מכבי נתניה

גירסה מלאה: אולי הוא?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
זה היה באוויר: גיא לוזון פוטר מצ'רלטון
ה-3:0 לברנטפורד חרץ את גורלו.
אולי , למרות שלא רואה במה הוא שונה מדורה / בנין / מזרחי ושות׳
אני טוען שהכל בידי תלמוד תורה.

Sent from my iPad using Tapatalk
(24-Oct-2015 22:03)אופיר34 כתב: [ -> ]אולי , למרות שלא רואה במה הוא שונה מדורה / בנין / מזרחי ושות׳

הייתי משמיט את המילה אולי והשאר מסכים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
נראה לי אסידון מחכה לתלמוד ואז ישלח את דורה הביתה

Sent from my iPhone using Tapatalk
הלילה, אולי לראשונה מזה שנים,אני חרד לגורלה של מכבי נתניה. ירידת ליגה יכולה להוביל לכך שלא תהיה תקומה ולמשך הרבה זמן. ירידת הליגה בשנות התשעים חוזרת לי כדה זה וו.
יש 2 משחקים די אבודים לפנינו. זמן לשנות מהיסוד, בלי לחץ.
אבל בשביל זה החאפר מהצפון צריך ללכת היום. טוב לא יצא ממנו, לפחות שלבא אחריו יהיה זמן להתכונן.
(24-Oct-2015 23:02)אסףג כתב: [ -> ]הלילה, אולי לראשונה מזה שנים,אני חרד לגורלה של מכבי נתניה. ירידת ליגה יכולה להוביל לכך שלא תהיה תקומה ולמשך הרבה זמן. ירידת הליגה בשנות התשעים חוזרת לי כדה זה וו.
אבל בשביל זה החאפר מהצפון צריך ללכת היום. טוב לא יצא ממנו, לפחות שלבא אחריו יהיה זמן להתכונן.

יש לך שם של מועמד ? כי קלינגר פרדי גיא לוי ואחרים גורמים לי לחררה ברגליים וקצף של אמסטל מהפה ... מי יבוא בתקציב שחקנים כזה , שהוא טוב מדורה ?

Sent from my iPad using Tapatalk
(24-Oct-2015 23:02)אסףג כתב: [ -> ]הלילה, אולי לראשונה מזה שנים,אני חרד לגורלה של מכבי נתניה. ירידת ליגה יכולה להוביל לכך שלא תהיה תקומה ולמשך הרבה זמן. ירידת הליגה בשנות התשעים חוזרת לי כדה זה וו.

אסף, עברנו כבר הרבה לילות כאלה.
הלילה הזה לא שונה מהם.

כרגע ההחלטה היותר קריטית למועדון הזה בכלל לא קשורה לדורה
אתם לא מבינים שאין כסף ? לזרוק שמות של מאמנים זה יפה הנה אלישע לוי ואברם גרנט פנויים חחחחח

תורידו כבר את האסימון בראש זה או דורה עד סיום העונה או בני לם ותקווה להציל את הקבוצה מירידה
וגם בני לם יוכל למשוך מהעירייה עוד מליון שקל לחיזוק בהתקפה באחריות הוא מביא לכאן את שמעון אבוחצירא ועוד חלוץ במקום הצ'קמייקות שיש לנו היום
לדעתי עד שהסיפור עם הרוכש המיועד לא יסתיים, לא תתקבלנה החלטות. לכן, לדעתי, דורה יאמן גם נגד ב״ש.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's