מכבי נתניה

גירסה מלאה: "השורה התחתונה החזויה לעונת 2015/16 היא עודף בסך 3.37 מיליון שקל"
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
יכול להיות שלמטבע יש עוד צד שאנחנו לא מכירים ? (או לא רוצים להכיר...)

http://www.globes.co.il/news/article.asp...om=iglobes
מה שאתה ואני וחברי העיריה רואים,זה אוסף מספרים שלצורך העיניין יכולים להיות גם אחרים,יש מאחוריהם שכל כל עוד עובדים נכון על פי תוכנית ולא חורגים מימנה.
.לתחושתי,אישהלא עובד לפי אותה תוכנית ומכבי נתניה תסיים את השנה למרות ההלוואות והמענק החריג של האמריקאים בגרעון ולא בעודף.

אופיר,לשחק עם מספרים קל מאוד,בעיקר לאנשי כספים ולכן עסקים נמדדים על פי תזרים המזומנים שלהם,נקודה.
בתחילת העונה כשהתבקשתי על ידי דורון לעזור בבנית התקציב,דובר על גרעון של 12.5 מיליון(מספר שנקב רו"ח ניומרק) שאמור היה לרדת ל10 מיליון אחרי המענק מהאמריקאים ולכן דורון ביקש הלוואה של 10 מיליון,מה שהיה אמור להשאיר מועדון מאוזן תזרימית(חייב 10 מיליון ש"ח בפריסה) .
ביולי בנה רו"ח ניומרק(בעזרתי),תקציב מאוזן לעונת 15/16,תקציב שמשרת את החוב ומחזיר את החלק היחסי ל10 שנים.
מכיוון שההלוואה שתינתן בסופו של דבר היא בשיעור 7.5 מיליון(בזמנו דובר על הלוואה נוספת של בן מיליון למיליון וחצי מגורם שקשור לתחום הספורט),הגרעון בסוף העונה אמור להיות בן מיליון לשני מיליון וחצי,כל סכום גבוה יותר מראה על תקציב גרעוני ב15/16.
עוד ועוד צעדיים ניהוליים הזויים...
אולי תסביר לי בבקשה אופיר מה גרם לאדם שפוי על שלל יועציו להתחייב לעומר צלישר למענק שחרור בסך 352 אלף ש"ח?
כמה אני ואתה צריכים לעבוד בשביל 352 אלף ש"ח?
למה שחקן(ולא בדיוק "העיפרון הכי מחודד בקלמר") כמו צלישר צריך לקבל מענק שחרור כזה? עד כמה שאני יודע המענק שחרור שלי לא היה עם 6 ספרות...
הוצאת לי את המילים מהפה ....
לקרוא את הסכומים ולא להאמין...

http://www.one.co.il/Article/15-16/1,1,8...tml?ref=hp
(03-Nov-2015 14:04)טל.מ כתב: [ -> ]הוצאת לי את המילים מהפה ....

זה לא עושה אותך קבוצה עניה טל. זה עושה אותך קבוצה עם ניהול שערוריה- וכן, לא מכיר מילה עדינה יותר. מי שזה מזכיר לו יציע עיתונות שיהנה. רוב הזמן בשעות של יציע עיתונות אני כבר ישן ואם לא מעדיף לעשות דברים אחרים.
(03-Nov-2015 14:01)עידן444 כתב: [ -> ]עוד ועוד צעדיים ניהוליים הזויים...
אולי תסביר לי בבקשה אופיר מה גרם לאדם שפוי על שלל יועציו להתחייב לעומר צלישר למענק שחרור בסך 352 אלף ש"ח?
למה שחקן(ולא בדיוק "העיפרון הכי מחודד בקלמר") כמו צלישר צריך לקבל מענק שחרור כזה? עד כמה שאני יודע המענק שחרור שלי לא היה עם 6 ספרות...

אופיר צריך לעבוד חודשיים בשביל זה... Smile

דווקא הסכומים הם מקובלים והגיוניים ואני אסביר, מכבי נתניה רצתה אותו כי נחשב בזמנו לעילוי לקפטן נבחרת הנוער ושחקן שעוד רגע הסקאוטרים מכל אירופה פה ועוד לא דיברנו על אריק איזיקוביץ מכיוון שהיה חייל ואי אפשר לשלם לו יותר ממה שהחוק מאפשר נכנס המענק שחרור שזה בעצם התוספת למשכורת שלא קיבל כל התקופה מה לעשות שמכבי נתניה אחד חותם ואחר משלם.
(03-Nov-2015 15:18)amir כתב: [ -> ]

דווקא הסכומים הם מקובלים והגיוניים ואני אסביר, מכבי נתניה רצתה אותו כי נחשב בזמנו לעילוי לקפטן נבחרת הנוער ושחקן שעוד רגע הסקאוטרים מכל אירופה פה ועוד לא דיברנו על אריק איזיקוביץ מכיוון שהיה חייל ואי אפשר לשלם לו יותר ממה שהחוק מאפשר נכנס המענק שחרור שזה בעצם התוספת למשכורת שלא קיבל כל התקופה מה לעשות שמכבי נתניה אחד חותם ואחר משלם.
השאלה היא מתי זה נחתם. כי כבר לפני 3 שנים הבנו שסקאוטרים מאירופה לא הולכים לריב עליו...

(03-Nov-2015 14:12)אלון כתב: [ -> ]

אז יש לנו רוכש? Smile

טעית ... זה מה שהוא משאיר טיפ כשהוא יוצא לאכול בצהריים

Sent from my iPhone using Tapatalk
(03-Nov-2015 15:45)טל.מ כתב: [ -> ]

טעית ... זה מה שהוא משאיר טיפ כשהוא יוצא לאכול בצהריים

Sent from my iPhone using Tapatalk
אז יש לנו רוכש?Smile
עמודים: 1 2
Reference URL's