מכבי נתניה

גירסה מלאה: בעיית הבלם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בתור מי שראה עד כה את כל המשחקים וראה את כל ציוותי הבלמים, אני יכול לומר בביטחון שהצמד שצריך לרוץ בהגנה עד סוף השנה זה ליפניה וז'אן.
זה אומר שנצטרך לראות את צלישר בהרכב (לפחות עד ינואר) אבל לדעתי עדיף הגנה חזקה על קישור אחורי חזק.
כשאמרתי לכם בתחילת העונה שליאור ז'אן כבלם זה כנראה השחקן הישראלי הטוב בליגה הלאומית, אנשים כאן התעקשו שמדובר ברכש כושל. מדהים אותי כל פעם מחדש כמה לאנשים אין כאן מושג או שהם סתם כותבים שטויות שהם קוראים במקום אחר.

זה או ליאור ז'אן קשר אחורי ומחפשים את הבלם שישחק ליד סיבטי ליפנייה או ליאור ז'אן בלם ונותנים את המפתחות לעומר צלישר. לא החלטה פשוטה עבור יוסי מזרחי.
(28-Oct-2013 0:12)אבירמבו המכבי כתב: [ -> ]כשאמרתי לכם בתחילת העונה שליאור ז'אן כבלם זה כנראה השחקן הישראלי הטוב בליגה הלאומית, אנשים כאן התעקשו שמדובר ברכש כושל. מדהים אותי כל פעם מחדש כמה לאנשים אין כאן מושג או שהם סתם כותבים שטויות שהם קוראים במקום אחר.

זה או ליאור ז'אן קשר אחורי ומחפשים את הבלם שישחק ליד סיבטי ליפנייה או ליאור ז'אן בלם ונותנים את המפתחות לעומר צלישר. לא החלטה פשוטה עבור יוסי מזרחי.

ז'אן בלם אחורי ומחפשים קשר אחורי נורמלי שצלישר יחכה מהספסל
אם צלישר טוב רק בעבודות הגנה, ואין לו מושג בלבנות התקפות, אז שיהיה בלם וג'אן קשר אחורי
Reference URL's