מכבי נתניה

גירסה מלאה: המשימה העיקרית
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
שנשארה לקורצקי אוסידון ושאר השחקנים שעוד יהיו פה עד הסוף, היא לא לבזות את המועדון יותר ממה שנעשה עד היום לרדת בכבוד ובשאר 13 המשחקים שנשארו עד הסיום לזכור את הסמל על החולצה גם עם רובם לא יהיו פה עונה הבאה.
(24-Jan-2016 16:45)amir כתב: [ -> ]שנשארה לקורצקי אוסידון ושאר השחקנים שעוד יהיו פה עד הסוף, היא לא לבזות את המועדון יותר ממה שנעשה עד היום לרדת בכבוד ובשאר 13 המשחקים שנשארו עד הסיום לזכור את הסמל על החולצה גם עם רובם לא יהיו פה עונה הבאה.

נחנקתי.
טוב אתה, תריץ את זה בלגנסקי במופע סטנד-אפ שיעסוק בהומור מקומי. יהיה שלאגר.
לא שהבנתי מה מצחיק אותך אבל לבריאות.
בניית הבדיחה הייתה נהדרת, הפאנץ' בסוף הוא מה שגרם לי להיחנק כמו שצריך - "לרדת בכבוד ובשאר 13 המשחקים שנשארו עד הסיום לזכור את הסמל על החולצה גם עם רובם לא יהיו פה עונה הבאה."

כדורגל מודרני - למי לעזאזל אכפת מהסמל מלבד האוהדים?
(24-Jan-2016 20:25)amir כתב: [ -> ]לא שהבנתי מה מצחיק אותך אבל לבריאות.

הסמל על החולצה מעניין להם את ה…

Sent from my A0001 using Tapatalk
(24-Jan-2016 21:23)חזום חזום כתב: [ -> ]

דוגרי? גם אותי הסמל המעפן הזה שנולד בזכות דניאל יאמר מעניין את ה...

סמל מחריד, איזה עוד מועדון שם כוכבים בשביל לציין אליפות על הסמל שלו?

מה היה כל כך נורא בזה?
http://kassiesa.nl/uefa/clubs/images/Mac...r-logo.png
(26-Jan-2016 5:41)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]

מה היה כל כך נורא בזה?

זה דווקא מאוד נפוץ.
גם בקבוצות וגם בנבחרות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(26-Jan-2016 11:31)עידן444 כתב: [ -> ]

מה היה כל כך נורא בזה?

זה דווקא מאוד נפוץ.
גם בקבוצות וגם בנבחרות.

אנחנו היחידים בישראל ששמו כוכבים על כל אליפות שלקחנו, זה פתאטי וזה די מסגיר את זה שלא מצפים לעוד אליפות כאן.

אם אני לא טועה, אצל קבוצות הצמרת בישראל שמים כוכב בסמל ברגע שהמועדון רשם 10 זכיות באליפות או בגביע המדינה - אצל מכבי ת"א יש 4 כוכבים - 20+ אליפויות ו-20+ גביעי מדינה, אצל הפועל ת"א יש 2 כוכבים - 10+ אליפויות ו-10+ גביעים ולמכבי חיפה יש כוכב אחד על ציון 10+ אליפויות

ורק אצל מועדון הכדורגל מכבי נתניה שזכה רק ב-5 אליפויות וגביע מדינה אחד - יש 5 כוכבים על הסמל.... פ-ת-א-ט-י !
(30-Jan-2016 20:36)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]

מה היה כל כך נורא בזה?

זה דווקא מאוד נפוץ.
גם בקבוצות וגם בנבחרות.

אנחנו היחידים בישראל ששמו כוכבים על כל אליפות שלקחנו, זה פתאטי וזה די מסגיר את זה שלא מצפים לעוד אליפות כאן.

אם אני לא טועה, אצל קבוצות הצמרת בישראל שמים כוכב בסמל ברגע שהמועדון רשם 10 זכיות באליפות או בגביע המדינה - אצל מכבי ת"א יש 4 כוכבים - 20+ אליפויות ו-20+ גביעי מדינה, אצל הפועל ת"א יש 2 כוכבים - 10+ אליפויות ו-10+ גביעים ולמכבי חיפה יש כוכב אחד על ציון 10+ אליפויות

ורק אצל מועדון הכדורגל מכבי נתניה שזכה רק ב-5 אליפויות וגביע מדינה אחד - יש 5 כוכבים על הסמל.... פ-ת-א-ט-י !

אין שום חוקיות.
בגרמניה החליטו ששלוש אליפויות מזכות בכוכב, חמש אליפויות בשניים, עשר אליפויות בשלושה ו-20 אליפויות בארבעה
בארגנטינה ובמקומות אחרים בדרום אמריקה נהוג היה שכל תואר מהווה עילה לכוכב. לעתים תואר חשוב יותר, בינלאומי, הוביל לכוכב גדול יותר או בצבע שונה. אסטודיאנטס, למשל, מתהדרת בעשרה כוכבים, המסמלים ארבע אליפויות ארגנטינה, ארבעה גביעי ליברטדורס ושני גביעים ביניבשתיים; ולס סארספילד מסתובבת עם 11 כוכבים - אחד מזהב לציון הגביע הביניבשתי ועשרה כחולים המסמלים אליפויות ארגנטינה וגביעים בדרום אמריקה; ב-1970 החליטה בוקה ג'וניורס שהיא זכאית לכוכב עבור כל אחד מ-30 תאריה. ב-2007, כשזכו בתואר ה-46, הבינו בבוקה שזה צפוף מדי עבור החולצה, שלא לדבר על סמל המועדון, והחליפו אותם בשלושה כוכבים לציון גביעים ביניבשתיים.
בנבחרות, דנמרק משחקת עם כוכב לציון זכייתה ביורו, בעוד מצרים מתהדרת בשבעה - אחד על כל זכייה באליפות אפריקה.
ובינינו - הכוכבים על החולצה הם הכוכבים היחידים שעוד נשארו לנו.
(30-Jan-2016 20:51)shraga כתב: [ -> ]
(30-Jan-2016 20:36)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]
(24-Jan-2016 21:23)חזום חזום כתב: [ -> ]הסמל על החולצה מעניין להם את ה…

מה היה כל כך נורא בזה?

זה דווקא מאוד נפוץ.
גם בקבוצות וגם בנבחרות.

אין שום חוקיות.
בגרמניה החליטו ששלוש אליפויות מזכות בכוכב, חמש אליפויות בשניים, עשר אליפויות בשלושה ו-20 אליפויות בארבעה
בארגנטינה ובמקומות אחרים בדרום אמריקה נהוג היה שכל תואר מהווה עילה לכוכב. לעתים תואר חשוב יותר, בינלאומי, הוביל לכוכב גדול יותר או בצבע שונה. אסטודיאנטס, למשל, מתהדרת בעשרה כוכבים, המסמלים ארבע אליפויות ארגנטינה, ארבעה גביעי ליברטדורס ושני גביעים ביניבשתיים; ולס סארספילד מסתובבת עם 11 כוכבים - אחד מזהב לציון הגביע הביניבשתי ועשרה כחולים המסמלים אליפויות ארגנטינה וגביעים בדרום אמריקה; ב-1970 החליטה בוקה ג'וניורס שהיא זכאית לכוכב עבור כל אחד מ-30 תאריה. ב-2007, כשזכו בתואר ה-46, הבינו בבוקה שזה צפוף מדי עבור החולצה, שלא לדבר על סמל המועדון, והחליפו אותם בשלושה כוכבים לציון גביעים ביניבשתיים.
בנבחרות, דנמרק משחקת עם כוכב לציון זכייתה ביורו, בעוד מצרים מתהדרת בשבעה - אחד על כל זכייה באליפות אפריקה.
ובינינו - הכוכבים על החולצה הם הכוכבים היחידים שעוד נשארו לנו.

למה זה רלוונטי לעזאזל? מה הקשר בכלל? למה פשוט לא ללכת לפי ההיגיון שרץ במדינה בה אתה משחק וזהו?

לא ראיתי שלבית"ר י-ם או להפועל פ"ת יש כוכבים בסמל...

ממה שאני שמתי לב, המועדון היחיד חוץ מאתנו ששם כוכב לציון אליפות הוא קריית שמונה ואפשר בהחלט להבין למה (זו אליפות נדירה שסביר להניח לא תחזור על עצמה).

יודע מה? מילא היה כוכב אחד על סמל הקבוצה לסמל כל 5 אליפויות, עוד הייתי מסוגל לזרום עם זה וזה היה פחות פתאטי.

מחשבה שנייה, לא זה עדיין היה יוצא מאוד פתאטי כאשר שוב אתה רואה את הסמל של פ"ת ובית"ר....
עמודים: 1 2
Reference URL's