מכבי נתניה

גירסה מלאה: מילה על מישצ'נקו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
על הקבוצה העקומה הזו אין לי מה לומר, אני משאיר את זה לאיש עם הצינגלה פה/מומחה שיבלבל לכם את המוח על בני ושלום.
אני רק רוצה להתייחס למישצ'נקו, כן כן זה שאורןyoutube חופר עליו מתחילה השנה שאין לו מושג.
אז אני אחרי אתמול יכול לבשר בלב שלם לבלוף שלומי דורה, שהדבר היחיד החיובי שעשית בקבוצה הזו, הוא הבחירה במישצ'נקו, איזה אלגנטיות, איזה משחק נכון עם הכדור ברגל (רק שילמד לשחרר יותר מהר לפעמים), איזה שימוש נכון בממדי הגוף שלו, אני מקווה בשבילו שלא ימשיך עם הקבוצה לליגה השניה בעונה הבאה, הוא שווה הרבה יותר.
כול מלה בסלע ומצחיק אותי שאליו התלבשו פה אנשים ולא על בארי ששום דבר לא עושה כבר חצי עונה

Sent from my iPhone using Tapatalk
יש לנו צמד בלמים שעובד לא רע בכלל יחד. שניהם עוד צעירים(בן כמה מישצ'נקו?) ויכולים להוות בסיס לשנים הבאות.
גם ירין במשחק טוב, צמד הבלמים הוא לא הבעיה ולא עליהם תירשם הירידה אם וכאשר.
מישצ'נקו בלם צעיר, בן 24, הוא נמצא בגרף של התקדמות מתמדת ולאט לאט מתחיל להבין את הליגה ואת הבלוף שנקרא "חלוצים ישראליים".
לא לשכוח שכאשר הוא הגיע היתה לו בעית תקשורת, אני לא יודע מה מצבו כיום.
אין לו מה לחפש בליגה לאומית אם הקבוצה תרד ליגה.
בדר"כ יורדים ליגה כשהשוער וההגנה גרועים במקרה הזה השוער סביר וההגנה טובה....
אני באמת מקווה שלא יטעו וישתוללו שיביאו 2 שחקנים שהם בינגו ולא 6-7 בינוניים...
אחרת זה באמת הסוף
(20-Dec-2015 12:16)דוד חטב כתב: [ -> ]בדר"כ יורדים ליגה כשהשוער וההגנה גרועים במקרה הזה השוער סביר וההגנה טובה....
אני באמת מקווה שלא יטעו וישתוללו שיביאו 2 שחקנים שהם בינגו ולא 6-7 בינוניים...
אחרת זה באמת הסוף

כשאני שומע שמות כמו סער בינבנישתי, מירקו אורמוש ולינגאנה אני מתחיל לפתח פריחה בכל הגוף...
שני חלוצים- איציק כהן וזר טוב או אלון תורג'מן.
אם אפשר גם קשר יצירתי(ממש לא חובה אם אין אפשרות להביא משהו שאין לנו בסגל הנוכחי- סטייל ישראל זגורי) כדי שלא נצטרך להסתמך על בארי ואיילה- והלואי הלואי שדיא יחזור- וזהו.
אוי לנו אם יתחילו להתפזר.
(20-Dec-2015 10:55)פיליפצוק כתב: [ -> ]על הקבוצה העקומה הזו אין לי מה לומר, אני משאיר את זה לאיש עם הצינגלה פה/מומחה שיבלבל לכם את המוח על בני ושלום.
אני רק רוצה להתייחס למישצ'נקו, כן כן זה שאורןyoutube חופר עליו מתחילה השנה שאין לו מושג.
אז אני אחרי אתמול יכול לבשר בלב שלם לבלוף שלומי דורה, שהדבר היחיד החיובי שעשית בקבוצה הזו, הוא הבחירה במישצ'נקו, איזה אלגנטיות, איזה משחק נכון עם הכדור ברגל (רק שילמד לשחרר יותר מהר לפעמים), איזה שימוש נכון בממדי הגוף שלו, אני מקווה בשבילו שלא ימשיך עם הקבוצה לליגה השניה בעונה הבאה, הוא שווה הרבה יותר.

מתי תעשה כזה אשכול על חסן ותשבח אותו?

טוב שלא עשית אותו סופרמן.. מישנקו טוב בלהגיע ראשון לכדור, הוא יוצא למסירה לפני החלוץ ומשתמש בגובה שלו וברגליים הארוכות, כשהקבוצה השנייה מתבססת על מתפרצות...
אם זה אני מסכים ללא ספק אבל זה לא מספיק למה שבלם אמיתי צריך בכלליות

חוץ מזה איך הוא בשאר הפרמטרים?
מתי ראית אותו יורד לגליצ' עצבני וחותך את הכדור נקי כמו פירס? ?
מתי ראית אותו מרחיק בנגיחה כדור שמוגבה מהאגף? כשהכדור באגף הוא נוטש את העמדה שלו כמו אתמול, ורד נשאר לבד ברחבה מתמודד בראש עם 2 חלוצים.. אפילו בקרנות הוא בקושי מרחיק כדורים
במשחק קרקע אחד מול השני עוברים אותו בקלות.
כל החורים שהוא יוצר אפשר להעלים עין כל עוד לא ספגנו שער ויש מי שיחפה עליו

אם הוא לא היה יוצר חורים ועוזב את השחקן שלו כל פעם במשחק מסודר, והיה יותר טוב באחד על אחד ויורד לגליצ'ים אז היה אפשר להגדיר אותו בלם טוב

ליפניה יותר טוב ממנו אפילו שהוא יותר איטי..

ודרך אגב אין סיכוי שנרד ליגה אם נשחק ככה עד סוף העונה..
כלומר נשחק ככה ולא נבקיע אף שער ....? אורן תפנים - כבר ירדנו.
אם אבידור יהיה בחוץ, מישהו שקרוב לשער כבר יבקיע.. אל תדאג

אתמול איימנו על השער 12 פעמים.. מכבי ת"א עושה מזה 3 שערים בקלות
למרות שמחצית ראשונה היתה הרבה התגוננות..
12 פעמים ..?? לא ראיתי את המשחק אבל תרשה לי להטיל ספק. יש מצב שאתה עושה שימוש נרחב במושג הזה ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's