מכבי נתניה

גירסה מלאה: בני לם אם אתה מתמנה זה להציל את הקבוצה מירידת ליגה לא להיות פועל בנין
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אם אכן בני לם מתמנה ואני מאוד מקווה שהוא יבחר לעבוד עם שלום תקוה או עם בלם עבר שמצידי יהיה כל בלם עבר שמבין טוב בהגנה רצוי חיים בר ...

אז אם אכן הוא מגיע המטרה זה הישארות ליגה יש עדיין הרבה נקודות בקופה וגם אם אנחנו משחקים נגד ברצלונה הציפיה של אוהדי מכבי נתניה היא לנצח כל משחק בשכל לא בעליהום .

אני מצפה שיחזקו בבלם את ההגנה כי קבוצה שהיא רכה בהגנה מועמדת טבעית לרדת .

מאוד הייתי רוצה לראות את בני לם לוקח מאמנים שהיו בעברם מגינים וחלוצים ועושה אימוני " מקצוע " פעם בשבוע לפחות ....

בני לם המפתחות סוף סוף ניתנים לך אמנם מאוחר מדי בכמה שנים ואתה לוקח את הקבוצה במצב קשה אבל ממני בכל אופן לא תקבל הנחות כי דבר ראשון והשורה האחרונה היא האם אתה מנצח כמאמן , רק מבחן התוצאה קובע בנתניה

מאחל לך שתוכיח שלא טעיתי לגביך במשך שנים רבות למרות שאתה לא מכיר אותי כלל

אני מצפה ממך באמת להביא את כל מה שלמדת משמואל פרלמן ז"ל ותצליח כמוהו
תצמיד לו את ברוך חסן.
הם חברים טובים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ברוך חסן או כל מי שיבחר מבורך ומקובל עלי ועל כל אוהד מכבי נתניה
ברוך חסן זה מצוין כי הוא היה בלם וזה יתן איזון טוב אבל מאוד הייתי רוצה שיבחר בשלום תקוה כי יש לו בראש המון המון כדורגל ויש לו גם ניסיון בינלאומי שזה דבר חשוב

אני סומך גם על הדירקטוריון שהפעם הבין מה לעשות לפנות לאדם המתאים שיהיה מאמן יחד עם בני לם
שמצידי צרפתי יהיה מאמן הנוער שיבנה את מחלקת הנוער
אם בני לם באמת לוקח את הג'וב במצב שבה הקבוצה נמצאת? זה פשוט יהיה משעשע.
אם אני הייתי מאמן, לא הייתי מתקרב למועדון הזה העונה...
אין ברירה כי אנשים לא האמינו מספיק בלתת לו לבנות את הקבוצה מתחילת העונה כשלקחו צ'אקמייקות לבנות ולאמן
לא נורא חובת ההוכחה עליו אחרי כל השנים הוא נבחר להציל את מכבי נתניה מירידת ליגה לא לבנות לעונה הבאה ולא להכין קבוצה ללאומית
(10-Jan-2016 14:01)זאב רווח כתב: [ -> ]אין ברירה כי אנשים לא האמינו מספיק בלתת לו לבנות את הקבוצה מתחילת העונה כשלקחו צ'אקמייקות לבנות ולאמן
לא נורא חובת ההוכחה עליו אחרי כל השנים הוא נבחר להציל את מכבי נתניה מירידת ליגה לא לבנות לעונה הבאה ולא להכין קבוצה ללאומית

תראה איך הקבוצה הזאת נראית, תראה את סגל השחקנים - למען השם, אם בני לוקח את הג'וב זה מראה שהוא נואש לתפקיד הזה ברמה מביכה כי הכיתוב כבר מזמן על הקיר:

י-ו-ר-ד-י-ם ל-י-ג-ה
לואיס ראזק לא נרד ליגה מבטיח לך
(10-Jan-2016 14:05)זאב רווח כתב: [ -> ]לואיס ראזק לא נרד ליגה מבטיח לך

עזוב, הבטחות אני לא צריך. נקודות יותר חשוב והן בגדר משימה בלתי אפשרית העונה.
אם בני לם על הקווים כבר השבת ננצח וזה שווה 3 נקודות
לא פייר כלפי בני.
אבל אין לו ברירה. לא יתנו לו את הקבוצה במצב אחר.
הדג מסריח מהראש, כמו גופה.
כל השנה הזאת כאב לב ענק שמתפוצץ בפנים.
עמודים: 1 2
Reference URL's