מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה - הפועל ב״ש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
מכל המאמנים המוזכרים ברשת אם לא נתנייתי רק אלישע לוי למרות שגם מוטי איווניר טוב
(02-Nov-2015 14:00)עידן444 כתב: [ -> ]
(02-Nov-2015 13:57)davidb7 כתב: [ -> ]
(02-Nov-2015 12:59)mordii2 כתב: [ -> ]עזבו דורה זה חלב שנשפך מי לדעתכם יכול היום לקחת את נתניה ושנשאר בליגה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ברקוביץ
מה יש לך מברקוביץ'?
אולי פיספסת, אבל ברקוביץ' בעלים של קבוצה.
למה נראה לי שהוא אופציה?

(02-Nov-2015 12:26)טל.מ כתב: [ -> ]אתמול הוא אפילו לא היה בסגל טבל עידן זה לא משנה. אנחנו לא במקום האחרון עם ההתקפה הגרועה בליגה בגלל שהשחקנים המשלימים שלנו לא נתנייתים . אתה מתמקד בדברים הלא נכונים

קרא מה שחזום חזום כתב.
זו הטענה שלי. אפשר היה לבנות את הסגל כך שתהיה בו בינוניות מקומית לצד איכות מבחוץ. בדגש על חלוץ שמשום מה זה הושאר לסוף.

אז אפשר. זה לא היה משנה כלום אם היו טועים באיכות מבחוץ שזה בדיוק מה שקרה בנוסף לגל פציעות מטורף.
ה"גל פציעות המטורף" יהפוך לתרוץ של אלו שמחפשים תרוצים,יהיו כאלו שיתיחסו לשופטים,אך שום דבר לא ישנה בדבר או חצי דבר את בנית הצוות המסייע ע"י המאמן(צוות שרחוק מלסייע),את ההתנהלות השכונתית מינוס מהרגע הראשון,את הבחירה הלא מאוזנת של השחקנים ובעיקר את חוסר היכולת הטקטית לאורך כל הדרך.
דבר ראשון זה להחליף מאמן כושר דבר שני בסגל שיש היום מוטיבציה לא תעזור צריך מאמן שיודע לעמיד שחקנים במגרש מאמן שמבין טקטיקה ומשמעת לדעתי אם אלישע יקר מאוד אז מוטי איוניר וגיא צרפתי או גיא לוי יכולים להיות צוות מנצח

(02-Nov-2015 14:02)אלון כתב: [ -> ]
(02-Nov-2015 12:59)mordii2 כתב: [ -> ]עזבו דורה זה חלב שנשפך מי לדעתכם יכול היום לקחת את נתניה ושנשאר בליגה ?

זו עוד בעיה. צריך מאמן שידע לבחור זרים טובים, בסגל הזה לא רואה הרבה סיכויי.

מאמן צריך לדעת לאמן.. לא לבחור זרים
צריך מעכשיו לחפש ולעקוב אחרי זרים טובים לחיזוק
בושה ממש בושה דורה עכשיו בערוץ חמש מי שאשם זה שחקן שמדליף שחקן לא בריא מעניין מי זה חצוףףףף

(02-Nov-2015 16:20)mordii2 כתב: [ -> ]בושה ממש בושה דורה עכשיו בערוץ חמש מי שאשם זה שחקן שמדליף שחקן לא בריא מעניין מי זה חצוףףףף

לא ממש הבנתי...
דורה נשאל מי השחקנים שמדליפים אז אמר שיש שחקן אחד שלא בקו הבריאות והוא נגדו שאלו אותו גם מה יהיה עם תפסידו עוד חמישה משחקים אז תלך לבד ענה שלא זה פרנסה ואני נשאר עד הסוף לא משנה מה יהיה

ככה זה . משפחת בנין - דורה .

(02-Nov-2015 14:05)עידן444 כתב: [ -> ]אני בעד גיא לוי למרות שלדעתי הסיכויים שם אחד כמו יובל נעים להשיר אותנו בליגה טובים יותר.
גם מרקו בלבול בעיני מאמן מאוד קר רוח.
הוכיח שיש בו משהו בכל מקום שהוא עבד.
עבד הרבה עם אברם, טעם קצת חו"ל. יכול להעלות כאן את רמת המקצוענות והוכיח שלחת לא משפיע עליו. לא בסכנין ולא במכבי חיפה בעונה שעברה.

מה גיא לוי עשה בהפועל ר"ג??
מה גיא לוי עשה בהפועל ב"ש??
מה גיא לוי עשה בהפועל חיפה??

להביא אותו רק בגלל עונה אחת טובה בבית"ר?

מה בדיוק מרקו בלבול הוכיח? ועוד במכבי חיפה..

אין מה לעשות רק ראובן עטר מתאים ויביא את נתניה לפליאוף עליון..
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's