מכבי נתניה

גירסה מלאה: אוסטין אמוטו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
ללא ספק הפיתרון שלנו להתקפה לשנים הקרובות הבקיע 15 שערים ב10 משחקים(!) ורק בן 22 משתייך מנבחרת נגיריה שחקן שעוד לא פרץ ברמה אירופאית לדעתי עולה על קאיודה
לעומת קאיודה הוא יותר פיזי ובעל בעיטה חזקה ,גם הוקשר לנתניה בעבר ואף כתב על כך בפייסבוק. הוא ישתלב טוב מאוד עם ערן לו בקיצור לעשות הכל כדי להביא אותו לפני שקרייץ שמונה תרכוש אותו.
השם שלו נזרק לאויר בתחילת העונה ואין לי מושג למה לא הגיע.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
יש עמלה למאמן?
כנראה רוב המאמנים( וזכור אברהם גרנט לטוב מימיו בהפועל חיפה) הם קודם כל סוכני משנה אצל סוכני שחקנים.
ככה נראה הכדורגל שלנו.
לדעתי פרט ל-2 או 3 בעלי קבוצות שלא מאפשרים את החגיגה הזו, כל היתר פחי אשפה..
בעלי קרית שמונה, איזי שרצקי, התייחס היום (רביעי) לסוגיית חלון ההעברות בינואר ואמר לערוץ הספורט: "לא נשחרר מהמועדון אף שחקן בינואר. אני מציע לאף מועדון לא לפנות אלינו, כי לא נשחרר. אנחנו מתחזקים בימים הקרובים, יגיע אלינו חלוץ ניגרי". לגבי סוגיית המאמן אמר שרצקי: "סאלח חסארמה הוא המאמן של קרית שמונה עד סוף השנה, והוא בטח לא הבעיה שלנו נכון לעכשיו".

אם השחקן הניגרי ינחת בתחילת השבוע, הוא יערוך את המבחנים שלו במסגרת רבע גמר גביע הטוטו. בתוך כך, אזוצ'קו אוגו, יושאל מהקבוצה על מנת לפנות מקום בסגל.

כנראה שאמוטו יחתום בק"ש... אבל מצד שני הם משחררים את אוגו.. החלוץ הזר שלהם שעלה מהנוער וחתום ל-6 שנים

דרך אגב פינאס עדיין שייך לק"ש ומוקפא? .. לא משחק באף קבוצה?
(25-Nov-2015 21:51)ORENARIEL כתב: [ -> ]בעלי קרית שמונה, איזי שרצקי, התייחס היום (רביעי) לסוגיית חלון ההעברות בינואר ואמר לערוץ הספורט: "לא נשחרר מהמועדון אף שחקן בינואר. אני מציע לאף מועדון לא לפנות אלינו, כי לא נשחרר. אנחנו מתחזקים בימים הקרובים, יגיע אלינו חלוץ ניגרי". לגבי סוגיית המאמן אמר שרצקי: "סאלח חסארמה הוא המאמן של קרית שמונה עד סוף השנה, והוא בטח לא הבעיה שלנו נכון לעכשיו".

אם השחקן הניגרי ינחת בתחילת השבוע, הוא יערוך את המבחנים שלו במסגרת רבע גמר גביע הטוטו. בתוך כך, אזוצ'קו אוגו, יושאל מהקבוצה על מנת לפנות מקום בסגל.

כנראה שאמוטו יחתום בק"ש... אבל מצד שני הם משחררים את אוגו.. החלוץ הזר שלהם שעלה מהנוער וחתום ל-6 שנים

דרך אגב פינאס עדיין שייך לק"ש ומוקפא? .. לא משחק באף קבוצה?
היום בדיוק הוא בן 30 עדיין מוקפא.
שיפשיר במקום אחר...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
להביא את אוסטין מוטו במקום סמילאניץ' נקודה
Reference URL's