מכבי נתניה

גירסה מלאה: לכל המתיאשים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בית״ר הולכת להארכה- תענוג!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
יש מצב לעוד 0:0
בתחילת השנה כולם פחדו שנהיה הפועל פת והיו פה שאמרו אין סיכוי פ״ת
החליפה בינואר עשרה שחקנים

Sent from my iPhone using Tapatalk
ואני חושב שכולם התחרפנו...

גולשים מעידוד לאלימות מילולית ומשם לאלימות פיזית, טרור לפני, בזמן ואחרי משחק נהפך כמעט לנורמה.
קמצים נהפכים למיינסטרים. די!!!

אם נרד, אז נרד, בסך הכל ס פ ו ר ט שזה אמור להיות סוג של ב י ד ו ר

אני ימני בדעותי וחושב שאין סיכוי, במצב הנוכחי (לפחות עשור), להגיע לאיזה הסכם עם שכנינו ואסור לתת להם "בסיס טריטוריאלי" להמשך מאבק נגדנו (וגם חזרה לגבולות החלוקה לא תקטין את השאיפה שלהם לזרוק אותנו לים - להיפך), אבל אין מנוס מההכרה שהכיבוש משחית. אי אפשר להפריד את האלימות שאנחנו חווים בשטחים מהנורמות התנהגות שנהפכות לטבע שני שלנו....

מסקנות? לא יודע...

אני לא אומר לצאת מהשטחים כי זה ירע את מצבנו, אבל משהו צריך להיעשות...

והכל מתחיל ב"אין מנהיגות" לא בקואליציה, לא באופוזיציה, לא במנהלי הכדורגל והבעלים.

להראות עד כמה המצב חמור, אני מציע לראות את הקטע הבא, סאטירה מהמשובחות שראיתי בזמן האחרון, לפנתאון... הדיסוננס בין ה"מלל" ל"סגנון" פשוט גאוני

http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1162324

כפיים!
(17-Dec-2015 12:44)אריאל כתב: [ -> ]ואני חושב שכולם התחרפנו...

גולשים מעידוד לאלימות מילולית ומשם לאלימות פיזית, טרור לפני, בזמן ואחרי משחק נהפך כמעט לנורמה.
קמצים נהפכים למיינסטרים. די!!!

אם נרד, אז נרד, בסך הכל ס פ ו ר ט שזה אמור להיות סוג של ב י ד ו ר

אני ימני בדעותי וחושב שאין סיכוי, במצב הנוכחי (לפחות עשור), להגיע לאיזה הסכם עם שכנינו ואסור לתת להם "בסיס טריטוריאלי" להמשך מאבק נגדנו (וגם חזרה לגבולות החלוקה לא תקטין את השאיפה שלהם לזרוק אותנו לים - להיפך), אבל אין מנוס מההכרה שהכיבוש משחית. אי אפשר להפריד את האלימות שאנחנו חווים בשטחים מהנורמות התנהגות שנהפכות לטבע שני שלנו....

מסקנות? לא יודע...

אני לא אומר לצאת מהשטחים כי זה ירע את מצבנו, אבל משהו צריך להיעשות...

והכל מתחיל ב"אין מנהיגות" לא בקואליציה, לא באופוזיציה, לא במנהלי הכדורגל והבעלים.

להראות עד כמה המצב חמור, אני מציע לראות את הקטע הבא, סאטירה מהמשובחות שראיתי בזמן האחרון, לפנתאון... הדיסוננס בין ה"מלל" ל"סגנון" פשוט גאוני

http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1162324

כפיים!

חבל שאתה לא כותב פה יותר...
Reference URL's