מכבי נתניה

גירסה מלאה: ירין חסן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
ראיצי עכשיו את התקציר שלושת הגולים שלו..כולם ובאיזה קלילות...אז אני שואל שוב ...למה היה צריך להחזיר אותו להרכב..בגלל סרט הקפטן....איזה שחקן חלש...שחררו אותו ראשון...
היה צריך לשים אותו כקשר אחורי ואת סייף להשאיר כבלם.
חסן כקשר אחורי גורם פחות נזק מחסן כבלם.
חסן על הספסל יגרום להרבה הרבה פחות נזק
חסן היה צריך לשחק קשר אחורי

Sent from my iPhone using Tapatalk
(03-Jan-2016 10:38)משה.ד כתב: [ -> ]חסן על הספסל יגרום להרבה הרבה פחות נזק

הגאונים שבנו את הקבוצה אפילו לא השאירו אלטרנטיבה.
דיללו ודיללו את החלק האחורי במקרה הרע מתוך טמטום ובמקרה הטוב כדי לפנות כסף כדי לחזק את ההתקפה... אין ספק שיש לנו התקפה מאוד חזקה! מצדיק את זה שאין מחליף לאף שחקן הגנה. הרי לא משנה כמה נספוג עם ההתקפה הנפלאה שלנו נחזיר אחד יותר.

(03-Jan-2016 11:05)עידן444 כתב: [ -> ]

דיללו ודיללו את החלק האחורי במקרה הרע מתוך טמטום ובמקרה הטוב כדי לפנות כסף כדי לחזק את ההתקפה... אין ספק שיש לנו התקפה מאוד חזקה! מצדיק את זה שאין מחליף לאף שחקן הגנה. הרי לא משנה כמה נספוג עם ההתקפה הנפלאה שלנו נחזיר אחד יותר.

דיי עם הציניות.
תחשבו איך מתרוממים ולא איך בוכים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
(03-Jan-2016 11:47)אליהו כתב: [ -> ]
(03-Jan-2016 11:05)עידן444 כתב: [ -> ]

דיי עם הציניות.
תחשבו איך מתרוממים ולא איך בוכים.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

בחיי שהשתדלתי אתמול מאוד.
אפילו מאוד מאוד מאוד...
מה לעשות, לא נכנס לי הכדור...
נגד הפועל חיפה מבטיח להשתדל אפילו עוד יותר חזק!

ועכשיו ברצינות- אני אומר את זה כדי שאנשים ששולחים כאן שחקנים לספסל והביתה- בטח שחקני הגנה שם צריך קצת יותר ניסיון- שיבינו שזה מה יש.
ועל הדרך להזכיר מי אשם בזה למרות שהוא בכל ראיון מציג את עצמו כאילו הוא בנה כאן קבוצה למופת ורק כשל בהבאת חלוץ!
באמת עם כל הכבוד לכל הדורסות של הליגה ,בין אם זה כפ"ס, בני יהודה, עכו או סכנין, גם ההגנה הנוכחית של מכבי נתניה יכלה ויכולה להתמודד איתם. בוא לא נגזים , חסן ומישנקו לא צריכים להתמודד כל שבת עם סוארס ורונלדו.
הבעיה השנה היא חוסר מחץ קיצוני בהתקפה ואני לא מדבר רק על חלוץ, זה גם עניין של משחק התקפה של הקבוצה בכללותה שפשוט לא קיים. אין לי ספק שאם לא היינו נופלים בנושא הזה הקבוצה היתה נמצאת במקום אחר היום.
מספיק שערן היינו במקום אחר ומספיק שהיה בועט את כול העונשין שקיבלנו

לראות את המשחק ולשאול את טגה מה אתה עושה ? שתי גולים 100 אחוז שלו

עמודים: 1 2
Reference URL's