מכבי נתניה

גירסה מלאה: בעונת הירידה הקודמת
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
35 נקודות לא הספיקו להשאר, ב2 העונות אח"כ אפשר היה להנצל עם 34, היום יש לנו 7 מישהו יודע איך משיגים עוד 28?
להפועל עכו בעונה שעברה היו 15 נקודות עד המחזור ה23 ונשארה בסופו של דבר בליגה.עדיין יש סיכוי אבל ראבכ שיתחילו לנצח
מול עכו בשבת הקרובה זה משחק מול קבוצה שסגל השחקנים שלה לא יותר טוב משלך.ככה שלא יהיו שום תירוצים.
לחזור אתמול מסמי עופר בהרגשה מעורבת ראיתי שחקנים שנלחמים אבל בלי התקפה כשהבעיה הגדולה בעיני זה אין מי שיבעט כדורי עונשין וקרנות עטר צריך עד ינואר לבחור שחקן אחד ושצרפתי ילמד אותו לבעוט

Sent from my iPhone using Tapatalk
משחק שהוא משום גמר גביע מבחינתנו.
יכולת כמו אתמול מול עכו תספיק בשביל לא להפסיד.
בשביל לנצח צריך להבקיע וזאת כבר בעיה.
(29-Nov-2015 12:23)mordii2 כתב: [ -> ]לחזור אתמול מסמי עופר בהרגשה מעורבת ראיתי שחקנים שנלחמים אבל בלי התקפה כשהבעיה הגדולה בעיני זה אין מי שיבעט כדורי עונשין וקרנות עטר צריך עד ינואר לבחור שחקן אחד ושצרפתי ילמד אותו לבעוט

אני חושב שזו סיבה מספיק טובה כדי להחזיר את לוגסי למגרש למרות שהוא מאכזב... זה פשוט מביך להגיע לכל כך הרבה כדורי עונשין וקרנות, עם שחקנים גבוהים ופיזים ברחבה- ולא לייצר כלום!
פשוט בא לי להקיא כל פעם שאני רואה את פירס ליד כדור חופשי...
(29-Nov-2015 14:27)עידן444 כתב: [ -> ]
(29-Nov-2015 12:23)mordii2 כתב: [ -> ]לחזור אתמול מסמי עופר בהרגשה מעורבת ראיתי שחקנים שנלחמים אבל בלי התקפה כשהבעיה הגדולה בעיני זה אין מי שיבעט כדורי עונשין וקרנות עטר צריך עד ינואר לבחור שחקן אחד ושצרפתי ילמד אותו לבעוט

אני חושב שזו סיבה מספיק טובה כדי להחזיר את לוגסי למגרש למרות שהוא מאכזב... זה פשוט מביך להגיע לכל כך הרבה כדורי עונשין וקרנות, עם שחקנים גבוהים ופיזים ברחבה- ולא לייצר כלום!

לוגסי צריך להחליף את טגה מצטער אבל זה לא זה

(29-Nov-2015 14:30)mordii2 כתב: [ -> ]
(29-Nov-2015 14:27)עידן444 כתב: [ -> ]

לוגסי צריך להחליף את טגה מצטער אבל זה לא זה

אפילו בתור שוער- העיקר שיהיה מישהו שיהיה לו איזשהו מושג באיך מרימים כדור... ולא שאני חושב שלוגסי זה דיויד בקהאם אבל לפחות משהו... שיהיה בכיוון... המצבים הנייחים שלנו מביכים וזה לא שאנחנו ארסנל או ברצלונה שכולם מטר ואסימון...

כל השחקנים צריכים להתאמן בבעיטת כדורים חופשיים.. והטוב ביותר הוא זה שיהיה הקבוע בליגה..

לדעתי גרשומוב מתאים לתפקיד..
עטר לא מאמן אורן הוא לא מדריך אותם לכדורי עונשין וקרנות הן להגנה הן להתקפה

זה לא רוני לוי שנתניה היתה יקרה לליבו
Reference URL's