מכבי נתניה

גירסה מלאה: סוף
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
העדפתי אפילו לא לשמוע שירים ושערים בחצי שעה אחרונה.
נגמר.
לשחרר את ברק. הרוש.חיימובץ. ורד. מרגוליס. אבידור. חסן. פירס. בארי וסליחה משאר הלוזרים ששכחתי.
לשחק עם הנוער ולהתכונן לשנה קשה בליגה השניה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
זה לא פייר לגבי מנחם קורצקי הוא עדיין אימן 2-3 אימונים בקושי עם כל הכבוד הוא לא קוסם
עוד שבוע ניתן צ'אנס ואז בהחלט אני אסכים איתך שנגמר
אני כמעט לא כותב פה כי הרגשתי שמשהו מת מזמן במועדון הזה
ואיבדתי את חדוות העידוד , גם כשאני בא אני רואה מולי יציע ענק ריק מאדם
אווירת סוף עונה כל העונה.

לדעתי וזה כבר נאמר כאן ,אנחנו צריכים להבין שקבוצת אוהדים היא הפיתרון
נתניה תרד ליגה, ובליגה השנייה כאשר התקציבים נמוכים יחסית , זה יהיה ההזדמנות שלנו לקחת חלק בניהול ובמימון הקבוצה.
אולי כך נחזיר לעצמנו את הגאווה ואת הרגש הזה שנעלם לכל כך רבים
(23-Jan-2016 23:30)חזום חזום כתב: [ -> ]העדפתי אפילו לא לשמוע שירים ושערים בחצי שעה אחרונה.
נגמר.
לשחרר את ברק. הרוש.חיימובץ. ורד. מרגוליס. אבידור. חסן. פירס. בארי וסליחה משאר הלוזרים ששכחתי.
לשחק עם הנוער ולהתכונן לשנה קשה בליגה השניה.

יכול להיות שזה הסוף אבל שחרורים המוניים ??
איך זה נראה כלפי חוץ ? מי בדיוק ישחק במקום העשרה שתשחרר ?? נראה לך שבהתאחדות ובמנהלת יקבלו בברכה צעד כזה ?

אני בדיעה שגם בשיא השפל צריך להשאר עם טיפה כבוד ולהלחם עד הסוף. ואני לא אומר שמרגוליס, הרוש וחמזה למשל לא צריכים לקבל בעיטה בתחת ולשבת קצת על הספסל אבל לבוא עכשיו ולעלות עם 10 שחקני בית זה בטח לא ישפר את מצב הקבוצה והרזומה המחריד שלה העונה.
לא מבין איך יש לקבוצה בעיות כלכליות... החבורה הזו עדיין לוקחת כסף על הכלום שהיא מספקת?

Sent from my iPhone using Tapatalk
אופיר. יש לך ספק האם השחקנים האלו ימשיכו בליגה השניה?

(24-Jan-2016 0:22)חזום חזום כתב: [ -> ]אופיר. יש לך ספק האם השחקנים האלו ימשיכו בליגה השניה?

רובם כנראה לא ועדיין אתה לא יכול לשחרר כל כך הרבה שחקנים במחזור 19 ולשחק עם הנוער עד סוף העונה. זה יהיה בזיון ואף אחד לא יתן לזה לקרות.
אבל כמו שכתבתי מקודם שניים שלשה בהחלט לדעתי צריכים לקבל בעיטה בתחת.
Reference URL's