מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם הייתי אייל סגל ככה הייתי פועל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עורך מסיבת עיתונאים קורא לאוהדים להתלכד סביבי
ודורש מראש העיר על סמך ההצלחה בניהול לתת לי לנהל את מכבי נתניה עד שיגיע בעלים כמו גולדהאר כל זה במסיבת עיתונאים עם כמה שיותר נציגי אוהדים מכל הקבוצות הקיימות
לאיים שאם ראש העיר לא תתן לי לנהל לא נגיע כל האוהדים למשחקים גם אם הכניסה תהיה חינם אין כסף . ואני מצהיר שהניהול לא יעלה לעירייה אגורה כי הוא בהתנדבות !!!

לאחר מכן עורך בדיקה אינטנסיבית של כל השנים עברו עם רואה חשבון בכיר , ומפרסם את כל הגניבות שהיו כאן במועדון ואת כל הלבנות הכספים !!!!

כשהשולחן נקי מתחיל לעבוד

דבר ראשון ניהול מחלקת ספונסרים שיעוטו על כל מה שזז בעולם העסקים בעבור פרמיות בלבד של 10% מהסכום .
דבר שני לוחץ על העירייה לקבל את האיצטדיון ל 2 ימי אימון בשבוע מינימום
דבר שלישי ממנה מאמנים לקבוצה שחקני עבר

דבר רביעי והכי חשוב ממנה 3 סקאוטים בהתנדבות חלקית : אחד לזרים , אחד לישראלים , אחד למחלקות הנוער !!!

דבר חמישי : משלב כמה שיותר יוצאי מחלקת הנוער של המועדון : עדי נמני , כחלון , עידו , לוי , תירם , מסיקה , ראובן ..... כל מי שיכול וראוי להיות בסגל של נתניה + 5 זרים מצוינים . ואם צריך ישראלים לפי הצורך !!!

על כל זה כשהכל מוכן אתה ממנה את עודד מכנס לתפקיד המנג'ר המקצועי כשאתה מתווה את הדרך ודורש ממנו להגיע להצלחות כאלו וכאלו בטווח זמן סביר ! הוא צריך למנות מאמן כראות עיניו ולהביא שחקנים הנכונים על פי המלצות הסקאוטרים

חבל שאני לא אייל סגל ואין לי הכישורים שלו
אהבתי את הקטע של ״עורך מסיבת עיתונאים״ ו״לאיים שאם ראש העיר ..״.
שמע אתה מבוזבז .

Sent from my iPhone using Tapatalk
טוב שאהבת משהו אצלי מענין טל.מ אתה מתחיל להתרכך
למה אייל? למה לחשוב בקטן? לך על ביל גייטס. שמעתי שיש לו משפחה בנתניה, והוא הולך לישון כל יום עם תחתונים צהובים.
עידו לך תחפש מי ינענע לך טוב לפי השב"כ זה לא טילטול זה פשוט טיל !!
Reference URL's