מכבי נתניה

גירסה מלאה: הרכב שלי למשחק מול אשקלון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
במידה וכולם כשירים:

שוער- לויטה

הגנה- פינאס, לוי, ליפניה, עומר פרץ

קישור- ג'אן, מנשה

התקפה- אברג'יל, רול, ערן לוי ואקסברד.

ההרכב הכי חזק שיש היום. שריקי וטובול לא פוגעים ולכן צריך לנסות דברים אחרים
צלישר וז׳אן קשרים אחוריים...
אגב אני שומע פה כל הזמן שאנחנו קבוצה איטית אני ממש לא מסכים עם זה : רול, שריקי, אברג׳יל ועוד ממש לא איטיים...
(30-Oct-2013 11:19)דוד חטב כתב: [ -> ]צלישר וז׳אן קשרים אחוריים...
אגב אני שומע פה כל הזמן שאנחנו קבוצה איטית אני ממש לא מסכים עם זה : רול, שריקי, אברג׳יל ועוד ממש לא איטיים...

היחידי שבאמת מהיר הקבוצה הוא טופי. כל השאר בין עגלות לסוסיתא.
טל ראית את הגול הראשון שספגנו מהרצליה איפה בדיוק היה טופי בגול הזה לפי דעתי ולפי המשחקים שהוא שיחק עד עכשיו עכשיו אי אפשר לקרוא לו שחקן חיזוק בעמדה שלו אפשר למצוא ישראלי באותה רמה ולהביא זר שיחזק אותנו באמת.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
לא ראיתי . הבנתי שהיה לו משחק חלש. אז ? אל תהיה לי כמו כל החוכמולוגים משנה שעברה.. טופי הוא אחד המגינים הכי טובים בארץ ובעיני שחקן ההגנה הכי טוב בקבוצה. לכולם יש תקופות חלשות. ראיתי פעם את דני אלבש אחראי ישיר לשער נגד ברצלונה, והתקפה או שתיים אחרי זה גורם לפנדל ומורחק באדום.. אז מה ? השאילו אותו להפועל חיפה ?
טופי הוא שחקן טוב, אבל בליגה של שלושה זרים לבזבז הקצאה של זר על עמדת מגן ימני לדעתי זה טעות.
(30-Oct-2013 12:57)טל.מ כתב: [ -> ]לא ראיתי . הבנתי שהיה לו משחק חלש. אז ? אל תהיה לי כמו כל החוכמולוגים משנה שעברה.. טופי הוא אחד המגינים הכי טובים בארץ ובעיני שחקן ההגנה הכי טוב בקבוצה. לכולם יש תקופות חלשות. ראיתי פעם את דני אלבש אחראי ישיר לשער נגד ברצלונה, והתקפה או שתיים אחרי זה גורם לפנדל ומורחק באדום.. אז מה ? השאילו אותו להפועל חיפה ?

את התגובה הזו ציפיתי לשמוע מאופיר...לפחות על דבר אחד אתם מסכימים Tongue
לדעתי,הוא שחקן מהיר בלי יותר מידיי שכל,בליגה של 3 זרים הוא מיותר,בליגה של 5 זרים אולי יש לו מקום...
אוקי נמכור אותו.

ועכשיו בעמדה הזו נשים את ויקי כחלון או עומר פרץ.
ועכשיו תחשבו שוב.
טל כך את הזמן ותןלי בכל המשחקים מתחילת העונה מהלך אחד חיובי שהבחור עשה לא ביקשתי מקבץ ולא את 5 המהלכים היפים שלו בישול אחד גם יספיק.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
אין בישול. הוא לא משהו בהתקפה. אבל בהגנה הוא רוב הזמן מחפה על כולם. היחיד !! בכל הקבוצה שישיג כל חלוץ במתפרצת. הוא חזק מאוד, מאוד מהיר ובדרך כלל שומר מצוין.
חוץ מזה הקבוצה הבקיעה 10 שערים ? כמה בישולים הגיעו משחקני ההגנה ? בממוצע של 1.2 שערים למשחק ... מה אתה רוצה ממנו? תאמין לי יש לנו לא מעט בעיות מקצועיות בקבוצה, טופי הוא לא אחת מהן.

דרך אגב ... בשנה שעברה אחרי השחרור ההזוי שלו חטפנו חמישיות ורביעיות וכולם מצד ימין על עומר פרץ/בן בנימין.
זה הגיע למצב שעטר העביר את צלישר לצד ימין ואחכ ניסה שם את כחלון.

טופי פותר את הבעיה מימין, חבל לפתוח את העסק מחדש, היינו שם.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's