מכבי נתניה

גירסה מלאה: הכישלון הגדול שלנו השנה הוא בעמדת ה manager
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
כפי הנראה אוסידון הוא איש מעולה ביחסי ציבור. ראה הכתבה האחרונה בוואלה. בכל מה שקשור לבניית קבוצת כדורגל הוא כישלון מוחלט. הסיפורים שלו לגבי הוצאות משנים קודמות זה נסיון לטייח כישלון זה. יחד עם כל ההוצאות והבלתי צפוי האיש הוציא ים כסף לבניית קבוצה. בכסף זה הוא הצליח להביא מכסימום שחקנים (קשה לכנות אותם שחקנים) שזרים לכדורגל והגיל לעשות כשהחל עיוור בפיסח. או להפך. האיש שמתרברב שלוקח את כל ההחלטות בעצמו צריך להפנים שקבוצת כדורגל זה לא פאב או מסעדה. מקווה שמה שאנחנו רואים רואה גם גב ראשת העיר. תואיל לקרא לו לשיחה שתעיר אותו משנתו.
את ההחלטה על עטר לא הוא קיבל אלא בלדב לנד וישראל

בכל מצב הוא אחראי ואשם כי הוא היו"ר
מצטער, אבל אני לא רואה את הגרויסה מציעא הגדול באוסידון.
פתרון ההלוואה והבטוחה להלוואה הונח על ידי רועי דניאל על השולחן עוד במאי יוני. אני דיברתי על זה עם ס. ראש העיר ביוני. הואיל וזו מערכת מסורבלת וזה עניין די יוצא דופן, זה לקח זמן (בתווך היה עוד הניסיון לקבוצת רכישה). מרגע שאוסידון קיבל את המפתחות אני מחפש לראות מה הועילו חכמים בתקנתם...
אהה חן דדוש קיבלה לפחות תפקיד...
האיש יחד עם שכונת דורה צפו בקלטות ובנו אחלה קבוצה לליגה למקומות עבודה.
אין לי הוכחות לכלום פרט לתחושות, אבל עין מקצועית כזאת מחייבת שמישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו...קיבל משהו.
אתמול בלילה היתה בקבוצת האוהדים שיחה מאוד מעניינת על מעללי אוסידון (לכאורה).
כפי שאסף כתב- באופן מאוד לא ברור התקשורת רואה בו המשיע של נתניה למרות שזה בדיוק ההפך ולאט לאט יותר ויותר אנשים מתחילים לראות את זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
חבל שבעיריה עוד לא רואים את זה. אבל הוא עובד טוב הבחור. מקרב את הלקקנים של ראש העיר. מסמא שם את כולם.
וחבל שמרים שאלה בתמימות אנשים שונים מה דעתם, הם אמרו לה בסדר. מצטער, אבל גם בהם האשמה.
אסף אתה רק מחזק את דברי שבהם פתחתי את הפוסט הזה.
כל מי שניהל ב-30 שנה האחרונות גרם רק נזקים ....
אוסידון סה"כ ממשיך את השושלת...
תכלס מהצד אם ננתק את רועי דניאל מהקרבה המשפחתית
הסה"כ הכללי שלו חיובי...
Reference URL's