מכבי נתניה

גירסה מלאה: איפה עומר פרץ.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
אחרי שראינו את רמת המחליפים היום (לא לסופר ולא לכחלון אין מה לחפש בסגל)לא היה עדיף לתת לפרץ לשחק?
האם הוא עדיין בסגל?
גם אם הוא שוחרר ועדיין מקבל שכר לא בושה להודות בטעות ולתקן.
(25-Oct-2013 19:29)amir כתב: [ -> ]אחרי שראינו את רמת המחליפים היום (לא לסופר ולא לכחלון אין מה לחפש בסגל)לא היה עדיף לתת לפרץ לשחק?
האם הוא עדיין בסגל?
גם אם הוא שוחרר ועדיין מקבל שכר לא בושה להודות בטעות ולתקן.

לא שמענו ולא ראינו אותו מאז המחזור הראשון ... לך תדע אולי הוא פרש ..
סופר היה לא רע במשחקי האימון.
כחלון אני מסכים. לצערי הוא לא טוב גם לליגה השניה. אל תשכח שחסרו לנו שני שחקנים ושמעבר לכך מזרחי בחר להשאיר את קיודה על הספסל. אני לא יודע באיזה כושר הוא אבל מדובר בילד בן 20. לרוץ הוא בטוח יכול, ותוך כדי לפתור במקצת את בעית האיטיות של הקבוצה .
כן , צריך בודאות חיזוק בקישור. לא יודע אם יהיה לזה כסף.
אני מקווה שנחזור לנצח משבוע הבא כי מתחיל כאן דפוס של ירידה בצבירת הנק.
טל אני ישבתי 3 מטר מסופר במשחק הבחור פשוט מפחד מהכדור לא יודע מה ראית בידידות אבל בלחץ של מגן במכבי נתניה הוא לא עומד.
דרך אגב לא הבנתי את החילוף של טובול במחצית הוא בטח לא היה הכי גרוע בהגנה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
נראה לי שהוא ישב היום עם ערן לוי וליאור ג'אן ביציע היה עם חולצת משבצות חומה
[quote='זיו פלם' pid='2420' dateline='1382715625']
נראה לי שהוא ישב היום עם ערן לוי וליאור ג'אן ביציע היה עם חולצת משבצות חומה
כן ראיתי אותו ולכן ניזכרתי בו בכל 5 המישחקים האחרונים הוא יושב ביציע אם השחקנים .
(25-Oct-2013 19:39)amir כתב: [ -> ]טל אני ישבתי 3 מטר מסופר במשחק הבחור פשוט מפחד מהכדור לא יודע מה ראית בידידות אבל בלחץ של מגן במכבי נתניה הוא לא עומד.

יש איזה ציטוט שלו כאן שאומר שנכפו עליו חילופים בגלל פציעות. במשחקי הידידות סופר הראה בטחון רב יותר. לא יודע מה עובר עליו. בכל מקרה על איזה צעירים יוסי מדבר... אנחנו קבוצה של חטיארים.
הגול השני היה טעות של צלישר בשלישי נראה לי שהוא מתכוון שכחלון לא סגר .

(25-Oct-2013 19:45)טל.מ כתב: [ -> ]
(25-Oct-2013 19:39)amir כתב: [ -> ]טל אני ישבתי 3 מטר מסופר במשחק הבחור פשוט מפחד מהכדור לא יודע מה ראית בידידות אבל בלחץ של מגן במכבי נתניה הוא לא עומד.

יש איזה ציטוט שלו כאן שאומר שנכפו עליו חילופים בגלל פציעות. במשחקי הידידות סופר הראה בטחון רב יותר. לא יודע מה עובר עליו. בכל מקרה על איזה צעירים יוסי מדבר... אנחנו קבוצה של חטיארים.

הוא כנראה התכוון לכחלון וצלישר ועידו

אולי עמית יכול לגלות לנו מדוע עומר פרץ לא בסגל מתחילת העונה ?
צלישר בישל להרצליה את השוויון וכחלון לא סגר בשלישי.

(25-Oct-2013 19:49)amir כתב: [ -> ]צלישר בישל להרצליה את השוויון וכחלון לא סגר בשלישי.

אם כחלון החליף את אקסברד .. בתור מה הוא תופקד ? בלם שלישי ? כי לזה ירין חסן טוב יותר ...

אין לנו מאמן שצמח בנתניה.. מישהו שיבין שנתניה צריכה לתת את השלישי ולא להתגונן. לא מבין מה ההגיון להוריד חלוץ ולשים מגן כשאתה 20 דק לסוף.
לא מצליח להבין את הראש של מאמני הכדורגל בארץ.
מי יקרא את מזרחי והולצמן לסדר ?
עמודים: 1 2 3
Reference URL's