מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה - מכבי פ"ת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
ליגת ווינר, מחזור 14
מוצ"ש, 18:30, אצטדיון היהלום

יש אנשים שאפשר למצוא קווי דמיון ברורים בין קבוצתם האהודה בארץ לקבוצה האהודה עליהם בחו"ל.
סביר להניח שאם כך היה המצב אצלי, קבוצתי האהודה היתה כנראה- אסטון וילה. מועדון גדול שמחפש את דרכו. לפעמים יש יותר כסף, לפעמים פחות, בגדול- כבר שנים לא אטרקציה.
כשנתניה זכתה באליפות האחרונה שלה אסטון וילה היתה אלופת אירופה.
קשה שלא למצוא קווי דמיון בין הקבוצות מודל 2015/2016-

http://sports.walla.co.il/item/2914779

אני בטוח שאף אחד בבירמיגהאם, העיר השניה בגודלה באנגליה- לא מרים ידיים, כמו שגם בלסטר אף אחד לא הרים ידיים בעונה שעברה וראו איפה לסטר היום.

היום מגיעה ליהלום מכבי פ"ת- קבוצה קשה עם הגנה חזקה שמשחקת בשיטת שלושת הבלמים- שיטה קשה לפיצוח כאשר מדובר בקבוצה מאומנת.
לעומת זאת מדובר בחלק קדמי שרחוק מלהרשים(ועדיין כבש יותר מכפול מאיתנו).
בכל זאת מדובר בסוג המשחקים שעטר בקדנציות קודמות ידע לנצח ובאמת שהגיע הזמן שהסטטיסטיקה הנוראית בבית תתחיל להתיישר. מאז המעבר לאצטדיון החדש לא הברקנו אבל לסיים סיבוב בלי נצחון ביתי? לדעתי לא היה דבר כזה בכל ההיסטוריה של המועדון, כולל באצטדיון הנוכחי. בטח ובטח בקופסא שם היה הגיוני יותר שהספרה 0 אם כבר תופיע זה יהיה בטור ההפסדים.

עטר עד כה לא הביא עימו בשורה. מהמר על אותם סוסים. אם אני לא טועה אפילו אורן שהוא גדול המאמינים בעטר בפורום הבטיח לנו כמה שינויים פרסונלים ברורים- הבטיח שנראה יותר גרשומוב, יותר אביב אברהם- אבל עטר כמו עטר מצא לו דווקא את חוטבי העצים והאפורים ביותר שיש למחלקת הנוער להציע ולמעשה, בגדול, מהמר על אותם הסוסים בדיוק. אז איילה והרוש קצת נדחקו הצידה, שני צעירים נכנסו לרוטציה- אבל בגדול אין שינוי ואם לא נצליח להשתחרר מכמה שחקנים בינואר(אוסידון מצפה שאף אחד לא "יאחז בקרנות המזבח" אבל אנחנו יודעים איך הדברים עובדים... בלי חוזה לפחות באותה סדר גודל במקום אחר- אף אחד לא יזוז מכאן מטוב ליבו או מתוך הכרה שהוא אכזב ועליו לשלם את המחיר).

ההתעקשות על סיסאיי ואבידור היא התמוהה ביותר ודורשת התייחסות מיוחדת. אני חושב שעטר מבין שחלוץ מוביל הוא לא יקבל. במקרה הטוב חלוצים משלימים מהסוג של הירש\גוזלן\אלון תורג'מן(הלואי). כל עוד אין טרייד עם הפועל ת"א שמנחית כאן את דודו ביטון- אני לא רואה אפשרות שחלוץ מוכח מגיע לכאן אבל הלואי שאופתע. וזה בעצם מוביל את עטר למסקנה אחת- יש לי התקפה מוגבלת שגם אם תשודרג, אני חייב לחשוב איך אני מוציא ממנה יותר, והמוגבלות הזו מובילה אותו לשים את המפתחות אצל הענק שצריך לומר שבמחצית הראשונה מול עכו נראה היה כמו האיום העיקרי על הגנת עכו. המחצית השניה היתה מביכה אבל כנראה שזה האור שעטר רואה בקצה המנהרה... חלוץ ציר שמצידיו שני שחקנים מהירים ומאחוריו חברו לנבחרת.
נקווה שהאור הזה הוא לא הרכבת ממול...
שיהיה לנו בהצלחה היום!
יאללה נתניה!!!
(12-Dec-2015 12:25)עידן444 כתב: [ -> ]ליגת ווינר, מחזור 14
מוצ"ש, 18:30, אצטדיון היהלום

יש אנשים שאפשר למצוא קווי דמיון ברורים בין קבוצתם האהודה בארץ לקבוצה האהודה עליהם בחו"ל.
סביר להניח שאם כך היה המצב אצלי, קבוצתי האהודה היתה כנראה- אסטון וילה. מועדון גדול שמחפש את דרכו. לפעמים יש יותר כסף, לפעמים פחות, בגדול- כבר שנים לא אטרקציה.
כשנתניה זכתה באליפות האחרונה שלה אסטון וילה היתה אלופת אירופה.
קשה שלא למצוא קווי דמיון בין הקבוצות מודל 2015/2016-

http://sports.walla.co.il/item/2914779

אני בטוח שאף אחד בבירמיגהאם, העיר השניה בגודלה באנגליה- לא מרים ידיים, כמו שגם בלסטר אף אחד לא הרים ידיים בעונה שעברה וראו איפה לסטר היום.

היום מגיעה ליהלום מכבי פ"ת- קבוצה קשה עם הגנה חזקה שמשחקת בשיטת שלושת הבלמים- שיטה קשה לפיצוח כאשר מדובר בקבוצה מאומנת.
לעומת זאת מדובר בחלק קדמי שרחוק מלהרשים(ועדיין כבש יותר מכפול מאיתנו).
בכל זאת מדובר בסוג המשחקים שעטר בקדנציות קודמות ידע לנצח ובאמת שהגיע הזמן שהסטטיסטיקה הנוראית בבית תתחיל להתיישר. מאז המעבר לאצטדיון החדש לא הברקנו אבל לסיים סיבוב בלי נצחון ביתי? לדעתי לא היה דבר כזה בכל ההיסטוריה של המועדון, כולל באצטדיון הנוכחי. בטח ובטח בקופסא שם היה הגיוני יותר שהספרה 0 אם כבר תופיע זה יהיה בטור ההפסדים.

עטר עד כה לא הביא עימו בשורה. מהמר על אותם סוסים. אם אני לא טועה אפילו אורן שהוא גדול המאמינים בעטר בפורום הבטיח לנו כמה שינויים פרסונלים ברורים- הבטיח שנראה יותר גרשומוב, יותר אביב אברהם- אבל עטר כמו עטר מצא לו דווקא את חוטבי העצים והאפורים ביותר שיש למחלקת הנוער להציע ולמעשה, בגדול, מהמר על אותם הסוסים בדיוק. אז איילה והרוש קצת נדחקו הצידה, שני צעירים נכנסו לרוטציה- אבל בגדול אין שינוי ואם לא נצליח להשתחרר מכמה שחקנים בינואר(אוסידון מצפה שאף אחד לא "יאחז בקרנות המזבח" אבל אנחנו יודעים איך הדברים עובדים... בלי חוזה לפחות באותה סדר גודל במקום אחר- אף אחד לא יזוז מכאן מטוב ליבו או מתוך הכרה שהוא אכזב ועליו לשלם את המחיר).

ההתעקשות על סיסאיי ואבידור היא התמוהה ביותר ודורשת התייחסות מיוחדת. אני חושב שעטר מבין שחלוץ מוביל הוא לא יקבל. במקרה הטוב חלוצים משלימים מהסוג של הירש\גוזלן\אלון תורג'מן(הלואי). כל עוד אין טרייד עם הפועל ת"א שמנחית כאן את דודו ביטון- אני לא רואה אפשרות שחלוץ מוכח מגיע לכאן אבל הלואי שאופתע. וזה בעצם מוביל את עטר למסקנה אחת- יש לי התקפה מוגבלת שגם אם תשודרג, אני חייב לחשוב איך אני מוציא ממנה יותר, והמוגבלות הזו מובילה אותו לשים את המפתחות אצל הענק שצריך לומר שבמחצית הראשונה מול עכו נראה היה כמו האיום העיקרי על הגנת עכו. המחצית השניה היתה מביכה אבל כנראה שזה האור שעטר רואה בקצה המנהרה... חלוץ ציר שמצידיו שני שחקנים מהירים ומאחוריו חברו לנבחרת.
נקווה שהאור הזה הוא לא הרכבת ממול...
שיהיה לנו בהצלחה היום!
יאללה נתניה!!!

פוסט יפה.
רק דבר אחד, דודו ביטון כבר לא חלוץ מוכח בדיוק כמו ששכטר כבר לא...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
זוכר כשהייתי במושבה במשחק ראשון של העונה המחצית השנייה הייתה מאוד קשה לצפייה לא רק בגלל נתניה שאז עוד היו לי תקוות אחרי גביע הטוטו יותר בגלל פת שבכלל לא באים לשחק כדורגל אלה להסריח את המשחק ולהביא נקודות בשיניים כדורגל מגעיל כזה שלא ראיתי שנים עד שהגיע המשחק מול כפר סבא והוכיח שתמיד יכול להיות יותר גרוע .
בקיצור הרבה כדורגל לא יהיה אולי ישחקו 60 דקות כל השאר חרטא ולגבי שערים קשה אפילו לחלום אז תתכוננו לעוד סיוט והלוואי שפעם אחת המזל יסתובב לכיווננו חוץ מזה לא נשאר הרבה.
כתבתי על ליברפול בתקופת השפל של רוג'רס ונעשה שם שינוי לטובה אצלנו השינוי בעמדת המאמן כרגע חסר השפעה אבל בעיני ביום נתון במשחק נתון החולשה שלנו דווקא תשחק לטובתנו כי עם כל הכבוד לבן שמעון נראה לי שהוא הבין את המסר מהסכסוך הקודם עם אבי לוזון והפעם יהיה חייב לצאת קדימה וליזום תיקו או הפסד לא יתקבל בהבנה אצל הלוזונים...המפתח שלנו הגנה חזקה סבלנות יציאה מהירה למתפרצות ועקיצה או שניים...
חנוכה חייב שיהיה איזה נס...
אתה לא מחובר אחי .. איזה מתפרצות ? קודם כל מי ישלח כדור למתפרצת שגם יגיע לכתובת ואחר תגיד לי מי הכתובת ... סיסאיי ? כבד ומסורבל ? מרגוליס איילה אבידור ? יודעים לרוץ אבל פה זה נגמר . חמזה ? חייב להסתובב סביב עצמו פעמיים לפחות ולנסות להעביר איזה אחד או שניים עד שהוא מאבד. יש מצב לגול עצמי ?

Sent from my iPad using Tapatalk
גם אם היה לי ספק כמה הליגה הזאת פח היום קיבלתי את החותמת. עכו החלשה ומכבי פ״ת מהצמרת תאומות סיאמיות. פשוט אחד לאחד!
עכו חלשה ופ"ת חלשה ואנחנו מתחתיהן חחחח
אנחנו מקום אחרון. יש לנו את הפרבילגיה להצדיק את המקום. גם עכו נראית כמשהי שמצדיקנ את המקום שלה. כשבאה קבוצה מקום רביעי ונראית כמו שמכבי פ״ת נראתה היום- זו מראה לכמה הכדורגל כאן פח!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Reference URL's