מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה - בני יהודה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
ליגת ווינר, מחזור 19
מוצ"ש, 18:30, אצטדיון היהלום

שיתוף מידע, ניתוחים, תחושות, תחזיות וכל מה שקשור למשחק הקריטי הערב.

תתפרעו!

יאללה נתניה!!!
(16-Jan-2016 13:03)עידן444 כתב: [ -> ]ליגת ווינר, מחזור 19

תתפרעו!

יאללה נתניה!!!

התחושה שלי מפסידים היום ומרימים ידים כולם..אוסידון ..ספונסרים...וכמובן אנחנו....
כך זה היה לפני 15 שנה...
היו ימים שהייתי מגיע עם הרבה יותר בטחון למשחקים כאלה...
https://www.youtube.com/watch?v=_4ef3HMPqoo

ללא ספק אחד מאבני הדרך בהנצלות של עונת 99/00 הנצחון הזה על בני יהודה. זכורים לי גם מקרים הפוכים... משחקים מול בני יהודה שהבהירו שהכיוון הוא לליגה השניה- גם ב 2004 וגם ה 2013- למרות שהיו הרבה לפני תום העונה- אבל על זה לא נדבר... נתרכז בחיובי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כשמדברים על חיזוק תוך כדי עונה- ללא ספק באותה עונה התחמשות באיציק זוהר, משה גלאם, ועופר שטרית- זה בהחלט משהו שאפשר לקרוא לו חיזוק שובר שיוויון...

(16-Jan-2016 13:11)davidb7 כתב: [ -> ]

תתפרעו!

יאללה נתניה!!!

התחושה שלי מפסידים היום ומרימים ידים כולם..אוסידון ..ספונסרים...וכמובן אנחנו....

ואז אומרים שאני פסימיסט ...

עוד תיקו "מפואר" לרזומה
(16-Jan-2016 15:38)טל.מ כתב: [ -> ]

תתפרעו!

יאללה נתניה!!!

אני אוהב את הקטע הזה שלך שכל פעם שמישהו כותב פוסט פסימי אתה מוציא את התגובה התמימה הזאת...

אז אם אתה באמת רוצה לדעת את ההבדל בינך לבין האחרים תעבור קצת על ההיסטוריה של הפוסטים בפורום הזה מהשנים האחרונות של כל החברים הקבועים ותקטלג לך בצד את סגנון ההודעות של כולם.
אתה "תופתע" לראות שאתה מוביל ביי פאר על כולם בתחושות הבטן הלא אופטימיות שלך שבאות לידי ביטוי בכל פוסט שני שלך. ודרך אגב, זה לאו דווקא קשור למצב הקבוצה מבחינה כלכלית או מיקצועית זה פשוט פסימיות בלתי נגמרת בכל נושא ובכל עיתוי.

וברור שלפעמים יש הצדקה לפסימיות (כמו השנה למשל) אבל ברגע שזה הופך למגמתי אי אפשר להתייחס לזה ברצינות. מבחינתי לפחות.

בקיצור, חליק עם התמימות....
יום שבת הלב שוב דופק אולי הפעם ננצח אולי הפעם השחקנים יתנו את הדם על המגרש כמונו ביציע ושוב המחשבה ללכת לא ללכת כבר בשלישי אמרת שזהו זורק תמנוי לפח אבל לא יכול שלושים וחמש שנה גשם שמש הולכים למגרש הלואי ותתנו לי סיבה אחת קטנה היום להמשיך לבוא .

(16-Jan-2016 15:52)אופיר34 כתב: [ -> ]
(16-Jan-2016 15:38)טל.מ כתב: [ -> ]

תתפרעו!

יאללה נתניה!!!

אני אוהב את הקטע הזה שלך שכל פעם שמישהו כותב פוסט פסימי אתה מוציא את התגובה התמימה הזאת...

אז אם אתה באמת רוצה לדעת את ההבדל בינך לבין האחרים תעבור קצת על ההיסטוריה של הפוסטים בפורום הזה מהשנים האחרונות של כל החברים הקבועים ותקטלג לך בצד את סגנון ההודעות של כולם.
אתה "תופתע" לראות שאתה מוביל ביי פאר על כולם בתחושות הבטן הלא אופטימיות שלך שבאות לידי ביטוי בכל פוסט שני שלך. ודרך אגב, זה לאו דווקא קשור למצב הקבוצה מבחינה כלכלית או מיקצועית זה פשוט פסימיות בלתי נגמרת בכל נושא ובכל עיתוי.

וברור שלפעמים יש הצדקה לפסימיות (כמו השנה למשל) אבל ברגע שזה הופך למגמתי אי אפשר להתייחס לזה ברצינות. מבחינתי לפחות.

בקיצור, חליק עם התמימות....

התעוררת על צד שמאל ..? ההבדל ביני לבין האחרים שראיתי את החרא זה נולד לפני רובם ולא שגיתי באשליות בשם איזו אופטימיות. וזה לא משנה אם לאורך הדרך טעיתי פה ושם בנקודות קטנות. תבדיל בין המיקרו למקרו. למה שאתה קורא פסימיות וכו אני פשוט קורא ריאליזם. לא נביא ולא חארטה אחרת פשוט מסרב לשקר לעצמי. קרה משהו טוב בשנים האחרונות שגם היתה לו איזושהי המשכיות ? הגענו לגמר הגביע כדי להתרסק חודשיים אחכ, ניצלנו בחצי עונה שגרמה לי סוף סוף להנות פה ושם מכדורגל כדי להגיע לעונה הזו .. וזה נמשך שנים אחורה וקדימה ולא רואים את הסוף. בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום. מגיע למשחק כדורגל כדי לראות כאלה שהגיעו לענף כי בדיוק המשרות של מאלפי אריות לבקנים היו תפוסות, כדי לראות קהל אלים ומגעיל מתנפל על הקבוצה שלו במקום לעודד אותה, ואין להם בושה לבקש שקל שניים כי הכל חוזר ליציע (ואחכ לדשא..), מתפאר בשיר ברגעים וכו. עלק הקהל הטוב בליגה. מכבי נתניה וכל מה שסובב אותה היום מגעיל אותי.

(16-Jan-2016 16:52)טל.מ כתב: [ -> ]התעוררת על צד שמאל ..? ההבדל ביני לבין האחרים שראיתי את החרא זה נולד לפני רובם ולא שגיתי באשליות בשם איזו אופטימיות. וזה לא משנה אם לאורך הדרך טעיתי פה ושם בנקודות קטנות. תבדיל בין המיקרו למקרו. למה שאתה קורא פסימיות וכו אני פשוט קורא ריאליזם. לא נביא ולא חארטה אחרת פשוט מסרב לשקר לעצמי. קרה משהו טוב בשנים האחרונות שגם היתה לו איזושהי המשכיות ? הגענו לגמר הגביע כדי להתרסק חודשיים אחכ, ניצלנו בחצי עונה שגרמה לי סוף סוף להנות פה ושם מכדורגל כדי להגיע לעונה הזו .. וזה נמשך שנים אחורה וקדימה ולא רואים את הסוף. בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום. מגיע למשחק כדורגל כדי לראות כאלה שהגיעו לענף כי בדיוק המשרות של מאלפי אריות לבקנים היו תפוסות, כדי לראות קהל אלים ומגעיל מתנפל על הקבוצה שלו במקום לעודד אותה, ואין להם בושה לבקש שקל שניים כי הכל חוזר ליציע (ואחכ לדשא..), מתפאר בשיר ברגעים וכו. עלק הקהל הטוב בליגה. מכבי נתניה וכל מה שסובב אותה היום מגעיל אותי.

זה לא משנה על איזה צד התעוררתי אתה תשאר פסימי לעד. לפחות בעקיצות תגוון קצת....

ואני לא מתכוון שוב לפתוח את הרשימות "והנקודות הקטנות" (עאלק קטנות...) שבהן הייתה חריגה קלה מהמציאות הקשה שנבאת לכולנו. זה כבר מעייף אותי ואת כולם כאן. רק מציע לך להפסיק לייחס לעצמך את "ראיית הנולד" הפאתטית הזאת. זה מזכיר לי איזה פרשן רדוד מהתחנה המקומית....

האמן לי, אם אני אגיד כל יום שמחר תהיה רעידת אדמה בסוף היא גם תגיע... צא מזה כי אתה ממש לא.

ולגבי הביקורת - לצערי היא נכונה בחלקה (כמובן שלא כולם "מאלפי אריות לבקנים" אבל מי אני שיעצור את תרבות היציע) והיא נכונה לא רק למכבי נתניה ,היא נכונה למרבית קבוצות הליגה ,כנ"ל לחלק מהאוהדים. ועדיין ,לפחות מבחינת האוהדים מכבי נתניה בהחלט נמצאת בחלק העליון של הטבלה למרות מקרים ספורדים שקורים פה ושם.

ולגבי הניהול, הרכש, הנוער וכו' - תמיד אמרתי, עד שלא יגיע לפה אדם רציני עם מנטליות שונה וראייה אחרת אנחנו (וכל הכדורגל הישראלי) נמשיך להתנהל בחובבנות. לפעמים זה יספיק למקום טוב באמצע, לפעמים נשתחל למעלה, לפעמים נגיע לשלבים גבוהים בגביע, לפעמים נפסיד לקבוצה מליגה א' ולפעמים גם נרד ליגה....
זהו גורלנו ועם זה ננצח ונמשיך להיות אוהדים של הקבוצה (אני לפחות) !
Reference URL's