מכבי נתניה

גירסה מלאה: כושר גופני
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
יש בפייס הקלטה של מזרחי עונה לשאלות כתבים אחרי המשחק. שאלו אותו על הכושר הגופני הלקוי שבא לידי ביטוי החל מהדקה הששים ..
ותשובתו יש בזה משהו והוסיף עוד כל מיני דברים ובין היתר אמר ״ אל תשכח שיש לנו קבוצה מבוגרת ..״
הרי זה היה ידוע בתהליך הבניה אז למה .. ?
והשאלה הבאה בתור היא מה יקרה בסוף העונה ? הקבוצה תיפול מהרגליים ?
בתור התחלה - מגן שמאלי. גם אם זה אומר להעביר את טופי שמאלה ואת צלישר ימינה . טובול לדעתי שופך מנוע בקרוב וממילא עושה שטויות במגרש.
טובול בעייתי לא רק בהיבט הכושר. הוא מאבד כדורים כרוני לפני איסט לגול. ולא לשכוח את מצב הפנדל נגד ר"ג

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(03-Nov-2013 16:01)טל.מ כתב: [ -> ]יש בפייס הקלטה של מזרחי עונה לשאלות כתבים אחרי המשחק. שאלו אותו על הכושר הגופני הלקוי שבא לידי ביטוי החל מהדקה הששים ..
ותשובתו יש בזה משהו והוסיף עוד כל מיני דברים ובין היתר אמר ״ אל תשכח שיש לנו קבוצה מבוגרת ..״
הרי זה היה ידוע בתהליך הבניה אז למה .. ?
והשאלה הבאה בתור היא מה יקרה בסוף העונה ? הקבוצה תיפול מהרגליים ?
בתור התחלה - מגן שמאלי. גם אם זה אומר להעביר את טופי שמאלה ואת צלישר ימינה . טובול לדעתי שופך מנוע בקרוב וממילא עושה שטויות במגרש.

בוודאי שהיה ידוע. הכל נעשה ביודעין ובמכוון. יוסי מזרחי העדיף לבנות קבוצה קצת יותר מבוגרת אבל עם הרבה יותר ניסיון. מעבר לזה, לצד האיטיים והמבוגרים יש גם 3-4 בהחלט מהירים כמו טופי, רן רול, קאיודה, כחלון ושריקי (למרות גילו).
נכון להיום, המנוסים והאיטיים מנפקים את הסחורה. מה יהיה בסוף העונה ? יש לנו סגל מספיק רחב שלא אמורה להיות לו בעיה גם במתכונת הנוכחית להשיג את המטרה. עם זאת נראה לי שבינואר יהיה שינוי או שניים וגם אני מקווה שהראשון יהיה בעמדת המגן השמאלי כי טובול לא שווה הרבה.
דווקא לטופי היו דקות מצויינות בקישור. סוף סוף היה מישהו בקישור שיודע לצאת להתקפות ולרוץ עם הכדור.
לגבי עמדת המגן השמאלי: כדאי מאוד לנסות ולהביא כבר בינואר את רחמים צ'קול. המניה שלו בצניחה והוא רק מגן מחליף ב-מ.ס. אשדוד מכיוון שיש להם שחקן זר שכנראה מספק את הסחורה בענק. בדיוק מסוג השחקנים שמכבי נתניה צריכה להדביק באמצעותם את הפער מקבוצות הצמרת בליגה.

וזה לא שאני חושב שאדיר טובול רע כמו שאתם עושים ממנו. הוא איבד המון מהמהירות והחדות שלו, אבל הוא יודע תמיד מתי להצטרף להתקפה והלוואי והעפיפון מהצד השני היה יודע להצטרף כמוהו להתקפה.
מה שבטוח שלמעט לויטה ואולי רול אף שחקן לא מתאים לליגת העל .
נבנה סגל חד פעמי ללא מחשבה לעתיד.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
(03-Nov-2013 19:04)חזום חזום כתב: [ -> ]מה שבטוח שלמעט לויטה ואולי רול אף שחקן לא מתאים לליגת העל .
נבנה סגל חד פעמי ללא מחשבה לעתיד.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

רול? ליגת העל? אולי בתור מביא כדורים. הוא בהחלט מהיר ויביא מהר את הכדורים. הבעיה שבדקה 60 הוא שופך לאגר... מי יביא את הכדורים החל מדקה זו?
ועכשיו ברצינות, אחינו, רן רול בקושי מתאים לליגה לאומית, וזה כי אני בא לקראתו....
אך עלית על בעיה אמיתית. אם נעלה ליגה בהחלט צריך להחליף 80% מהקבוצה. יש כמה שיתאימו לליגת העל כמו לויטה, טופי, שריקי ואולי שלו מנשה וליאור ז'אן לסגל הרחב. כל השאר כולל ערן לוי וחסן, לא מתאימים.
איך שאני רואה את זה, זה אומנם רחוק אך בשנה הבאה (אם נהיה בליגת העל...) יהיה מאוד קשה לשרוד כי נהיה קבוצה חדשה לגמרי..
Reference URL's