מכבי נתניה

גירסה מלאה: איש עסקים רוסי תלמוד אדאמוב במ״מ לרכישת נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
ברור שקורים דברים מתחת לשטח, כל יום שעובר ומכבי נתניה עדיין באחריות העירייה, מורידה למרים פיירברג עוד שערה מראשה.
קיוויתי שהעיריה תיהיה מעורבת ותמנה איש מטעמה שיהיה מעודכן בפרטים.
.כרגע נציג העיריה "מנוטרל" והמועדון מנוהל ע"י דורון בלבד בעזרתם האדיבה של עוזריו הצמודים.
על מנת למנוע חריגות ניהוליות/תקציביות העיריה חייבת להיות מעורבת עד הגעת בעלים חדש.
(22-Oct-2015 16:47)אופיר34 כתב: [ -> ]לא מחפש לתפוס אותך בטעות, פשוט חייבים להבין שלמצוא בעלים לקבוצת כדורגל בישראל זה לא המשימה הכי קלה בעולם...
צריך הרבה מאד סבלנות פה

Sent from my LG-D855
אני יודע.
בפוסט הזה שיתפתי את הפורום בהרגשה לא נעימה שתקפה אותי.
רק מקווה שפשכצקי לא קרא את זה ורוצה להרגיע אותי... חחח...

חותם עכשיו שתרד עלי כאן בפורום יום יום על הפוסט הזה והעיקר שיהיה לנו בעלים רציני- גם עשיר ולא פחות חשוב- חכם! (אני יודע שלא תעשה את זהSmile)
one שידרגו את הכתבה של פשכצקי והוסיפו תבלינים משלהם.
גם ווינט
איש עסקים רוסי מועמד לרכוש את מכבי נתניה

היהודי תלמוד אדאמוב התעניין ברכישת המועדון, למנהלת הליגה הוגשה בקשה להעביר את משחקי הקבוצה לימי חול מכיוון שמדובר באדם שומר מסורת. ראש העיר מריים פייברג תנסה לקדם את המהלכים מולו
מיקי שורץ
פורסם: 22/10/2015 15:36
במסגרת הניסיונות למצוא רוכש למכבי נתניה צפויה היום (ה') ראש העיר, מרים פיירברג, להיפגש עם איש העסקים היהודי-רוסי תלמוד אדאמוב, עימו היא נמצאת בקשר כבר תקופה ארוכה.

במסגרת הניסיונות להביאו למועדון הוגשה לא מכבר בקשה למנהלת הליגה לפיה יועברו משחקיה של הקבוצה לימי חול, או לחילופין לשעות שלאחר צאת השבת. זאת על מנת להתחשב בכך שאדאמוב שומר מסורת.

איש העסקים, שכבר קיבל מידע על מצבו הכלכלי של המועדון, צפוי גם לבקר באצטדיון החדש של נתניה על מנת להתרשם ממנו. יש לציין שאנשי המועדון, כולל היו"ר דורון אוסידון, עדיין לא קיבלו אינפורמציה לגבי הרכישה האפשרית ובהמשך צפויים להתעדכן.

אדאמוב נפגש עם אוסידון באוסטריה לפני כחודשיים וקיבל ממנו דו"חות כספיים, אינפורמציות ותכנית עסקית רב שנתית ממנה התרשם.

הקבוצה ממשיכה בהכנות לקראת המשחק בשבת מול בני סכנין. אם היא לא תנצח עלול להתערער מעמדו של המאמן
שלומי דורה, למרות שהאחרון מקבל בשלב זה גיבוי מלא מאוסידון.

מי שצפוי לחזור להרכב הוא מומודו סיסיי, שלא נכלל בסגל בהפסד בשבת להפועל כפר סבא בשל בעיות בירוקרטיות. עומר ורד צפוי לשוב לעמדת המגן הימני במקומו של אמייה טגה, שהורחק בהפסד לכפר סבא. מילאן סמיליאניץ', שעד כה מאכזב, עשוי לרדת לספסל ולפנות את מקומו למושיקו לוגסי.

האוהדים מתכננים לעשות שיירת רכבים למשחק בדוחא כשהמועדון עוזר בארגון ההסעה. בשל המצב האוהדים יגיעו בליווי משטרתי מפארק אוסטרליה ועד לדוחא.
(22-Oct-2015 17:05)אייל ס כתב: [ -> ]one שידרגו את הכתבה של פשכצקי והוסיפו תבלינים משלהם.
בוואן זה תמיד קודם התבלינים ואח"כ התוכן...

Sent from my LG-D855
(22-Oct-2015 17:47)אופיר34 כתב: [ -> ]
(22-Oct-2015 17:05)אייל ס כתב: [ -> ]one שידרגו את הכתבה של פשכצקי והוסיפו תבלינים משלהם.
בוואן זה תמיד קודם התבלינים ואח"כ התוכן...

Sent from my LG-D855

לא מעניין פשכה ווואן, מעניין מה אומרים המקורבים...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אתה מכיר מקורבים?
יש כמה פה בפורום...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
אביתר לנג מספר על סקפטיות גדולה. בהחלט מעודד. לא ראיתי ידיעה אחת של הטיפוס הזה שהיתה בכיוון.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's