מכבי נתניה

גירסה מלאה: הרכב שלי למשחק מול אשקלון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
(30-Oct-2013 13:30)טל.מ כתב: [ -> ]אוקי נמכור אותו.

ועכשיו בעמדה הזו נשים את ויקי כחלון או עומר פרץ.
ועכשיו תחשבו שוב.

טל,כבר אמרתי בפוסטים קודמים,עכשיו מאוחר מידיי...לא היה צריך למכור אפשר היה להשאיל ולא היו חסרים מגנים ימניים שיכלו לתפוס את המשבצת...יש לו מהירות ולפעמים גם מחלץ כדור בצורה יפה אבל מנגד כמה חורים הוא עושה...רק במשחק האחרון הוא לא סגר בגול הראשון ובגול השלישי אני לא יודע איפה הוא היה...ליפנייה יצא לסגור את האגף שלו והיה חסר באמצע וכתוצאה מהאין סגירה של סופר ולוי קיבלנו את השלישי.
בכדורגל המודרני אין מקום למגן שרק מחפה אם הוא לא רלוונטי בהתקפה שיהיה בלם .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
אם אני מאמן נתניה, אני לא משחרר את טופי. ולשם שינוי אני מסכים עם מזרחי.

(30-Oct-2013 13:52)amir כתב: [ -> ]בכדורגל המודרני אין מקום למגן שרק מחפה אם הוא לא רלוונטי בהתקפה שיהיה בלם .

צודק. אבל אנחנו בישראל והרמה פה לא משהו. ורק כדי להוכיח לך כמה אתה טועה תבדוק כמה חטפנו בשנה שעברה אחרי שהוא עזב ומאיזה צד , כמה היו מרוצים ממנו בחיפה, ומה אמר גיל לב על השחרור שלו..

ורק כדי להדגיש משהו ..

כמה אימרות שפר של גאוני הפורום לדורותיו ..
עזרא לא שחקן, נתן גג! חצי עונה טובה
בן הרוש אפס, בלם חלש ובמקרה הטוב מגן בינוני
מוגרבי חסר מושג ומנשק סמלים (החלק האחרון לפחות הוכח כנכון. הסמל של סכנין כבר מתלונן על הרפס ..)
צלישר יהיה שחקן שחקן !
וגולת הכותרת - עומר פרץ שחקן של ליגה אירופית.

ועכשיו תחשבו שוב לגבי טופי.
טל הכל נכון ולכן האכזבה היא כה גדולה .מספיק שאתה שומע את הקהל כל פעם לפני שהוא מגביה ישר אומרים הלך הכדור ומה לעשות זה תמיד נכון.

אז שהקהל יגביה ...
דרך אגב זה מה שאני אומר לעצמי שניה לפני שדני אלבש מגביה מהאגף. שניה אחרי זה אומר את זה אלי אוחנה בטלוויזיה. מה לעשות... עם כל הצער שבדבר יש מגינים שזה לא ממש מצליח להם ..
הלכת עד ברצלונה ולקחת את המגן של נבחרת ברזיל אני מסתפק באחד כמו משומר גם ההגבהות שלו לא משהו אבל תראה כמה שהוא יעל בשני הצדדים של המגרש.

אמיר אנחנו בליגה השניה ... אני מסתפק ב"אפס" כמו בן הרוש..
אם נעלה, בשנה הבאה מה אתה חושב שיקרה ? שכל המשומרים יבואו לנתניה ? גולדהאר יצר פה מציאות שכל מה שנשאר זה להתחרות על מי יצחצח את הנעליים למכבי ת"א.
פה אנחנו מסכימים הם הפכו למכבי של הכדורסל מחזיקים סתם שחקנים רק בגלל שיש להם כסף. בכל מקרה אני בטוח שבשנה הבאה אפשר למצוא מגן ישראלי לא פחות טוב מטופי הכל זה עניין של תקציב.

אני לא מצליח להבין איך אנשים לא רואים\ לא מבינים אולי בכדורגל- טופי השחקן הכי טוב בנתניה היום!
במקום אקסברד לעלות את קיודה,לא יקרה כלום אם נוסיף מהירות להתקפה שזה הכי חסר לנו,ולעלות במקום עידו לוי את חסן,עידו לוי חושך,הרבה יותר מחסן
עמודים: 1 2 3
Reference URL's