מכבי נתניה

גירסה מלאה: להחרים את המשחק בסכנין!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
http://www.one.co.il/Article/15-16/1,1,0,0/259299.html

מניח שהרוב כאן לא חשבו לרגע לסוע לשם, אבל מי שכן- שיחשוב שנית-
ואני מוסיף ומצטט מה כתב ידידי אבירם באייסוקר:

למה אסור לאוהדי מכבי נתניה להגיע לדוחא:

- אין בטחון. אם המאבטחים בדוחא יחליטו שבא להם להשתמש באוהדי מכבי נתניה כשקי אגרוף אנושיים, זה יקרה, בדיוק כפי שזה כבר קרה בעילוט.
- אין הצדקה לתת פרנסה לקבוצה שמצאה לנכון להוקיר אדם שנחשד בריגול נגד מדינת ישראל.
- כל אירוע שיקרה באצטדיון, אוהדי מכבי נתניה יואשמו בו. גם אם לצורך העניין חמאס יחליט לירות מעזה לטילים לכל רחבי הארץ ואחד מהם יפול בדוחא, מכבי נתניה תחטוף את הקנסות והרדיוסים.
- בימים כאלה להסתובב בערי ישראל היהודיות זה מסוכן, אז להיכנס לעיר שבה מפגינים השכם וערב נגד המדינה היהודית והרוב היהודי בה זו התאבדות.

ואל תצפו שהמעטפת הבטחונית/תקשורתית במשחק הזה תהיה זהה לזו שהייתה כשביתר ירושלים הגיעה לשם. אנחנו הולכים להיות מופקרים במקרה הטוב וחשופים במקרה הרע.
החליטו פה אחד לא לנסוע ...
אישית לא חשבתי לנסוע...
מצדיק את ההחלטה בעיקר בגלל הרחקה תמוהה של בומבו ...
מה גם שאין אף שחקן כרגע שראוי לתמיכה...היחדי שראוי מורחק
שמח ומברך על ההחלטה!
לא נוסעים נראה בטלויזיה

Sent from my iPhone using Tapatalk
חיפשו עץ לרדת ממנו ולא לנסוע לסכנין מצאו סיבה מבטיח שאם הבחור היה מורחק נגד מכבי ת"א בבלומפילד לאף אחד לא היה ממש משנה.
(24-Oct-2015 17:16)amir כתב: [ -> ]חיפשו עץ לרדת ממנו ולא לנסוע לסכנין מצאו סיבה מבטיח שאם הבחור היה מורחק נגד מכבי ת"א בבלומפילד לאף אחד לא היה ממש משנה.

אתה טועה.
מי שהחרים זה ארגון האוהדים ולא אוהדים בודדים שחיפשו סיבה לא לנסוע.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
תחשוב מה שאתה רוצה הארגון החרים כי היה לו נח להחרים כי אף אחד גם ככה לא הלך לשם כמו שאמרתי לבלומפילד לא היו מחרימים
אני לא יודע מה איתך, דווקא למשחק נגד מכבי ת"א בבלומפילד אני חושב שעדיף לחפש תירוץ למה לא להגיע... Smile
תסתכלו על הצד החיובי .. לפחות לא נחטוף קנסות ורדיוס על קריאות גזעניות

Sent from my iPad using Tapatalk
טוב שישנתי צהריים..
עמודים: 1 2
Reference URL's