מכבי נתניה

גירסה מלאה: לא מאמין שבליגה עלובה כזו, נרד ליגה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
לרדת ליגה כאשר המתמודדת מולנו היא ב"ש והקבוצה שלנו מפורקת חברתית, עוד איכשהו יכול להתקבל בהבנה.

אבל לרדת ליגה מול קבוצות כמו עכו, סכנין, הפועל חיפה ובני יהודה יהיה כשלון גדול בהרבה. אלו קבוצות שגם תקציבית נמצאות מתחתנו וגם נמצאות בבלגן מקצועי ונניהולי.

ואפילו לא הכנסתי להשוואה את מכבי פ"ת ורעננה שכנראה התקציב שלהן דומה לשלנו אבל הן מנוהלות ומאומנות באופן סביר. ולא את הפועל ת"א שנמצאת במצב רע אבל כנראה תמיד יהיה מישהו שיזרים לה עוד כסף.

אני כותב את זה דווקא בגלל שאני לא מאמין שנרד ליגה
הגיע הזמן שיציפו את הפורום הזה קצת אנשים עם אמונה. לא רואה סיבה להרים ידיים בליגה פח זבל כזו. לא ראיתי קבוצה שירדה ליגה אחרי סיבוב.
אגב, למי שלא יודע, לסטר סיטי שמובילה היום את הטבלה בליגה האנגלית נשארה בליגה בעונה שעברה בצורה סנסציונית עם קאמבק אדיר לא פחות משל הפועל עכו. במצבים האלה צריך רוח! כשאוהדים כאן מרימים ידיים אחרי סיבוב זה מביש! אם כל משחק היינו באמת רואים שאנחנו והיריבות זה עולם אחר- מילא... אבל כולנו רואים את הליגה הזו... ליגה מהגרועות שהיו כאן. התקפות חלשות זה מאפיין של לא מעט קבוצות בליגה. ממש לא בעיה רק שלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אוההה....

ככה אני אוהב אותך....
(11-Dec-2015 22:34)עידן444 כתב: [ -> ]הגיע הזמן שיציפו את הפורום הזה קצת אנשים עם אמונה. לא רואה סיבה להרים ידיים בליגה פח זבל כזו. לא ראיתי קבוצה שירדה ליגה אחרי סיבוב.
אגב, למי שלא יודע, לסטר סיטי שמובילה היום את הטבלה בליגה האנגלית נשארה בליגה בעונה שעברה בצורה סנסציונית עם קאמבק אדיר לא פחות משל הפועל עכו. במצבים האלה צריך רוח! כשאוהדים כאן מרימים ידיים אחרי סיבוב זה מביש! אם כל משחק היינו באמת רואים שאנחנו והיריבות זה עולם אחר- מילא... אבל כולנו רואים את הליגה הזו... ליגה מהגרועות שהיו כאן. התקפות חלשות זה מאפיין של לא מעט קבוצות בליגה. ממש לא בעיה רק שלנו.

מהגרועות שהיו כאן ? אולי. אז מה זה אומר עלינו ? אנחנו סוגרים את הטבלה 6 נק מהמקום שמעלינו והתוצאה המקסימלית היא 0:0.

(11-Dec-2015 22:50)טל.מ כתב: [ -> ]
(11-Dec-2015 22:34)עידן444 כתב: [ -> ]הגיע הזמן שיציפו את הפורום הזה קצת אנשים עם אמונה. לא רואה סיבה להרים ידיים בליגה פח זבל כזו. לא ראיתי קבוצה שירדה ליגה אחרי סיבוב.

מהגרועות שהיו כאן ? אולי. אז מה זה אומר עלינו ? אנחנו סוגרים את הטבלה 6 נק מהמקום שמעלינו והתוצאה המקסימלית היא 0:0.

זה אומר עלינו שאנחנו גם קצת חסרי מזל. לא רק חסרי יכולת. חוסר המזל התחיל כבר עם הפציעות הבלתי נגמרות ונמשך בליגה עם טעויות שופטים, והפסדים מרגיזים... גם אני מאוד מוטרד מאיך שהקבוצה נראית וביקרתי בלי סוף את שלומי ג׳ורה והפטרון שלו, אבל זה מה יש ומזה אפשר וצריך להשיג יותר.

ברגע שישחקו שחקנים מחוייבים ולא שמות נראה שינוי עטר חייב להתאפס ולהרכיב רק שחקנים מחוייבים ולהפנים שחובה להביא נק' גם במשחקים משעמעים וחלשים ...
וקצת לנצל מצבים נייחים לא יקרה כלום...
ולא יקרה כלום אם נקבל קצת עזרה משופטים...
חטב בשביל לנצל מצבים נייחים צריך קצת יכולת. שאין. אני לא רואה איזה שמות בדיוק משחקים אצל עטר. יש לנו כאלה בכלל ? אני לא רואה ששחקנים לא מחויבים. הבעיה מה שיש להם ברגליים. וזה מעט.

Sent from my iPad using Tapatalk
ןלשחקנים של עכו, הפועל חיפה, כפ"ס, בני יהודה, הפועל יש יותר ברגליים ??
נו באמת. יש פה מכלול של דברים שהביאונו עד הלום. אחד על אחד אנחנו לא יותר גרועים מ 5-6 קבוצות לפחות.
מכלול שמיכלול .. הטבלה לא משקרת סיבוב שלם. קצתי כבר מלטחון את אוזלת הרגל. עוד לא ראיתי הרמה נורמלית לרחבה ממצב נייח.

Sent from my iPad using Tapatalk
טוב.
אנחנו הכי גרועים בארץ. ויש מצב שביקום כולו.
זה מה שאתה רוצה לשמוע?? יאללה תהנה...

Sent from my LG-D855
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's