מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוסידון מסיר את הכפפות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
(03-Jan-2016 0:27)טל.מ כתב: [ -> ]אביתר לנג כבר מפטר את עטר בספורט 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

אביתר לנג זיין שכל, כמה דקות לפני זה הוא עשה לייק לפוסט של אוהד שקרא לפיטוריו.
אני ממש מאמין שאוסידון שלח לו הודעה בוואטסאפ מקרית שמונה לעמדת השידור בעכו ובו מסר לו שלעטר יש עוד משחק אחד.
גם טוכמן בוואלה כנראה קיבל את הסמס הזה

נו ומה אתה מצפה ? שעם חיזוק ועם עוד הוצאות כספיות אם עטר לא מביא שינוי למה להשאיר אותו ?
אז אביתר לנג כתב.... הוא גם כתב שאיזה סוכן שחקנים רוכש את נתניה עוד מעט.
יאללה, נמאס כבר מההילולה וההיתלולה שעושים פה מכל פליצה שמתפרסמת באינטרנט. עוד לא למדנו כלום??

ובקשר לשחרורים, באמת שלא מבין את הביקורות לגבי המהלך הזה. מה מציעים כל המבקרים (ואני לא מדבר על כל "המקצוענים" שמציעים לקפל הכל) ? מה בדיוק אתם מצפים שיקרה?

אנחנו עומדים על קצה הצוק ושנייה לפני שנופלים מנסים לעשות מהלך אחרון בהחלט. מה הבעיה בזה? מה עדיף להרים ידיים לעלות עם הנוער ולבייש את המועדון ואת הערכים שהוא אמור לייצג?
מה עם רוח הספורט? מה עם התחרותיות ואיך נראה כלפי קבוצות שנלחמות איתנו על הירידה?

ולגבי השמות, היחידי שקצת מציק לי על שחרורו זה אבידור אבל אם מוגרבי למשל יגיע במקומו לא תהיה לי בעיה עם זה.
בוא נראה מי יגיע ואז נדבר על אלה שהולכים.

Sent from my LG-D855
ומאיזה כסף כולם יגיעו אופיר?

(03-Jan-2016 0:43)טל.מ כתב: [ -> ]גם טוכמן בוואלה כנראה קיבל את הסמס הזה

"על אוסידון מופעלים לחצים לפטר את עטר" מעניין מי אלה "הלוחצים".
מוזר, עד היום סיפרו לי "שהלוחצים" הם אלה שהביאו למינוי של עטר, ובימים האחרונים "הלוחצים" עסקו בניסיון להדיח את אוסידון בכלל.
טל.מ מה אכפת לי מהיכן יגיע הכסף כאוהד ?
שמצידי ימכרו סמים שיעסקו בזנות העיקר שיחזקו את הקבוצה על מנת להישאר ליגה

לפי מה שפורסם אוסידון אמור להביא מספונסרים 3 מליון שקל + מליון שקל מירון ישראל ודבלה לנד

4 מליון שקל ואם עטר יפנה את מקומו אפשר להחתים את תקווה ולם שבלאו הכי מקבל שכר וישאר עוד עודף לעוד שחקן חיזוק
אין לי מושג מי אלה הלוחצים. עובדתית אנחנו בקנטים עם אוסידון בלי אוסידון עם עטר ובלי עטר. עד שלא יהיה כאן בעלים רציני לא נוכל להיות קבוצה לגיטימית.

(03-Jan-2016 1:53)זאב רווח כתב: [ -> ]טל.מ מה אכפת לי מהיכן יגיע הכסף כאוהד ?
שמצידי ימכרו סמים שיעסקו בזנות העיקר שיחזקו את הקבוצה על מנת להישאר ליגה

לפי מה שפורסם אוסידון אמור להביא מספונסרים 3 מליון שקל + מליון שקל מירון ישראל ודבלה לנד

4 מליון שקל ואם עטר יפנה את מקומו אפשר להחתים את תקווה ולם שבלאו הכי מקבל שכר וישאר עוד עודף לעוד שחקן חיזוק

אני יודע שמה שרשמת הוא קשקוש . אין כסף נקודה. איציק כהן וסער בנבנישתי זה לא בדיוק חיזוק ובטח לא עולים 4 מליון שקל. וחוץ מזה לי אכפת. אכפת לי שהמועדון לא יתרסק כלכלית שוב כי הוא יעלם למרות כל מה שאנשים רושמים פה . עדיף לחיות בקטן בליגה השניה עד שיגיע בעלים.

דרך אגב, אני ממש לא אופתע עם ראובן ילך הביתה כחלק ממאבקי הכוחות שמתקיימים כיום מאחורי הקלעים בין אוסידון לירון ישראל וקובי בלדב שידוע שהם אלו שדחפו להחזיר אותו.
הלוואי שיתפטר יעשה טובה למועדון אנחנו לא מכבי חיפה שיכולים לשלם למאמן את כל החוזה למרות שהוא בבית

בני לם לא יעלה כסף בכלל ואם אין כסף לתקוה גם צרפתי כעוזר מאמן אין לי בעיה למרות שעדיף בהחלט את תקוה בגלל הניסיון העשיר שלו באירופה ותחת קשטן כשחקן וכעוזר מאמן

תקווה יתעסק בטאקטיקה וביטחון לשחקנים ותרגילים
בני יאמן באימונים ויטריף את השחקנים
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's