מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלילת המזל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(25-Oct-2015 22:43)טל.מ כתב: [ -> ]האמת - ממך. גם פה וגם בפייס. ואם זו טעות , אתה אחראי לה ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה היה נכון לקיץ האחרון, אז הוא סירב לדורון אוסידון עוד לפני שהוא פנה לבלוף.
מה קורה איתו היום שאלה טובה, יש הטוענים שהמצב לא השתנה.
(26-Oct-2015 1:34)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(26-Oct-2015 1:27)אופיר34 כתב: [ -> ]מה הקשר ??
שלכולם אין מושג ,ואת כולם בחר אותו מאמן שגם לו אין מושג. והיות ואתה אחראי פה על הסטטיסטיקות אני אשמח שתנתח לנו את אחוזי הפגיעה שהיו לעטר בזרים בכל 9 השנים שהיה פה.

וסאנוגו אולי היה מהיר בערוץ היו טיוב שלך ,בפועל הוא עמד שם ברחבה וקיבל בקים מ 50 מטר שבפוקס היה יכול לקרות איתם משהו.

ואותו כנ"ל לגבי אוקוצ'ה. אומנם לא גבוה אבל סתם חלוץ עם כח שלא קשור לענף, ועכשיו אני נזכר שהיה גם איזה קוסיץ או משהו כזה... עוד יציר כפיו של המתולתל...

עטר לא בחר את אוקוצ'ה...
יאמר הביא את אוקוצ'ה מסנץ והחתים אותו ל-5 שנים
ואותו מר גוטמן שהוא בוחר הזרים הכי טוב בארץ רץ איתו בהרכב בכל המשחקים באותה עונה עד שפוטר
ועטר לא היתה ברירה והיה חייב להתשתמש בו לבקשת יאמר
אז אל תגיד סתם דברים לא נכונים

ושוב להכשל בבחירת זר זה מה שעשה גוטמן שהביא זר ואמר שלא היה דבר כזה בארץ ואפילו לא שיחק משחק אחד ושוחרר על ידו.. אבל זה בסדר..
אפילו שהיה לו את כל הכסף שרק רצה מיאמר
גוטמן הביא לנתניה את אדריאן פיטו ונכשל איתו , הביא את ג'ף טוטואנה ונכשל איתו ..

תגיד,אתה קורא את מה שאני כותב ??
אני מדבר איתך על מגמה שנמשכה 9 שנים !!!

כל מאמן יכול ליפול עם זר פה ושם ,בעיקר בישראל. אצל עטר אפשר להגיד שפה ושם הוא הצליח עם הזרים שבחר.
הוא נפל עם רב הזרים שהביא ,וזה קרה לא בשנה אחת, לא בשתיים ולא בשלוש, ומה שהכי מרגיז שזה קרה גם בתקופות שהיה פה כסף גדול .
אז עשה לי טובה ואל תלמד אותי מי זה ראובן עטר, בטח לא בקטע של בחירת זרים.
(26-Oct-2015 7:08)אייל ס כתב: [ -> ][quote='דוד חטב' pid='46948' dateline='1445808104']
אנקדוטה קטנה מאתמול...שחקן מהנוער שהולבש פאדי הגיע מנשר עם סעיף בחוזה שכשהוא בסגל הבוגרים במשחק רשמי משלמים עליו השבחה או משהו בסגנון ....לא נכנס לקטע המקצועי שבעיני יאיר זיו עם רתיעה בעין ורגל קשורה עולה עליו ...מאיפה הטיפשות להוציא כסף שאין

גם בארזים נפלה שלהבת?
מכל מה שיש לנו בנוער פאדי זה השחקן שהייתי שם עליו את השקל האחרון שלי(נכון להיום).
בלי קשר להסכם שיש או אין עם נשר(לא יודע על ההסכם המדובר),הילד הוא שחקן הרכב בנבחרת 98 ושחקן סגל בנבחרת 97,מגן שמאלי טיבעי מהיר וחזק.
.זה נכון שבעונה שעברה כשחקן נערים הוא הוקפץ לנוער לתפקיד בלם(בגלל מצוקת בלמים) והוא לא "מבריק" בתפקיד,בעיקר כי לא מקבל הדרכה נכונה,
אך אין ספק שיש כאן פוטנציאל(שאיזי היה מוכן לשלם עליו הרבה ולא רק הוא) וחבל שאין לנו דרך ו"ביצים",כי זה המקרה של לשלב שחקן בן 17 במשחקי הקבוצה הבוגרת ולא לעשות ניסיונות הזויים בכל פעם שהרוש ניפצע(והוא פצוע על בסיס קבוע).
נראה לי שאתה היחידי שמחזיק ממנו...הלוואי והוא באמת מה שאתה חושב שהוא יהיה הלוואי....
חטב,אני לא מחזיק או לא מחזיק ויש אנשי מקצוע טובים מימני שאמורים להחליט ובעיקר לזהות פוטנציאל לשפר יכולות .
עד שהעבירו אותו לעמדת הבלם בקבוצות בוגרות מימנו,כמגן שמאלי הוא בלט מעל חבריו לקבוצה ומדובר בקבוצה טובה מאוד.
אני לא ממש עוקב אחריו בשנה האחרונה אך החלטה של מאמן נבחרת להקפיץ שחקן שהוא לא ממכבי פ"ת/חיפה/ת"א לקבוצה בוגרת יותר אומרת דרשני.
עטר מעולם לא ידע לאמן רק הכריזמה שלו כשחקן כוכב וזה אמת שיחקה לטובתו בהתחלה אחרי שזה עבר אז התוצאות הגיעו לרוע מזלו ומזלנו ומזל של מכבי חיפה והכי גרוע בהפועל חיפה

בהפועל חיפה הוא קיבל " כארט בלאנש " מיואב כץ , הוא זרק את כל שחקני הבית של הפועל חיפה והביא רק נאמנים לו מה שהוכח שלא ידע להדריך אותם כראוי והתוצאות לא איחרו להגיע אם לא טל תנין הפועל חיפה עונה שעברה ירדה ליגה

לכן אני מבין אותך פיליפצ'וק אתה עוד חי באילוזיה שעטר מבין באימון אבל אתה עוד שבוי באילוזיה של הוא קוסם הוא קוסם ... הוא לא קוסם ולא נעליים סך הכל עוד שחקן טוב שנכשל באימון

רק בני לם ושלום תקווה יפתחו לכם את העיניים בכדורגל האמיתי ולא הבלוף
לקרוא ולא להאמין,משחקת קבוצה לא מאומנת ללא כושר גופני וללא תוכנית משחק ו2 שחקנים(קפטנים במקרה דנן) מגיעים לאוסידון ומפצירים בו לא לפטר את המאמן כי הוא לא אשם במצב.
אז מי אשם?
ביבי? הוא אשם במצב המחורבן שנימצאת בו מדינת ישראל,אך בטח ובטח לא במצבה של מכבי נתניה.
קובי וגיל? סוף סוף אחרי לא מעט עונות,השניים לא קשורים למועדון ולא ניתן להאשימם במצב.
מרים פיירברג? יש לה אשמה שילוחית כזו או אחרת(היא מינתה את דורון ונתנה לו שקט תעשייתי והוא מינה את המאמן),אך בטח ובטח לא אשמה בבחירת הסגל הלא מאוזן.
האוהדים?גם להם אשמה בהיותם שקטים ואחראים עד כדי הפתעה חיובית,אך בטח לא אחראים לכושר הגופני הקלוקל.
בעלי הממון שעוזרים בהחזקת הקבוצה? גם להם חלק באשמה וזאת בגלל החופש והחוסר ביקורת בנעשה גם בחלק הניהולי וגם בחלק הכספי אך מצד שני הם לא מסתובבים לאיש בן הרגליים ולא יוצרים רעשים ולא מפרנסים כותרות ועיתונאים ולכן הם בטח ובטח לא אשמים ב"איבוד חדר ההלבשה" ובחוסר שליטה בנעשה במגרש.
דורון אסידון? חלק לא מבוטל יש גם ל"אתרוג המהודר" שהגיע בסערה בסוף יוני קיבל גיבוי מראש העיר ומאוהדים ובעיקר שקט תעשייתי ורוח גבית מכל עם ישראל ואישתו ומתי שהוא במהלך מחנה האימונים "איבד את זה" ומאז מרבית החלטותיו לא ברורות,אך למרות זאת מצליח (עדיין) לשמור על קבוצה...

ומה נשאר שחקנים(שהמאמן בחר) ומאמן...

וכן דורון,לנהל זה בין השאר לקבל החלטות חלקם יותר קשות חלקם עוד יותר קשות ואתה עכשיו צריך לקבל החלטה עבור קבוצה שנמצאת במקום האחרון ללא שום אופק מקצועי.
ויפה שעה אחת קודם!!!
(26-Oct-2015 13:12)אייל ס כתב: [ -> ]לקרוא ולא להאמין,משחקת קבוצה לא מאומנת ללא כושר גופני וללא תוכנית משחק ו2 שחקנים(קפטנים במקרה דנן) מגיעים לאוסידון ומפצירים בו לא לפטר את המאמן כי הוא לא אשם במצב.
אז מי אשם?
ביבי? הוא אשם במצב המחורבן שנימצאת בו מדינת ישראל,אך בטח ובטח לא במצבה של מכבי נתניה.
קובי וגיל? סוף סוף אחרי לא מעט עונות,השניים לא קשורים למועדון ולא ניתן להאשימם במצב.
מרים פיירברג? יש לה אשמה שילוחית כזו או אחרת(היא מינתה את דורון ונתנה לו שקט תעשייתי והוא מינה את המאמן),אך בטח ובטח לא אשמה בבחירת הסגל הלא מאוזן.
האוהדים?גם להם אשמה בהיותם שקטים ואחראים עד כדי הפתעה חיובית,אך בטח לא אחראים לכושר הגופני הקלוקל.
בעלי הממון שעוזרים בהחזקת הקבוצה? גם להם חלק באשמה וזאת בגלל החופש והחוסר ביקורת בנעשה גם בחלק הניהולי וגם בחלק הכספי אך מצד שני הם לא מסתובבים לאיש בן הרגליים ולא יוצרים רעשים ולא מפרנסים כותרות ועיתונאים ולכן הם בטח ובטח לא אשמים ב"איבוד חדר ההלבשה" ובחוסר שליטה בנעשה במגרש.
דורון אסידון? חלק לא מבוטל יש גם ל"אתרוג המהודר" שהגיע בסערה בסוף יוני קיבל גיבוי מראש העיר ומאוהדים ובעיקר שקט תעשייתי ורוח גבית מכל עם ישראל ואישתו ומתי שהוא במהלך מחנה האימונים "איבד את זה" ומאז מרבית החלטותיו לא ברורות,אך למרות זאת מצליח (עדיין) לשמור על קבוצה...

וכן דורון,לנהל זה בין השאר לקבל החלטות חלקם יותר קשות חלקם עוד יותר קשות ואתה עכשיו צריך לקבל החלטה עבור קבוצה שנמצאת במקום האחרון ללא שום אופק מקצועי.
ויפה שעה אחת קודם!!!

אייל זה המופתי אשם

Sent from my iPhone using Tapatalk
מאיפה הידיעה ההזוייה של פשכה לגבי סקר אוהדים שקבעו שרוצים את עטר. עוד לא הבנתי מהו תפקיד העתונאים

Sent from my A0001 using Tapatalk
(26-Oct-2015 13:12)אייל ס כתב: [ -> ]לקרוא ולא להאמין,משחקת קבוצה לא מאומנת ללא כושר גופני וללא תוכנית משחק ו2 שחקנים(קפטנים במקרה דנן) מגיעים לאוסידון ומפצירים בו לא לפטר את המאמן כי הוא לא אשם במצב.
אז מי אשם?

ויפה שעה אחת קודם!!!
עד שהרוסי החביב לא יאמר את דברו (בתנאי שיאמר עד סופ"ש), אין טעם לקבל החלטה.
(26-Oct-2015 9:41)אופיר34 כתב: [ -> ]
(26-Oct-2015 1:34)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(26-Oct-2015 1:27)אופיר34 כתב: [ -> ]מה הקשר ??
שלכולם אין מושג ,ואת כולם בחר אותו מאמן שגם לו אין מושג. והיות ואתה אחראי פה על הסטטיסטיקות אני אשמח שתנתח לנו את אחוזי הפגיעה שהיו לעטר בזרים בכל 9 השנים שהיה פה.

וסאנוגו אולי היה מהיר בערוץ היו טיוב שלך ,בפועל הוא עמד שם ברחבה וקיבל בקים מ 50 מטר שבפוקס היה יכול לקרות איתם משהו.

ואותו כנ"ל לגבי אוקוצ'ה. אומנם לא גבוה אבל סתם חלוץ עם כח שלא קשור לענף, ועכשיו אני נזכר שהיה גם איזה קוסיץ או משהו כזה... עוד יציר כפיו של המתולתל...

עטר לא בחר את אוקוצ'ה...
יאמר הביא את אוקוצ'ה מסנץ והחתים אותו ל-5 שנים
ואותו מר גוטמן שהוא בוחר הזרים הכי טוב בארץ רץ איתו בהרכב בכל המשחקים באותה עונה עד שפוטר
ועטר לא היתה ברירה והיה חייב להתשתמש בו לבקשת יאמר
אז אל תגיד סתם דברים לא נכונים

ושוב להכשל בבחירת זר זה מה שעשה גוטמן שהביא זר ואמר שלא היה דבר כזה בארץ ואפילו לא שיחק משחק אחד ושוחרר על ידו.. אבל זה בסדר..
אפילו שהיה לו את כל הכסף שרק רצה מיאמר
גוטמן הביא לנתניה את אדריאן פיטו ונכשל איתו , הביא את ג'ף טוטואנה ונכשל איתו ..

תגיד,אתה קורא את מה שאני כותב ??
אני מדבר איתך על מגמה שנמשכה 9 שנים !!!

כל מאמן יכול ליפול עם זר פה ושם ,בעיקר בישראל. אצל עטר אפשר להגיד שפה ושם הוא הצליח עם הזרים שבחר.
הוא נפל עם רב הזרים שהביא ,וזה קרה לא בשנה אחת, לא בשתיים ולא בשלוש, ומה שהכי מרגיז שזה קרה גם בתקופות שהיה פה כסף גדול .
אז עשה לי טובה ואל תלמד אותי מי זה ראובן עטר, בטח לא בקטע של בחירת זרים.

מי המאמן הכי טוב בבחירת זרים בארץ?
אתה מחפש סקאוטר או מאמן?
כמה עונות היה במכבי נתניה כסף גדול בתקופת עטר?
כמה עונות לא היה כסף בתקופת עטר?

יש לך מאמן יותר טוב מעטר שאתה יכול להביא? אז בוא תן שמות במקום לשלול סתם רק בגלל שאתה שונא אותו אישית...
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's