מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה ספגה עונש של
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
10,000 ש"ח ומשחק רדיוס ע"ת למשך שנה על עבירה של קריאות גזעניות ואילו הפועל כפ"ס נקנסה ב-5,000 ש"ח על זריקת שקית גרעינים.
השופט אמר זה שאף אחד לא שמע זה לא אומר שהשופט לא שמע נו באמת כול בית הדין הזה זה בושה ומכבסה של כסף לגרעון של התאחדות

Sent from my iPhone using Tapatalk
למה יש לי הרגשה שהעונש על תנאי ימומש לאחר המשחק בשבת...?

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
(21-Oct-2015 22:45)אלון כתב: [ -> ]למה יש לי הרגשה שהעונש על תנאי ימומש לאחר המשחק בשבת...?

צריך לבטל את ההרשעה...אם כולם לא שמעו חוץ מהשופט...אז שחכמון יגש לרופא אוזניים...אסור לוותר....בני סכנין וחיפה יצאו עם עונשים מגוכחים על מקרים מוכחים...אנחנו ישר על תנאי...מישהו סימן אותנו העונה...
(22-Oct-2015 7:28)davidb7 כתב: [ -> ]
(21-Oct-2015 22:45)אלון כתב: [ -> ]למה יש לי הרגשה שהעונש על תנאי ימומש לאחר המשחק בשבת...?

צריך לבטל את ההרשעה...אם כולם לא שמעו חוץ מהשופט...אז שחכמון יגש לרופא אוזניים...אסור לוותר....בני סכנין וחיפה יצאו עם עונשים מגוכחים על מקרים מוכחים...אנחנו ישר על תנאי...מישהו סימן אותנו העונה...

חיפה זו חיפה והיא אף פעם לא נענשת בחומרה. את סכנין (ושאר קבוצות המגזר) גם לא יענישו בחומרה שחס וחלילה לא יתלוננו על גזענות. מספיק לראות את האירועים שקורים בדוחא/עילוט/לוד והעונשים בכדי להבין עד כמה המוסד הזה וכל הכדורגל רקוב מהשורש.
איך על נהמות מקבלים רדיוס על תנאי ועל השלכת רימוני עשן מציתים פחיות נתנו לסכנין רדיוס על תנאי ?
למה נתניה לא מערערת ? איפה כאן הפרופורציות ?
Reference URL's