מכבי נתניה

גירסה מלאה: התקשורת ואוסידון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אתמול בספורט 5 פשכצקי מודיע שהדירקטוריון עודכן במינוי צרפתי כמאמן עד סוף העונה,בפועל הדירקטוריון לא התכנס ואיש מהם לא עודכן בדבר וחצי דבר.
שלמה שרף ביציע העיתונות,הדירקטוריון התפטר כי רצו לפטר את אוסידון ולא הצליחו,בפועל איש לא ניסה ולא דיבר על כך.
עוד שלמה שרף באותו יציע,אוסידון נתן צ'קים שלו,בפועל לא נתן גם כסף של מונופול.

כל סיפור הדריקטוריון זה קשקוש בלבוש שכל מטרתו להיות "עלה תאנה" עבור רשת העיר,בפועל הדירקטוריון לא קיבל שום החלטה ולא דן בשום בעיה משמעותית מאז היווסדו.
מי החליט על מינוי עטר?

Sent from my A0001 using Tapatalk
(19-Jan-2016 13:04)חזום חזום כתב: [ -> ]מי החליט על מינוי עטר?

מי שהחליט על החתמת דורה ועל פיטורי דורה.
(19-Jan-2016 13:07)אייל ס כתב: [ -> ]

אני דווקא הבנתי שמישהו מהדירקטוריון הוא האחראי העיקרי להבאת עטר.
(19-Jan-2016 13:18)טל.מ כתב: [ -> ]
(19-Jan-2016 13:07)אייל ס כתב: [ -> ]

אני דווקא הבנתי שמישהו מהדירקטוריון הוא האחראי העיקרי להבאת עטר.

הבנת לא נכון.
כמו סיפור פיטורי דורה..
אני הבנתי שבלדב דחף למינוי עטר

אני יודע שדורון אוסידון אמר קבל עם ועדה במסיבת העיתונאים שבו הוצג עטר:
"אני רציתי להביא את עטר כבר כשהייתי בהפועל ת"א"
אז אם עטר הובא לנתניה לכאורה בלחץ ירון ישראל או קובי בלדב ואוסידון ממש לא רצה אותו, אז אוסידון או שקרן או חרטטן או גם וגם.
(19-Jan-2016 14:27)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני יודע שדורון אוסידון אמר קבל עם ועדה במסיבת העיתונאים שבו הוצג עטר:
אז אם עטר הובא לנתניה לכאורה בלחץ ירון ישראל או קובי בלדב ואוסידון ממש לא רצה אותו, אז אוסידון או שקרן או חרטטן או גם וגם.

הוא אמר גם דורה לא יפוטר ואותו כנ"ל על מעמדו של עטר, איך שהגיע ינואר פיטר את עטר (ובצדק). אותו כנ"ל בהפועל ת"א כשגוטמן אמר שלא יאמן ויהיה מנג'ר. מציע לך לדלל עד למינימום את ההסתמכות על השטויות שאנשי הספורט והכדורגל בפרט פולטים מעת לעת.
(19-Jan-2016 14:38)אלון כתב: [ -> ]
(19-Jan-2016 14:27)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני יודע שדורון אוסידון אמר קבל עם ועדה במסיבת העיתונאים שבו הוצג עטר:

הוא אמר גם דורה לא יפוטר ואותו כנ"ל על מעמדו של עטר, איך שהגיע ינואר פיטר את עטר (ובצדק). אותו כנ"ל בהפועל ת"א כשגוטמן אמר שלא יאמן ויהיה מנג'ר. מציע לך לדלל עד למינימום את ההסתמכות על השטויות שאנשי הספורט והכדורגל בפרט פולטים מעת לעת.

אם הוא לא מאמין/האמין בעטר, אז למה לתת לו להביא רכש?
(19-Jan-2016 15:58)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(19-Jan-2016 14:38)אלון כתב: [ -> ]

אם הוא לא מאמין/האמין בעטר, אז למה לתת לו להביא רכש?

עוד שאלה טובה כמו הרבה אחרות...
עמודים: 1 2
Reference URL's