כתב: [ -> ]אף אחד כאן לא יכול לומר שלא הזהרתי מהתחלה שזה מה שעתיד להיות אם לא ימנו את שלום תקוה ובני לם כמאמנים !!!

צ'רלי אבוטבול לא יעזרו לך מכשפות ולא באבות , הקללה תוסר רק כשימונה מאמן מכוכבי העבר של מכבי נתניה למאמן ראשי עם העוזר שיבחר הוא !!!

יותר אין כבר מה לומר בנושא זה חלב שנשפך עד שיתוקן העוול , ימשיכו להחמיץ ימשיכו לקבל גולים מעצבנים וימשיכו להיפצע לצערי רק כי גרמתם עוול למועדון

לא.
אני הסרתי את הקללה.
מעכשיו נתניה תתחיל להבקיע. ולנצח.
מסע ההיחלצות מתחיל.
שרגא הפכת למכשפה ?
(27-Jan-2016 11:06)זאב רווח כתב: [ -> ]שרגא הפכת למכשפה ?

לא מכשפה. קוסם.
ורק בשעות הפנאי.
לייק גדול שרגא
Reference URL's