מכבי נתניה

גירסה מלאה: עכשיו התחברו לי כמה דברים לגביו...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
(30-Oct-2013 0:09)אסףג כתב: [ -> ]דניאל ליפשיץ מייבא יין

דרך נמל חיפה?
אחד האינטלגנטים שהכרתי חומד של בחור ומקצוען .
אני יודע שהוא מבין ביין איפה קראת ???
לפני שתקרעו אותי אני לא חושב שהוא מתאים לנו..,
(30-Oct-2013 11:16)דוד חטב כתב: [ -> ]אחד האינטלגנטים שהכרתי חומד של בחור ומקצוען .
אני יודע שהוא מבין ביין איפה קראת ???
לפני שתקרעו אותי אני לא חושב שהוא מתאים לנו..,

http://www.calcalist.co.il/consumer/arti...08,00.html
כלכליסט
אבל שוער הוא לא ממש...
זה מסביר עכשיו את התצוגות ההזויות שלו בשער.
איזה תצוגות הזויות ... אתם נסחפים שזה לא מילה. לפני שנתיים או שלוש הוא לא התאים לנו ובצדק . בן כמה הוא היה ?
חלפו 3 שנים הוא שוער ראשון בקבוצה שתתחרה איתנו על העלייה. איפה אתם חושבים הוא יהיה עוד 3 שנים ?
(30-Oct-2013 13:33)טל.מ כתב: [ -> ]איזה תצוגות הזויות ... אתם נסחפים שזה לא מילה. לפני שנתיים או שלוש הוא לא התאים לנו ובצדק . בן כמה הוא היה ?
חלפו 3 שנים הוא שוער ראשון בקבוצה שתתחרה איתנו על העלייה. איפה אתם חושבים הוא יהיה עוד 3 שנים ?

מחוץ לכדורגל ומנהל עסק משגשג בתחום המשקאות.
(30-Oct-2013 14:38)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(30-Oct-2013 13:33)טל.מ כתב: [ -> ]איזה תצוגות הזויות ... אתם נסחפים שזה לא מילה. לפני שנתיים או שלוש הוא לא התאים לנו ובצדק . בן כמה הוא היה ?

יש מצב. או שוער בליגת העל. או גם וגם.
(30-Oct-2013 14:41)טל.מ כתב: [ -> ]
(30-Oct-2013 14:38)פיליפצוק כתב: [ -> ]

יש מצב. או שוער בליגת העל. או גם וגם.

תמשיך להתלהב מבינוניות
ככה זה. רובנו בינוניים .
עמודים: 1 2
Reference URL's