מכבי נתניה

גירסה מלאה: ראיון עם אוסידון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
http://sports.walla.co.il/item/2914733

לאחר שקראתי את הראיון הזה, דעתי מתחזקת יותר שיש להניף דגל לבן, לרוץ עם חבר'ה צעירים עד תום העונה, לגבש תשתית איכותית לשנה הבאה ואז ביחד עם ערן לוי ואולי דיע סבע לעלות בחזרה ליגה ואולי גם על הדרך להבריא באמת את המועדון כלכלית.
ראיון יפה, מקווה שיצליח במשימה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(11-Dec-2015 17:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]http://sports.walla.co.il/item/2914733

לאחר שקראתי את הראיון הזה, דעתי מתחזקת יותר שיש להניף דגל לבן, לרוץ עם חבר'ה צעירים עד תום העונה, לגבש תשתית איכותית לשנה הבאה ואז ביחד עם ערן לוי ואולי דיע סבע לעלות בחזרה ליגה ואולי גם על הדרך להבריא באמת את המועדון כלכלית.

המזל שלנו שלא אתה מנהל את המועדון.
לוזר !
תודיע לי מתי הקבוצה הזו מבקיעה יותר מגול אחד למשחק אם בכלל, טוב?
השאלה הנשאלת למר אוסידון- אם אין כסף ותקציב השחקנים כל כך נמוך, למה יש לך את הפרבילגיה לשחק עם 10-11 שחקני רכש בהרכב? כי המודל של הפועל פ״ת בעונה שעברה היה כל כך מוצלח?
ועכשיו כשאנחנו צריכים לצאת מהקבר הוא פתאום נזכר לדבר על שחקני בית????

Sent from my iPhone using Tapatalk
אנחנו מדברים על הכל, חוץ מהעובדה שיש מחר משחק.
יאמר לזכותו של אסידון שהעיתונות נותנת לו במה וגב וממש לא יורדת לפרטים ופרטי פרטים.
זה נכון שקודמיו עשו לא מעט טעויות,זה נכון ששגב הביא אותנו לפי הבאר,אך ניתנה לו הזדמנות ניפלאה בזכות הלוואה,תמיכה עירונית מוגברת ואנשים טובים והוא בחר בחלק לא מבוטל מהנושאים להמשיך את דרכו של קודמו.
מכבי נתניה מנוהלת ומתנהלת כמו שאיש מאיתנו לא היה רוצה שמשק הבית שלו יתנהל ולכן מהר מהצפוי,נחזור להיות חדלי פרעון.
הוא טוען שאם היה מתנהל כמו קודמיו הוא היה היום לפחות במקום השישי...
בכל הזדמנות מדבר על אחריות כלכלית כגורם לכך שהסגל שלנו נראה עלוב כל כך.
(12-Dec-2015 12:27)עידן444 כתב: [ -> ]הוא טוען שאם היה מתנהל כמו קודמיו הוא היה היום לפחות במקום השישי...
בכל הזדמנות מדבר על אחריות כלכלית כגורם לכך שהסגל שלנו נראה עלוב כל כך.

לכן ההחתמה הראשונה שלו היתה אמיה טגה ולא בנזיד עדשים.
לכן הוחתם סימיליאניץ למרות שפע השחקנים באותה עמדה
לכן הוחתמו 2 חלוצים זרים בלי שאיש שמע/ראה דבר וחצי דבר עליהם
לכן הוחתם סיסאי
לכן הוחתם בלם צעיר מרעננה שעונה לשם חיימוביץ
לכן עידו שוחרר ללא תמורה
לכן מונו עוזרי מאמן ויועצים כאלו ואחרים כדי לכבות שריפות.
לכן וויתרו על מנהל קבוצה שעבד בהתנדבות וקיבל רכב.
לכן הורחק דובר שעבד בחינם לטובת כאלו שעולים כסף.
לכן לקחו נהג/שליח ושידרגו אותו לעמדת מנהל בכיר.
לכן לקחו ילד שלא מבין דבר וחצי דבר בניהול ומינו אותו ליו"ר הנוער.
לכן יש היום בנוסף לאוסידון סמנכ"ל שכיר
ועוד ועוד ועוד ועוד הרבה עודים.
אז כל עוד אתה מביא כסף מהבית,מותר לך "לחרוג",כשהכסף(כשיש ועוד מעט לא יהיה),לא שלך,תעסוק בעשייה בצניעות ותעזר באלו שמוכנים לעשות זאת מאהבת המועדון ולא במקורבים/חברים שהמרחק בינם ובין מכבי נתניה הוא כמרחק ביבי מ2 מדינות ל2 עמים.
על כל נקודה ונקודה כאן שהזכרת(מאלה שאני מודע להן) אני מבקר את ההתנהלות בכל מיני ויכוחים כאן(בעיקר סביב ההתנהלות בבניית הסגל וריקון הקבוצה משחקני הבית ללא שום תמורה ואני מוסיף את ויקי כחלון שיש אוהד הפועל פ״ת באייסוקר שאמר שהוא היה בשוק שהוא שוחרר ללא תמורה כי הוא היה בטוח שמדובר בהשאלה) כבר שבועות. כל הזמן מנסים לצייר לנו תמונה שאוסידון הגיע לקבוצה על סף תהום והציל אותה מפירוק. כל כך הרבה אוהדי נתניה בתקשורת ושום ביקורת כלפי האיש. רק הילולה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's