מכבי נתניה

גירסה מלאה: עד ינואר...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
(11-Dec-2015 15:29)פיליפצוק כתב: [ -> ]הדמגוגיה נוזלת לך מהאוזניים.
תסתכל על הזרים שהביאה רעננה מאז שעלתה ליגה, תסתכל על אלה של בית"ר האם הם יקרים לדעתך?
זה שחאפרים מנהלים את המועדון שלך ולא אנשי מקצוע ומה שמצליחים להביא לפה זה זר ללא כושר משחק וכרס (ווקוביץ) או עמוד חשמל לא מועיל (סיסאיי) זה כבר בעיה של "המחפש" ולא של "ההיצע"
ולא לקחתי שום קדדיט מרוני לוי, אבל זה קודם כל ערן ולארי, כי עם אור ברוך או רן רול, רוני לוי לא היה נשאר ליגה גם אם היה מתהפך העולם.
ואם אתה, שחושב עד עצם היום הזה שלערן לוי אין מקום בליגה העל, נחשב "מבין", אז המצב של הפורום הזה קשה מבחינת הבנה אני מצטער

ועוד דבר, אני רואה את השחקנים שנתניה רודפים אחריהם ודעתי על הירידה עוד יותר מתחזקת.
מירקו אורמוש????????? הוא ישאיר את נתניה בליגה?
לינגאנה??? משיחות עם אוהדי הפועל ת"א אומרים שהוא שחקן חלש ביותר, רקורד מוכח בליגה השניה בלבד.
שחקנים טובים ישראליים (אביחי ידין לדוגמא) ללא קבוצה לא ימהרו להגיע לנתניה כדי שירשם עליהם ירידת ליגה בתום העונה.

עשה לי טובה על איזה זרים אתה מדבר ?? קנגוואה ומאמדו ?? אם הם היו משחקים אצלנו היית אומר בדיוק את אותם דברים שאתה אומר היום על לולה וסיסאי. אותו כנ"ל לגבי בית"ר. אמר היום אוסידון שרוקאביציה יכול היה להגיע לפה עוד הרבה לפני בית"ר אבל מה לעשות שמכבי נתניה במתכונתה הנוכחית לא יכולה לשלם את הסכומים האלה.
ביחס לקבוצות הליגה רמת הזרים שלנו בסה"כ סבירה. זה נכון שסיסאי לא פתר לנו את בעיית המחץ ונכון שציפינו מלולה שישפיע יותר על המשחק אבל בסה"כ אחוז הנפל די תואם את מה שקורה בקבוצות אחרות, ואני לא אזכיר את העשירות שנפלו בזרים שכל אחד מהם זה בערך שלשת רבע תקציב של נתניה.
להסתכל על הדשא של השכן זה תמיד הכי קל אבל אני מבטיח לך שגם אצל השכנים לא הכל ירוק.

ולגבי סיסאי, בתור אחד שחולה על התחת של ראובן אתה האחרון שצריל להיות מופתע מהקרדיט שהוא נותן לו. תפנים - זה מתאים לו לשיטה, זה מתאים לפילוסופיית המשחק שלו וזה בדיוק סוג החלוצים שראובן תמיד אהב. ממה אתה מופתע ריבונו של עולם ??

ואחרון, לגבי ערן לוי - אני אחזור על זה על שתבין את התזה. כל עוד אנחנו כאלה מסכנים ותלותיים ערן לוי יהיה בורג חשוב. ביום שהמצב הזה ישתנה לערן כבר לא יהיה פה מקום כי זה סוג של שחקן ששום קבוצה בעלת שאיפות ויכולת כלכלית לא תצטרך שיהיה חלק מהסגל שלה.

(11-Dec-2015 20:09)טל.מ כתב: [ -> ]פירס בדרך להפועל תא ?
הפועל תל אביב ו מכבי נתניה במגעים לעסקת טרייד במסגרתה דודו ביטון, איסומאילה לינגאנה ושמואל שיימן יעברו לקבוצה של ראובן עטר ורומאריו פירס יעשה את הדרך ההפוכה. מאחורי הקלעים כבר הייתה פגישה בעניין בין ראשי המועדונים, ובימים הקרובים תתקבל החלטה סופית. ברומאריו מעוניינת גם מכבי חיפה, שמאמנה רוני לוי הדריך אותו בשנה שעברה.
(yent)
אם יש בזה אמת - ירדנו סופית. לא רואה מי מחזיק את האמצע טוב ממנו על אף מגרעותיו. סמילאניץ לא פוגע לוגסי כנל, פרץ פצוע. לא ברור לי מה מבשלים לנו פה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא מתרגש משחרור של פירס לפני שאני יודע מי עומד להחליף אותו.
יש סביב פירס איזשהו סוג של הילה שעד היום אני לא יודע למה הודבקה לו. השחקן הזה לצערי ,ובמיוחד השנה, בעיקר מתבלט בחוסר העקביות שלו. שחקן שנותן משחק אחד טוב וחמישה אחרים שאתה לא מרגיש אותו. הוא פיזי וחזק אבל לא עושה מספיק לחץ, הוא יודע לשמור על הכדור אבל לא מסוגל לתת כדור מדויק, הוא גרזן אבל לא מסוגל להוביל כדור בצורה מהירה. בקיצור, אני כבר מזמן מתחיל לחשוב שיש סביבו מהומה רבה על לא מאומה.

אם במקומו ימצאו שחקן יותר אפקטיבי שיוכל לתרום יותר לקבוצה אני ממש לא רואה פגיעה כזאת גדולה בקבוצה. קודם כל בוא נראה מי יבוא במקומו (וכמובן שהכל ספקולציות...)
(11-Dec-2015 20:09)טל.מ כתב: [ -> ]פירס בדרך להפועל תא ?
הפועל תל אביב ו מכבי נתניה במגעים לעסקת טרייד במסגרתה דודו ביטון, איסומאילה לינגאנה ושמואל שיימן יעברו לקבוצה של ראובן עטר ורומאריו פירס יעשה את הדרך ההפוכה. מאחורי הקלעים כבר הייתה פגישה בעניין בין ראשי המועדונים, ובימים הקרובים תתקבל החלטה סופית. ברומאריו מעוניינת גם מכבי חיפה, שמאמנה רוני לוי הדריך אותו בשנה שעברה.
(yent)
אם יש בזה אמת - ירדנו סופית. לא רואה מי מחזיק את האמצע טוב ממנו על אף מגרעותיו. סמילאניץ לא פוגע לוגסי כנל, פרץ פצוע. לא ברור לי מה מבשלים לנו פה.

הלוואי רק שיגידו איפה ומתי ולרוץ לחתום אם אפשר את שגיב יחזקאל במקום לינגאנה אז בכלל הסתדרנו, הלוואי.
יש לכם קשר אחורי אחר שיעשה את עבודת החילוץ שרומריו עושה ? על אף מגרעותיו הוא מחזיק את הקישור מאחור ומחפה על צמד בלמנו הקלוקל. לא הייתי ממהר להחליף אותו בחלוץ שכובש בממוצע כמו אבידור ויקר פי כמה ומגן שמאלי שלא משחק כבר מי יודע כמה זמן וגם הוא יקר בהרבה ( מה שמעלה את החשד שמדובר בהשאלות).

Sent from my iPad using Tapatalk
טל, לפי דעתי רומאריו העונה אכזבה ענקית. הוא עצבני, מתוסכל, לא יודע אם המאמנים נותנים לו או שהוא לוקח המון אחריות על הגב שלו וזה פשוט נראה רע. התקפית הוא מוגבל ולא מסוגל ליצר כלום. מדובר בגרזן וזהו. לדעתי אנחנו צריכים בעמדה הזו שחקן דינמי יותר ויש לי תחושה שלולה(למרות שלדעתי גם הוא יחתך לטובת אורמוש) יכול להראות יותר טוב ליד שחקנים כמו לוגסי או הזרים שהוזכרו. אני רק רוצה להזכיר לכולם שהמשחק הטוב ביותר שלנו העונה היה בגביע הטוטו נגד ב״ש כשרומאריו לא שיחק- חומר למחשבה.

עידן אני לא רואה שיש לו עם מי לשחק. למה אתה חושב הוצע טרייד עליו ולא על שחקן אחר?

(11-Dec-2015 22:51)טל.מ כתב: [ -> ]עידן אני לא רואה שיש לו עם מי לשחק. למה אתה חושב הוצע טרייד עליו ולא על שחקן אחר?

הפועל צריכים גרזן אנחנו צריכים מגן שמאלי וחלוצים וכמו שרומריו נראה השנה לא להתלבט בכלל לחתום ומהר.
אנחנו צריכים מגן שמאלי ומגן ימני וקשר אחורי ושחקני כנפיים ושני חלוצים.
אז אנחנו ניתן להם את פירס, הזר הכי פחות גרוע בקבוצה, והם יתנו לו את כל המיותרים והלא מועילים שלהם בהשאלה שישלימו לנו את החוסרים.
זה לא יקדם אותנו לשום מקום.
(11-Dec-2015 16:15)פיליפצוק כתב: [ -> ]אני בניגוד אליך מר "מבין" לא סוגד לעטר כמו שאתה סוגד ל"בלנדר".
יש לי בטן מלאה על ההרכב שהעלה עטר בשבת שעברה נגד עכו, יש לי ביקורת גדולה על המשך ההתעקשות שלו על עמוד החשמל ועל אבידור, יש לי הרבה סימני שאלה על המועמדים שלו לחיזוק הקבוצה בינואר.
עטר עד כה מאכזב גם אותי, לא בגלל שהוא לא מצליח להוציא נקודות מקולקציית הכלום ושום דבר שאותה הוא מאמן כי את זה אף מאמן לא יצליח, אלא בגלל שהוא ממשיך לתת קרדיט לאפסים כמו סיסאיי ואבידור.
אני רואה את ההרכב של מחר, שוב פעם סיסאיי, שוב פעם אבידור, שוב פעם מילאן למה???? איפה גרשומוב, לא ראוי לצ'אנס? איפה אביב אברהם?, איפה שלום אדרי?
אני ציפיתי שראובן יעיז עד ינואר, המצב בקאנטים אז רק אפשר להרוויח אבל עד כה הוא ממשיך לנסות להוציא מים מ"בובלים", ממשיך את דרכו של הבלפן לצערי.

לגבי גרשומוב כנראה יש משהו לא מקצועי.. אחרת לא הגיוני שעטר לא משתף אותו והקפיץ שחקני נוער אחרים להרכב
כנראה שלא רוצים לשבח עוד שחקן נוער שלא שייך לנו

לגבי סיסאיי, הוא יכול לעזור מאוד וחייב לפתוח רק במשחקי חוץ
כשהקבוצה מתקשה לפתח התקפה, הוא יכול לעזור בלשמור על הכדור עם הגוף וליצור התקפה מכלום..
בקשר למשחקי הבית אסור לו להיות אפילו על הספסל שיקסע לגמביה לביקור בית פעם בשבוע עד שיעוף מפה בינואר

אביגדור קיבל את ההזדמנות שלו, אסור לתת לו יותר לשחק
הבן אדם הוא אשליה אחת גדולה, כביכול שחקן מהיר שיכול לתרום המון בהתקפה אבל הוא בלוף, וככה הוא קונה מאמנים שיתנו לו עוד צ'אנס
סיסאיי במכסימום יכול לדווח מה מזג האויר למעלה. לאיש אין מושג מזה משחק כדורגל ועוד יותר תמוה ההתעקשות של המאמן הדגול שלנו. לא להחזיק ולא בטיח. האיש חסר קורדינאציות לחלוטין . כל אחד אחר בסגל יתרום יותר ממנו. תפנים את זה אורן.
אני חושב בדיוק כמוך שצריך להעיף אותו..
אבל עד ינואר אפשר להשתמש בו במשחקי חוץ שקשה לנו להגיע למצבים
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Reference URL's