מכבי נתניה

גירסה מלאה: קבוצה פח קבוצה פח
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אבל פתאום כשמדברים על שחרורים...
חבל על ההוא...
וחבל על ההוא...
ח'ברה- הקבוצה הזו חלשה מאוד כמו שכולכם צועקים כאן כבר חודשים- אז מה קרה פתאום???
לא מבין את אי ההבנה ... דיברו כולה על שני שחרורים. חמזה פירס (ובמסגרת השמועות ירין חסן ומישצ'נקו). אתה לא יכול להמשיך ולבנות את חייך על השאלות של שחקנים כשחלקם פצועים ולא בכושר משחק או על הספסל, ולשחרר שני שחקני הרכב שלך זבלים ככל שיהיו ולצפות לשיפור.
חמזה יהיה כלכלית שווה יותר מאשר השאלה עד סוף השנה של שחקנים מק"ש שמעניין להם את התחת אם תרד או לא. אי אפשר לבנות סגל על מושאלים. כנל ההעברה של פירס. מה המטרה ? להתחזק ? כי זה נראה בדיוק הפוך . שמואל שיימן הוא חיזוק למשהו ? הוא לא משחק מתחילת הליגה, מה הוא יתרום יותר מיאיר זיו או שמעון הרוש ?
אם אשאל אותך מה הפתרון שלך זה יהיה להרים ידיים כי כבר ירדנו.(הרי אין לך מה להגיד מעבר לזה) מזל שמי שמנהל בפועל מנסה כן לשנות וגם ברור שצריך להיות יצירתי כי יותר מידי כסף אין. עוד ברור זה שבלי שינויים בחלק הקדמי והקישור וכמה שיפוצים בחלק האחורי(כי לא יודע מה איתך- אני את טגה בהגנה לא מסוגל לראות יותר)- הקבוצה הזו לא מסוגלת לנצח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אני לא חושב שהשאלות שחקנים זה הפיתרון. באותה מידה אתה יכול להחליף את הקמע.
מה כן?
אבל תנסה להשאיר את הידיים למטה כשאתה עונה.

א. לדעתי כבר ירדנו, אני אשמח להתבדות.
ב. שיחזקו איפה שנראה להם.
ג. לא ברור לי איך עדיין לא הפנימו שמושאלים בכמויות כאלה לא תורמים כלום.
ד. יכול להיות שחמזה אפס, בינתיים הוא היחידי שעוד מסומן כסוג של השקעה ופוטנציאל אם אני מנסה לזכור לו את תחילת הליגה. מנגה שחקן שמבלה יותר על מיטת הטיפולים מאשר על הדשא ואוסטוינד ודילמוני שחקנים נחמדים שיחזרו הביתה אחרי שישחקו קצת ויראו דשא (כמו מרגוליס וכמו ברק לוי ולוגסי וכו ...). אם כבר למכור שחקנים אז תמורת משהו אמיתי ולא השאלה לארבעה חודשים.
בוא אני אפשט לך טל-
אם מנגה לא כשיר ולא בכושר(ויש לי חשש כבד שאיזי לא מוותר סתם על שחקן שהוא שילם עליו מיליון דולר)- זרוק את העסקה!
אם מנגה לפחות ב 70% יכולת- הוא שחקן שיכול לעשות הבדל. בעיני הוא ונוואקמה, יחד עם קאיודה השיחוקים הכי גדולים שהיו כאן בשנים האחרונות עם זרים שהובאו לארץ משום מקום.
אם איזי לפני ההשאלה מאריך לו את החוזה זה מצד אחד אומר שזו השאלה פרופר אבל אומר שעדיין מאמין בשחקן ומאמין שהוא יכול לחזור לעצמו ונוח לו שיעשה את זה אצלך. אם איזי לא מאריך לו את החוזה ואין לו שום אופציה- מעלה הרבה תהיות בעיני.

(27-Dec-2015 14:16)טל.מ כתב: [ -> ]א. לדעתי כבר ירדנו, אני אשמח להתבדות.
ב. שיחזקו איפה שנראה להם.
ג. לא ברור לי איך עדיין לא הפנימו שמושאלים בכמויות כאלה לא תורמים כלום.
ד. יכול להיות שחמזה אפס, בינתיים הוא היחידי שעוד מסומן כסוג של השקעה ופוטנציאל אם אני מנסה לזכור לו את תחילת הליגה. מנגה שחקן שמבלה יותר על מיטת הטיפולים מאשר על הדשא ואוסטוינד ודילמוני שחקנים נחמדים שיחזרו הביתה אחרי שישחקו קצת ויראו דשא (כמו מרגוליס וכמו ברק לוי ולוגסי וכו ...). אם כבר למכור שחקנים אז תמורת משהו אמיתי ולא השאלה לארבעה חודשים.
לא הצלחת לעמוד במשימה... הידיים עלו למעלה...
קודם כל בשביל לכתוב צריך להרים את הידיים לגובה מסוים. אחכ - מותר לי להחזיק בדעה הפוכה משלך. 10 נקודות מ48 ..? 8 שערים ..? תחשוב מה שבא לך , זה בסדר.

עידן, לא ברור לך שמנגה אחרי פציעה, לא בכושר ואיזי רק מחפש קבוצת פריירים שתריץ אותו ותכניס אותו לכושר לקראת עונה הבאה?
אין לשחקן שום מוטיבצייה לתרום לנו
(27-Dec-2015 14:49)טל.מ כתב: [ -> ]קודם כל בשביל לכתוב צריך להרים את הידיים לגובה מסוים. אחכ - מותר לי להחזיק בדעה הפוכה משלך. 10 נקודות מ48 ..? 8 שערים ..? תחשוב מה שבא לך , זה בסדר.

הכל נכון. אז מנסים לשנות ובמגבלות תקציביות. לא שמעתי שהצעת משהו אחר חוץ מלהרים ידיים.

עמודים: 1 2 3
Reference URL's