מכבי נתניה

גירסה מלאה: רציתם עטר ? קיבלתם תסבלו בשקט בלי לצעוק ביזיון
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
עטר אשם בזה שלא ניצחנו היום את הפועל עכו
מאמן פחדן שלא מבין כדורגל בגרוש

אתה בבית במקום להוסיף חלוצים על חשבון קשרים אחוריים או מגן הוא מוציא חלוצים ומכניס חלוצים ? איזה אהבל איזה עליבות איזה חוסר חכמה

תיקו והפסד במצב שלנו בבית זה אותו דבר

אז רציתם עטר ? למה לצעוק ביזיון כמו שרמוטות בסוף המשחק ? אתם שדחפתם לביזיון אתם רציתם את הביזיון תתרגלו אליו כל הדרך ללאומית
יאללה בלי זיוני מוח. כמות החלוצים זה מה שמשנה ? דורה נגד כפס עלה בחצי השני עם חמישה חלוצים זה שינה משהו ? עטר עשה טעות אחת היום אבל זו טעות עטרית נפוצה. התמהמה עם החילוף של סיסאיי ובמקום להוציא את מרגוליס תמורת ג׳אברין ( חילוף מיותר לגמרי) היה צריך להוציא את סיסאיי ולהעביר את מרגוליס לאמצע ולהכניס שחקן אגף. זה חומר השחקנים . זה מה יש ועם זה היום ירדנו ליגה. זה מה שדורה בנה כאן .

Sent from my iPad using Tapatalk
בזמן האחרון אני הרבה עם טל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(05-Dec-2015 23:41)טל.מ כתב: [ -> ]יאללה בלי זיוני מוח. כמות החלוצים זה מה שמשנה ? דורה נגד כפס עלה בחצי השני עם חמישה חלוצים זה שינה משהו ? עטר עשה טעות אחת היום אבל זו טעות עטרית נפוצה. התמהמה עם החילוף של סיסאיי ובמקום להוציא את מרגוליס תמורת ג׳אברין ( חילוף מיותר לגמרי) היה צריך להוציא את סיסאיי ולהעביר את מרגוליס לאמצע ולהכניס שחקן אגף. זה חומר השחקנים . זה מה יש ועם זה היום ירדנו ליגה. זה מה שדורה בנה כאן .

אתה צודק אבל מרגוליס ביקש חילוף.. סיסאי לא צריך לשחק בכלל..

(05-Dec-2015 23:41)טל.מ כתב: [ -> ]יאללה בלי זיוני מוח. כמות החלוצים זה מה שמשנה ? דורה נגד כפס עלה בחצי השני עם חמישה חלוצים זה שינה משהו ? עטר עשה טעות אחת היום אבל זו טעות עטרית נפוצה. התמהמה עם החילוף של סיסאיי ובמקום להוציא את מרגוליס תמורת ג׳אברין ( חילוף מיותר לגמרי) היה צריך להוציא את סיסאיי ולהעביר את מרגוליס לאמצע ולהכניס שחקן אגף. זה חומר השחקנים . זה מה יש ועם זה היום ירדנו ליגה. זה מה שדורה בנה כאן .

אתה צודק אבל מרגולעס ביקש חילוף.. סיסאי לא צריך לשחק בכלל..
מעטר אני כבר לא מצפה להרבה ועם זה נותן לו עוד כמה שבועות של חסד.

לגבי המשחק, ההתעקשות לשחק עם סיסאי בעמדה כל כך אחורית היא התעקשות עטרית טיפוסית, ולמרות שבמחצית הראשונה היא היחידי שעוד ניסה לעשות משהו הוא פשוט מוגבל טכנית ופיזית לעשות את מה שעטר מצפה ממנו לעשות.

מעבר לזה, החילוף של איילה הגיע באיחור של חצי שעה. מרגוליס לא היה צריך לעלות למחצית השנייה.

ג'אברין, יסלחו לי כל הרומנטיקנים, לא מתאים ולא יביא לנו את התפוקה בהתקפה.

חמזה זה האכזבה הכי גדולה של השבועות האחרונים. שחקן עם כל כך הרבה כשרון שמשחק באפטיות מרגיזה כבר חודש וחצי.
אותו כנ"ל פירס.

בגדול, יש פה שחקנים שכנראה לא מתאימים באופי שלהם לשחק בקבוצה שנלחמת על חייה.

נקווה שיקרה משהו מפתיע בינואר כי ככה יהיה קשה.

וכמובן שליגה לא יורדים בסוף סיבוב ראשון....

Sent from my LG-D855
שנה שעברה ראיתם את ההבדל בין מאמן לבין מתחזה, השנה אתם לא רואים מכיון ששניהם מתחזים. הכי קל זה להפיל להפיל על הקודם אבל גם עם הסגל ( הגרוע) הזה עטר היה צריך לנצח את המשחק.
מצטער, לא רואה שום שינוי, להפך, חוסר שיטה, להעיף אאוטים וכדורים ארוכים למגדלור ומה שיהיה יהיה. שום שיטה שום סדר בארי לא יודע איפה לעמוד, לא יודעים איך לצאת למתפרצת, אין כושר גופני, פירס חושב שהוא אינייסטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אני הייתי זורק את כל הזרים למעט סמילנסקי. אין להם שום ערך מוסף בינונים זו מחמאה.
חבר של אורן מוגבל.
בארי מעביר את עצמו לדעת.
פירס אפור ולא מביא שום ערך.
סיסאי חלש ולא מתאים.
היחידי שמזיז את התחת והראה רצון היה מילאן.

גם האסופה של ה"חיזוק"הישראלי היא בדיחה.
אבידור לא יתן גול עודאלף משחקים.
מרגוליס אפאטי.
מלול חלש.
איילה מחליף דקה שבעים לא יותר.

אפילו נקודת אור אחת לא הייתה.
דורה ועטר הם משוואה סכום שווה אפס.

Sent from my A0001 using Tapatalk
8 נק מ39 אפשריות זו ירידת ליגה. מסי ניימר וסוארס לא ינחתו כאן בינואר אלא מקסימום כמה שחקנים שלא נספרו יותר מידי ועד שיכנסו לכושר אם בכלל, תגמר הליגה. לא רואה שום סיבה לאופטימיות ולא רואה מי מסוגל לכבוש, לא זוכר קבוצה כזו מעולם. תמיד היה מישהו שישים את הכדור ברשת . נתניה יכולה לשחק 3 שעות ברצף, זה לא יעזור . ואכן חאפר החליף חאפר אבל בסגל הזה .. גם מוריניו לא יעזור.

בסגל הזה שלום תקוה ובני לם היו מנצחים 0-3 טל.מ , גם עונה שעברה נתניה לא יכלה לנצח משחק עם יוסי מזרחי אבל כשהגיע רוני לוי ורונן גבאי ראית ניצחונות ראית קבוצה נלחמת קבוצה מנצחת

זה לא הסגל זה עמדת המאמן
זה הסגל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's