מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא לשחרר את משה לוגסי להחתים אותו לכמה שנים ולתת לו לפתוח
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
מתחילת העונה אני מסתכל על הבחור הזה כמובן כשיש משחק בטלויזיה ואני רואה איך הוא היחידי במכבי נתניה שבא מאחור ובועט לשער , מחפש את השער , ואין לנו את זה חוץ ממנו .

משה לוגסי מעולם לא היה גרזן אלא שחקן 50-50 והתועלת שלו קרוב לשער טובה מסמיליאניץ' .
להחתים שחקן צרפתי שהוא גרזן בלבד אנחנו לא זקוקים לו אלא אם כן הכל מדובר על חיסכון בחוזים של שחקנים .

סוף העונה לוגסי מסיים חוזה במכבי ת"א שווה להחתים אותו לשלד של מכבי נתניה לעונות הבאות ביחד עם איציק כהן ערן לוי דיע סבע זיו פאדול חסן איילה פירס סמיליאניץ' מישצ'נקו שזה כבר 11 שחקנים לסגל ....

לשחרר ומהר את שמעון הרוש , נבו מזרחי , בוארון ,
את בארי למכור או טרייד שחקן תמורת שחקן
את מישצ'אנקו אם באמת מליון יורו שווה למכור בסיום העונה בלבד
לא בטוח שעד סוף העונה הם ירצו אותו בכלל .. כולם פה הסכימו לשחרר את קאיודה תמורת נזיד עדשים ועכשיו כשמציעים סכום כזה פתאום אף אחד לא מסכים לשחרר שחקן תמורת כסף שיסדר אותנו מבחינה מקצועית לעונה הזאת ולעונה הבאה ויקל על הגרעון

צריך לקפוץ על ההצעה הזאת בלי להסס
לא היתה לי בעיה לשחרר אותו אם עידו לוי היה בסגל. במצב הנוכחי לשחרר את מישצ׳נקו זו התאבדות מקצועית. ולא אורן , אין בלם בכושר משחק בינואר שגם מגיע בחינם.

ובוא נדייק - אף אחד לא שחרר את קאיודה בנזיד עדשים. ביום שתבין את הסיטואציה יהיה על מה לדבר .
Sent from my iPhone using Tapatalk
אורן קבוצה חלשה בהגנה יורדת ליגה גם אם יש לה התקפה פצצה
מליון יורו לא שווה את כל המליונים ששפכת עד עכשיו אם אתה יורד ליגה
אם היום קיודה נשאר בנתניה לא היינו במצב יותר טוב כי זה שהכין לו את רוב הכדורים היה ערן לוי

טל.מ אני שמח כי מהתגובה שלך יש לך עוד טיפה אופטימיות וזה חדש בשבילי אצלך חן חן
Reference URL's