מכבי נתניה

גירסה מלאה: נמאס לי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
ליפניה וגמאן שידרגו את ההגנה. כשליפניה היה כאן היה על מי לסמוך בקבוצה בליגה שניה וזה גם הספיק כדי לנפנף קבוצות תחתית מליגת העל בדרך. גמאן שיחק עם שלח ולא בדיוק אפשר להגיד שהוא שידרג אבל השלים צמד בלמים טוב.
ואתה מתעקש לא לרדת לסוף דעתי. אני באמת אנסה פעם אחרונה עם דוגמאות מיריבה שלנו אתמול. התקציב שלה זה. לשלך. אולי אפילו קטן יותר. עידו לוי וברק בדש הם שנמ שחקנים שמאוד רצית. בעיקר בדש ששמעתי את שלומי דורה אומר לפחות ב 3 ראיונות כמה הוא רצה אותו וחשב שהוא ישלים לו את הפאזל. הטענה היא שגם עידו לא נשאר בגלל כסף. ברעננה היה עבורם כסף ולך לא היה. למה? כי אתה הוצאת את הכסף על 4-5 בינוניים במקום לשלב כמה בינוניים בשכורת חיילים ולהביא שחקנים שבאמת רצית ועובדה- הם משחקים בקבוצה עם תקציב כמו שלך. כל ההבדל הוא ששם עובדים נכון. ויש להם כמה שחקני בית, וכמה שחקנים שהם הביאו בזול ואפילו בחינם(בחינם? מעניין מי משחרר שחקנים בחינם... אה... מצאתי... יש כאלה...) ואפילו יובל שבתאי כוכב... ובן בנימין שלא היה טוב לנו לליגה שניה זה חתיכת עוגן- והופה- יש קבוצה! בלי מגרש... בלי אוהדים... בלי תקציב גדול... בלי מחלקת נוער שמייצרת זהבים וורמוטים... פלא, הא?

Sent from my iPhone using Tapatalk
עידן עידו לוי לא עבר בחינם לרעננה מישהו קיבל כסף מתחת לשולחן על ההעברה הזאת תחשוב שרק שהוע לפני זה הוא יכל לעבור להפועל תל אביב , אם זה היה בחינם למה שעידו לוי יעדיף את רעננה על הפועל תל אביב ?
(22-Nov-2015 20:02)עידן444 כתב: [ -> ]ליפניה וגמאן שידרגו את ההגנה. כשליפניה היה כאן היה על מי לסמוך בקבוצה בליגה שניה וזה גם הספיק כדי לנפנף קבוצות תחתית מליגת העל בדרך. גמאן שיחק עם שלח ולא בדיוק אפשר להגיד שהוא שידרג אבל השלים צמד בלמים טוב.
ואתה מתעקש לא לרדת לסוף דעתי. אני באמת אנסה פעם אחרונה עם דוגמאות מיריבה שלנו אתמול. התקציב שלה זה. לשלך. אולי אפילו קטן יותר. עידו לוי וברק בדש הם שנמ שחקנים שמאוד רצית. בעיקר בדש ששמעתי את שלומי דורה אומר לפחות ב 3 ראיונות כמה הוא רצה אותו וחשב שהוא ישלים לו את הפאזל. הטענה היא שגם עידו לא נשאר בגלל כסף. ברעננה היה עבורם כסף ולך לא היה. למה? כי אתה הוצאת את הכסף על 4-5 בינוניים במקום לשלב כמה בינוניים בשכורת חיילים ולהביא שחקנים שבאמת רצית ועובדה- הם משחקים בקבוצה עם תקציב כמו שלך. כל ההבדל הוא ששם עובדים נכון. ויש להם כמה שחקני בית, וכמה שחקנים שהם הביאו בזול ואפילו בחינם(בחינם? מעניין מי משחרר שחקנים בחינם... אה... מצאתי... יש כאלה...) ואפילו יובל שבתאי כוכב... ובן בנימין שלא היה טוב לנו לליגה שניה זה חתיכת עוגן- והופה- יש קבוצה! בלי מגרש... בלי אוהדים... בלי תקציב גדול... בלי מחלקת נוער שמייצרת זהבים וורמוטים... פלא, הא?

הם ברעננה ולא אצלנו בגלל הכסף שלא מופיע בתלוש השכר שלהם...
בולשיט החוזה שהחתימו את חיימוביץ' ה 0 + עטר יכלו להביא עם דורה עוד 3 שחקני חיזוק בינואר
(22-Nov-2015 20:32)davidb7 כתב: [ -> ]
(22-Nov-2015 20:02)עידן444 כתב: [ -> ]ליפניה וגמאן שידרגו את ההגנה. כשליפניה היה כאן היה על מי לסמוך בקבוצה בליגה שניה וזה גם הספיק כדי לנפנף קבוצות תחתית מליגת העל בדרך. גמאן שיחק עם שלח ולא בדיוק אפשר להגיד שהוא שידרג אבל השלים צמד בלמים טוב.

הם ברעננה ולא אצלנו בגלל הכסף שלא מופיע בתלוש השכר שלהם...

נכון, כולם עבריינים ורק בנתניה הכל מתנהל טיפ טופ. אשרי המאמין.

הבנתי אותך....
אז עכשיו רעננה ובעל הבית המדופלם שלה הם המודל לחיקוי שלך ? אשר אלון הפך בין לילה לאיש שילמד את כולנו איך צריך לנהל קבוצת כדורגל ? עד כדי כך הזכרון שלך קצר ??
לא מתרגש מרעננה, בטח לא במחזור 11 ומוכן לחזור לדיון עליה עוד שלשה חודשים. נראה איפה תהיה המעצמה שאתה כל כך מתפעל מניהולה המופתי ובחירת השחקנים המושלמת שלה.
ועשה לי טובה, אל תבלבל לי את המח על בדש עכשיו. כמה צבועים אפשר להיות. הרי אם אוסידון היה מעז להחתים שחקן בן 33 ל 3 שנים אתה הראשון שהיית שותה לו את הדם עם קשית. כולנו זוכרים את מחול השדים שהיה פה שבלדב ולב החתימו את שלו ושריקי על חוזים דומים. פתאום אין לך בעייה עם זה ?? פתאום להחתים שחקן בשלהי הקריירה שלו לחוזה ארוך טווח זה לגיטימי ??
באמת שאני נגעל כל פעם מחדש. הנייר (או המקלדת במקרה הזה...) כנראה סופג הכל.

ובאמת שאין לי כח לבזבז שוב אנרגיות על עידו לוי . המושג "אובר רייטד" הכי מתאים לתיאור השחקן הזה. בשליש כסף הבאת בלם באותה רמה. אין פה בכלל שאלה ואין על מה להתווכח. שחקן בינוני שעומד במקום שנים. שום התקדמות, שום שיפור במשחק. שומר על בינוניות מרגיזה ועוד ברב חוצפתו דורש סכומים לא ריאלים. לא יודע מה רעננה שילמה לו או לא שילמה לו , יודע דבר אחד - לא הוא אחראי להצלחה הרגעית של רעננה ולא הוא היה גורם למכבי נתניה להראות אחרת. ממש לא מתגעגע.
די כבר להשוות את חיימוביץ למשהו ? מה לא ברור לך אופיר ? בלם בשלהי הקריירה שמפורפר מימין ומשמאל ע״י שחקנים אלמונים מהאמפריה של רעננה. עידו לוי עולה עליו בשתי דרגות. אם עידו לוי בינוני שלא מתקדם ולא מתאים לאמפריה שבנו פה אז חיימוביץ צריך היה לתלות את הנעליים וממזמן. לגבי אשר אלון - הזכרון שלך ארוך מאוד כנראה ולא כל כך מפנים שאנשים משתנים. את אשר אלון של היום אני קונה בשתי ידיים. יש לו אמצעים כלכליים טובים יותר הוא מחזיק מחלקת נוער יש לו טביעת עין לשחקנים ואיתו נתניה לא היתה מגיעה לאן שהגיעה. תדע גם לתת קרדיט כשצריך. לגבי בדש אני מסכים ששלוש שנים זה יותר מידי, אבל הנה אשר משלם לו והנה כבר הביא להם 9 נק. בקיצור תפסיק לזלזל בכל מה שלא אצלך כי אשר אלון מוביל קבוצה בלי קהל ובלי צידוק קיומי לפלייאוף העליון ואתה אוהד קבוצה שכולם בה גאונים גדולים ולכן היא במקום האחרון בליגה ונראית בדרך הבטוחה לליגה השניה.

(23-Nov-2015 9:56)אופיר34 כתב: [ -> ]

הבנתי אותך....
אז עכשיו רעננה ובעל הבית המדופלם שלה הם המודל לחיקוי שלך ? אשר אלון הפך בין לילה לאיש שילמד את כולנו איך צריך לנהל קבוצת כדורגל ? עד כדי כך הזכרון שלך קצר ??
לא מתרגש מרעננה, בטח לא במחזור 11 ומוכן לחזור לדיון עליה עוד שלשה חודשים. נראה איפה תהיה המעצמה שאתה כל כך מתפעל מניהולה המופתי ובחירת השחקנים המושלמת שלה.
ועשה לי טובה, אל תבלבל לי את המח על בדש עכשיו. כמה צבועים אפשר להיות. הרי אם אוסידון היה מעז להחתים שחקן בן 33 ל 3 שנים אתה הראשון שהיית שותה לו את הדם עם קשית. כולנו זוכרים את מחול השדים שהיה פה שבלדב ולב החתימו את שלו ושריקי על חוזים דומים. פתאום אין לך בעייה עם זה ?? פתאום להחתים שחקן בשלהי הקריירה שלו לחוזה ארוך טווח זה לגיטימי ??
באמת שאני נגעל כל פעם מחדש. הנייר (או המקלדת במקרה הזה...) כנראה סופג הכל.

ובאמת שאין לי כח לבזבז שוב אנרגיות על עידו לוי . המושג "אובר רייטד" הכי מתאים לתיאור השחקן הזה. בשליש כסף הבאת בלם באותה רמה. אין פה בכלל שאלה ואין על מה להתווכח. שחקן בינוני שעומד במקום שנים. שום התקדמות, שום שיפור במשחק. שומר על בינוניות מרגיזה ועוד ברב חוצפתו דורש סכומים לא ריאלים. לא יודע מה רעננה שילמה לו או לא שילמה לו , יודע דבר אחד - לא הוא אחראי להצלחה הרגעית של רעננה ולא הוא היה גורם למכבי נתניה להראות אחרת. ממש לא מתגעגע.

רעננה היא אולי המודל לחיקוי למועודון אותו הייתי רוצה לראות אבל, רעננה תסיים את העונה הזו לפניך ( כמו את הקודמות), ברעננה משלמים משכורות בזמן ולרעננה תקציב נמוך משלך (כמו בעונות הקודמות).
רעננה היא לא מכבי ת"א אבל במועדון שאין בו כסף ובעל בית אך עדיין מצליח להעמיד תקציבים גבוהים משל רעננה אולי צריך לעשות שינוי בחשיבה ולראות למה רעננה כן מצליחה ועומדת במטרות שלה ולמה אנחנו כל עונה מסתבכים מחדש...
הפועל רעננה הוא מועדון קטן שחושב כמו מועדון קטן ומתנהל בהתאם - 100% סינכרון.
מכבי נתניה הוא מועדון קטן אבל בתת מודע שלו הוא חושב שהוא מועדון גדול ומנסה להתנהל כמו מועדון גדול, כי הוא עדיין תקוע איפשהוא בשנות ה- 80 ומתפרק על זיכרונות מימי אנטיוכוס - 40% סינכרון.
כאשר יש פער כל כך גדול בין המציאות בפועל לבין התפיסה שברובה מבוססת על העבר הרחוק, מתקבלת תוצאה של מועדון לא יציב עם עליות וירידות חדות.
(23-Nov-2015 11:35)פיליפצוק כתב: [ -> ]הפועל רעננה הוא מועדון קטן שחושב כמו מועדון קטן ומתנהל בהתאם - 100% סינכרון.
מכבי נתניה הוא מועדון קטן אבל בתת מודע שלו הוא חושב שהוא מועדון גדול ומנסה להתנהל כמו מועדון גדול, כי הוא עדיין תקוע איפשהוא בשנות ה- 80 ומתפרק על זיכרונות מימי אנטיוכוס - 40% סינכרון.
כאשר יש פער כל כך גדול בין המציאות בפועל לבין התפיסה שברובה מבוססת על העבר הרחוק, מתקבלת תוצאה של מועדון לא יציב עם עליות וירידות חדות.

זו בדיוק הבעיה...
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's