מכבי נתניה

גירסה מלאה: עטר תשנה גישה תשנה שיטה אל תהיה מקובע תלמד להשתנות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
אי אפשר בחיים כשלון אחרי כשלון לא לשנות כיוון לא לשנות גישה
הגיע הזמן שתשנה שיטת משחק , תשנה גישה באימונים תלמד ותיישם

מול בית"ר ירושלים המצב מלכתחילה לא וורוד בית"ר ירושלים היום מציגה את הכדורכל הכי יפה בארץ , קבוצה דינמית לוחמת לא מתייאשת ויש לה צעירים מבריקים

נתניה צריכה לעשות בונקר כמו שעכו עשו לבית"ר ולצאת למתפרצות

בשביל זה תשנה גישה 3 בלמים 3 קשרים אחוריים קשר התקפי בודד ו 2 חלוצים מהירים

לוי שוער , וורד , מישנקו , חסן , בוארון , זיו , פירס , גרשומוב , לוגסי , טל איילה , אבידור , מזרחי

הכי חשוב זה לא לומר לך מה ההרכב אלא לתרגל באימונים על סטופר מדוייק
איך לא נהיית מאמן, ממש פיספוס לכדורגל הישראלי אתה.
כשתהיה אוהד מכבי נתניה ולא אוהד מאמן זה או אחר אענה לך אצלך הקרבת את הקבוצה על מזבח המאמן
עטר מציג תוצאות גרועות מדורה ואפילו מילת ביקורת אין לך עליו אתה פשוט אוהד בושה אינטרסנט
איפה הפיליפצ'וק שזיין במוח מתחילת העונה כנגד דורה ? מה קרה השתפנת ? זה לא אתה שאמרת שבינואר החלפת מאמן יהיה מאוחר ? זה לא אתה שאמרת שאם הכדורגל ימשיך להיות גרוע תצא נגד עטר ?

חומר השחקנים שיש במכבי נתניה טוב יותר מעונה שעברה ובכל זאת רואים עד כמה עמדת המאמן חשובה עובדה שעם רוני לוי ורונן גבאי זה היה נראה אחרת
כל המאמנים שפנים, המאמן הראשון שישחק 4-3-3 יקבל כדורגל שמח עם גולים, אבל כולם מפחדים לשחק פתוח , למדו שיטה להרוג את המשחק ״טקטי״ .
עטר הקבוצה ״ מתה״ לך על כל הקופה עם 3 חלוצים , מרגוליס ואביגדור על הקווים ובארי באמצע , בקישור , פירס, לולה, וטגה.
(18-Dec-2015 14:28)זאב רווח כתב: [ -> ]כשתהיה אוהד מכבי נתניה ולא אוהד מאמן זה או אחר אענה לך אצלך הקרבת את הקבוצה על מזבח המאמן
עטר מציג תוצאות גרועות מדורה ואפילו מילת ביקורת אין לך עליו אתה פשוט אוהד בושה אינטרסנט
איפה הפיליפצ'וק שזיין במוח מתחילת העונה כנגד דורה ? מה קרה השתפנת ? זה לא אתה שאמרת שבינואר החלפת מאמן יהיה מאוחר ? זה לא אתה שאמרת שאם הכדורגל ימשיך להיות גרוע תצא נגד עטר ?

חומר השחקנים שיש במכבי נתניה טוב יותר מעונה שעברה ובכל זאת רואים עד כמה עמדת המאמן חשובה עובדה שעם רוני לוי ורונן גבאי זה היה נראה אחרת

חומר השחקנים השנה טוב יותר?
וואלה תחליף מהר את החומר שאתה מעשן יא טמבל, הוא לא עושה לך טוב.
(18-Dec-2015 14:28)זאב רווח כתב: [ -> ]כשתהיה אוהד מכבי נתניה ולא אוהד מאמן זה או אחר אענה לך אצלך הקרבת את הקבוצה על מזבח המאמן

אתה צודק. חומר השחקנים השנה טוב מבשנה שעברה בכל עמדה במגרש כולל בקאדר שעל הספסל. מצד שני החומר שאתה לוקח השנה גרוע מבשנה שעברה. מצד שלישי לא היית במשחקים של נתניה כבר שנים אז קשה להגיד שאתה מבין משהו.

Sent from my iPad using Tapatalk
העונה אחרי 47 שנה לא הגעתי צודק טל.מ , למה ? כי אמרתי לכם מראש מה הולך להיות
כל השאר קישקוש אבל טוב שאתה אומר לפיליפצ'וק שהסגל טוב מבעונה שעברה הוא חי בסרט של וולט דיסני שעטר מאמן הטמבל

לגבי החומר אני לא מעשן גראס זבל רפואי , שישאירו את זה לחולים , אני מעשן את הגראס הכי טוב בעולם בלי זה לא יכול להנות מהחיים אשתי תעיד עלי איך אני עם גראס ובלי גראס חחחח

פיליפצ'וק חוץ מערן לוי תסתכל שחקן מול שחקן כולל השוער יש העונה שחקנים טובים מעונה שעברה והאמת גם לארי קיודה שנמכר בכל עמדה תעמיד זה מול זה ותבין כמה עמדת המאמן השתנתה וקיבלנו זבלה במקום אימונים

תיזכר איך עונה שעברה השחקנים היו גמורים באימונים ככה אותו הדבר אצל עטר בגלל שהיה שחקן גדול הוא חושב שזה תופס אצל כל השחקנים לשחק בלי להתאמן רק מוטיבציה ...אבל השחקנים צריכים הדרכה אימון של הבנת משחק אימון של בעיטות לשער מכל מיני מצבים אימון של בעיטות עונשין מעל חומה מדיקט איפה תראה 1% מזה אצל עטר ???

טל איילה שחקן כל כך מוכשר עם בעיטה דרדלה ... תן לו כדור כוח לבעוט בו כל אימון אם תוך חודש אין לו בעיטת פצצה אני מניח לך מכל האימון
אם לא הבנת רווח היקר .. אני התכוונתי בציניות. חומר השחקנים בנתניה הוא הגרוע שאני זוכר אי פעם. לבוא ולהגיד שחומר השחקנים השנה טוב יותר מבשנה שעברה זה במקרה הטוב בורות. ירין חסן לא טוב מעידו לוי , עומר ורד גרוע בהרבה מאבו עביד , שמעון הרוש הוא אותו שמעון. סמיליאניץ לא יותר טוב מגבי. שניהם לא פוגעים, פירס הוא אותו פירס למרות שהוא בכושר גרוע, טל איילה לא בכיוון של סבע חמזה לא קשור לערן לוי , סיסאיי לא מגיע לשרוכים של קאיודה. רן רול ועמית בן שושן נתנו בערך את מה שמרגוליס ואבידור נותנים . מה נשאר ? ברק לוי - בערך כמו אריאל הרוש . לפעמים שווה ולפעמים תופס אויר. מישצ׳נקו טוב מהבלם רומני שהיה כאן בשנה שעברה. זהו. השתדרגנו קלות בעמדה אחת, עשינו נסיגה מוחלטת או נשארנו במקום בכל השאר.

Sent from my iPad using Tapatalk
טל מ. השקיע עלייך רווח ונתן לך פירוט ממצה, אני לא רציתי להתאמץ כי אתה לא ממש שווה את זה.
אני מתחיל באמת לחשוב רווח שאתה עושה את עצמך ואתה לא באמת טמבל, כי לרמות כאלה באמת קשה להגיע באופן טיבעי.
(18-Dec-2015 16:28)זאב רווח כתב: [ -> ]טל איילה שחקן כל כך מוכשר עם בעיטה דרדלה ... תן לו כדור כוח לבעוט בו כל אימון אם תוך חודש אין לו בעיטת פצצה אני מניח לך מכל האימון

תן לו לבעוט בכדור כוח בכל אימון ותוך עשרה ימים הוא מפתח דלקת בגיד הצידי בקרסול.
עמודים: 1 2
Reference URL's