מכבי נתניה

גירסה מלאה: עודד מכנס בני לם ושלום תקוה להצלת הקבוצה ולבנייתה או אלי כהן ל 3 וחצי שנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עודד מכנס שחקן עבר ענק אחרי שפיגלר זה השחקן שצריך להיות במקום אוסידון לדעתי , תמיד אהבתי אותו , כמו גם את אביו אריה ז"ל שהיה אחראי על המגרשים בוינגייט ונתן לנו חינם לשחק שם כדורגל כשהיינו נערים חחחח איזה בן אדם ממש יהלום , וכמובן את גדי מכנס אדם שקט צנוע כל חייו משכמו ומעלה ....

זה שעודד מכנס ייעץ לאוסידון לא מספיק לי אני מעדיף לראות אותו במקום אוסידון שהוא יקבל את המשכורת מהעירייה , אני מקווה עד מאוד שעודד יהיה קשוב לאוהדים כמו שהיה קשוב בהיותו שחקן ....

עודד מאוד הייתי רוצה שתבחר בשלום תקוה ובני לם כמאמני מכבי נתניה , אני באמת מאמין שהם יכולים להיות הדבר הבא בכדורגל הישראלי , אם יתנו להם גב של 3 וחצי שנים בו הם לא מפוטרים יש אפשרות גדולה שנינצל מירידה והמועדון יחזור לפרוח כמו בעבר בכסף קטן ...

ובכל זאת אם תבחר לא מאמן שחקן עבר אז רק אלי כהן החיפאי או יצחק שום אלישע לוי ... הכי טוב מה שהיה בתקופת שמואל פרלמן ז"ל מאמן נתנייתי לכן בני לם ושלום תקוה זאת האופציה הכי קלאסית ...

לגביך אני מסרב להאמין שאתה עדיין קשור לסוחר הילדים מטוברוק , עודד עד היום היית אדם עם המון כבוד ואהבה בנתניה כשפגעו בך בימי דניאל יאמר נזעקתי לעזרתך ולא מחלתי על העלבון למרות שטענו שאתה קשור לסוחר הילדים .... אתה מכיר אותי מצוין ויודע שאם אני יוצא על מישהו זה רק כי הוא יורד לי מהעיניים ...סומך עליך ואוהב אותך על הרגעים הגדולים שנתת לנו כשחקן , בבקשה אל תאכזב !!!

תמנה את שלום תקוה ובני לם למאמנים
באמת לא כתבת משהו על בני לם במשך 5 שעות. כבר התחלתי לדאוג.
אני רק מניח את מה שעודד אמר היום ב103
בסוף, שפך מכנס אור לגבי סוגיית אי מינויו של בני לם לאימון הקבוצה: "לא טרפדתי אף מינוי. ישבתי בישיבת הדירקטוריון ואמרתי את מה שאמרתי, כאשר בני חברי ישב באותה ישיבה. שאלתי אותו את השאלות הקשות ביותר בתור חבר: 'האם אתה חושב שאתה מוכן ויכול לעשות את זה? הקהל יחבק וינשק אותך בהתחלה, אבל אם לא תצליח יקללו אותך ואולי תלך לך הקריירה'. עובדה שהוא יצא, הלך והתייעץ עם אשתו ומאז לא קרה כלום. אני במקומו גם הייתי מפחד".

Sent from my iPhone using Tapatalk
מה, רק אני בעד שרגא טופולנסקי?!
שרגא טופולנסקי גם בלם ענק שיחקנו אז עם פסים ירוק לבן לפני שהמציצו את מכבי חיפה איזה בעיטות פגז היו לטופול היום פועל יהלומים אני חושב אצל יהלומי זיקרי חחחח
Reference URL's