מכבי נתניה

גירסה מלאה: קטסטרופה או דשדוש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
"ברגעים הכי קשים", כולם כאן מכירים את השיר הזה.
עונה שעברה, על סף תהום, על סף פירוק, והאמת? אני לא יודע מתי הרגשתי רע יותר, אז או היום.
אני מאמין שמרגעי שפל צומחים. בתקופות טובות כאשר נחים על זרי דפנה זורעים את הכשלונות לאחר מכן.
בעונה שעברה ראש העיר רצה לפה... רצה לשם... היתה תחושה(לפחות לי) שזה יקרה בקרוב. שיהיה לנו בעל בית רציני. פתאום מדברים על האמריקאים, ואז על איזה ניגרי(אחד מעשירי העולם!), ופתאום פגישה עם אוליגרך... והשם של יצחק תשובה עולה שוב ושוב... ואפילו רעיון של מאור עם עוד כמה אנשי עסקים לא נשמע כל כך נוראי(אם כי חשתי שזה הכי גרוע ועובדה- מאור הוכיח את חוסר הרצינות שלו בכל פעם מחדש ועובדתית, היום, נעלם כלא היה).
אז ברור לי שדווקא כשדברים מגיעים לתקשורת זה לא בהכרח רציני- בעיקר כשמדובר ברוכשים. אבל אי אפשר להגיד שלא היה משהו באוויר. היתה מן תחושה כזו שאם לא מגיע אף אחד אוטוטו הכל קורס.
אני אישית חושב שהמצב הזה, "ברגעים הכי קשים", על סף תהום, אולי עדיף!

ומה קורה היום?
דשדוש... שום אופק... שום חשיבה קדימה... הכל במן Hold ורצון לשרוד! אך ורק לשרוד!
אבל אנחנו לא עף סף תהום... המצב יציב... אפילו לא קשה אך יציב... פשוט יציב...
אולי נשאר בליגה... אולי חס וחלילה נרד ליגה... אבל לא על סף תהום...
התחושה שלי(ובימים האחרונים כשאני נגעל ממה שקורה במועדון התחושה הזו הופכת קשה יותר ויותר) היא שכבר לא כזה בוער למצוא רוכש... לא יודע אם בכלל מישהו מחפש... לדעתי מרים מבחינתה הצילה את המועדון והורידה רגל מהגז... ואוי לנו אם אוסידון הוא היחיד שמחפש... יש לי תחושה שהאיש מאוד אוהב את איפה שהוא נמצא, והאמת? עם כל הכבוד? לא סומך עליו...

מה יהיה? זה מה שנגזר עלינו?
אז אולי דווקא עדיפה קטסטרופה על דשדוש?
יפה עידן

Sent from my A0001 using Tapatalk
יופי עידן כל הכבוד לך שגם אתה שמת לב שאוסידון לא באמת מחפש בעלים
מתי הוא כן יחפש ? לקראת ההכנות לעונה הבאה ואז הוא יבין שהוא לא יוכל למשוך כסף מהעירייה לנצח ומישהו צריך הרי לבנות בכל עונה קבוצה מחדש , לא ?

והיה ונשארנו ליגה
אין שוער כי זה השאלה
טגה ישאר מגן והאמת אין לי מושג אם יש בו בכלל צורך
שמעון הרוש יעזוב כי נגמר החוזה וטוב שנגמר
לבלם השנוא על אורן יש עוד עליו אופציה
ירין חסן ישאר אם לא יחפשו לקנות אותו
פירס יעזוב כי נגמר האופציה
כל השאר יעזבו יחזרו לקבוצותיהם
נשארנו עם חמזה איילה דיא סבע וערן לוי

קישור טוב יהיה לנו בעונה הבאה כל השאר לבנות מחדש ולזה צריך כסף מו"מ השאלות שוב ואי וודאות בכל תחילת עונה

צריך עכשיו לעורר אצל ראשת העיר בענין בעלים לקבוצה
(20-Oct-2015 1:00)עידן444 כתב: [ -> ]"ברגעים הכי קשים", כולם כאן מכירים את השיר הזה.
עונה שעברה, על סף תהום, על סף פירוק, והאמת? אני לא יודע מתי הרגשתי רע יותר, אז או היום.
אני מאמין שמרגעי שפל צומחים. בתקופות טובות כאשר נחים על זרי דפנה זורעים את הכשלונות לאחר מכן.
בעונה שעברה ראש העיר רצה לפה... רצה לשם... היתה תחושה(לפחות לי) שזה יקרה בקרוב. שיהיה לנו בעל בית רציני. פתאום מדברים על האמריקאים, ואז על איזה ניגרי(אחד מעשירי העולם!), ופתאום פגישה עם אוליגרך... והשם של יצחק תשובה עולה שוב ושוב... ואפילו רעיון של מאור עם עוד כמה אנשי עסקים לא נשמע כל כך נוראי(אם כי חשתי שזה הכי גרוע ועובדה- מאור הוכיח את חוסר הרצינות שלו בכל פעם מחדש ועובדתית, היום, נעלם כלא היה).
אז ברור לי שדווקא כשדברים מגיעים לתקשורת זה לא בהכרח רציני- בעיקר כשמדובר ברוכשים. אבל אי אפשר להגיד שלא היה משהו באוויר. היתה מן תחושה כזו שאם לא מגיע אף אחד אוטוטו הכל קורס.

ומה קורה היום?
התחושה שלי(ובימים האחרונים כשאני נגעל ממה שקורה במועדון התחושה הזו הופכת קשה יותר ויותר) היא שכבר לא כזה בוער למצוא רוכש... לא יודע אם בכלל מישהו מחפש... לדעתי מרים מבחינתה הצילה את המועדון והורידה רגל מהגז... ואוי לנו אם אוסידון הוא היחיד שמחפש... יש לי תחושה שהאיש מאוד אוהב את איפה שהוא נמצא, והאמת? עם כל הכבוד? לא סומך עליו...

ואני סומך על מריים פיירברג יותר מכל אחד אחר.
אם היא אומרת שיהיה רוכש אז יהיה רוכש. מחר ,עוד שבוע, או עוד שנה.
סבלנות אף פעם לא היתה הצד החזק שלנו.
(20-Oct-2015 10:05)אופיר34 כתב: [ -> ]
(20-Oct-2015 1:00)עידן444 כתב: [ -> ]"ברגעים הכי קשים", כולם כאן מכירים את השיר הזה.

ומה קורה היום?

ואני סומך על מריים פיירברג יותר מכל אחד אחר.
אם היא אומרת שיהיה רוכש אז יהיה רוכש. מחר ,עוד שבוע, או עוד שנה.
סבלנות אף פעם לא היתה הצד החזק שלנו.
אני מקבל את התחושה שזה כבר לא על סדר היום שלה. אני בספק אם של מישהו.
הלואי ואני טועה ודברים קורים בשקט.
ואני דווקא כן חושב שסבלנות היא הצד החזק שלנו. 32 שנה ואנחנו עוד כאן(במקרה שלי ושלך 25...).
לרשת העיר יש עיר לא פשוטה לנהל ולשם כך בחרו בה.
היה לנו "חלון הזדמנויות" שאותו ניצלנו כדי להינצל ושם זה נגמר.
אני תקווה שיוסי דורון ידע לשמור על הקופה הציבורית בעזרת המנכ"ל ויבנו(או שכבר בנו),מנגנון פיקוח נכון שישמור עלינו ויוודא שנבנה בסיס נכון על מנת שרוכש פוטנציאלי יתאהב במועדון.
.נכון להיום העוסקים במלאכה מקפידים ביתר שאת לא לפספס שום בור ונכנסים אליו במודע או שלא.
אני מאמין שלראש עיר כמו נתניה יש עוד כמה דברים "זניחים" על הראש כמו חינוך, בריאות, תשתיות, כלכלה.... עם כל הכבוד, היא לא אמורה ולא צריכה להתעסק במכבי נתניה כל היום.
מצד שני, אני בטוח שהנושא יושב איפושהו בקלנדר שלה ואין לי ספק שיש מעקב ותוכנית עבודה בנושא של מכבי נתניה, יש גם מה שנקרא האצלת סמכויות ואני מאמין שזה מה שקורה פה.

פיירברג היא לא מאלה שזורקים הבטחות וסיסמאות באוויר. אם היה מדובר פה בפוליטיקאי מצוי אחר הייתי יותר חושש ,במקרה הזה אני די סומך על ההבטחות שלה.

ולגבי הסבלנות - זאת הפעם הראשונה אבר שראש העיר מתחייבת על מציאת בעלים חדש לקבוצה. בהקשר הזה צריכים להיות סבלניים. אין פה תור ארוך של מתנדבים....
כאן הטעות של כולכם ורק אייל סגל ועידן צודקים ראש העיר מינתה גם את אוסידון למצוא רוכש ולא רק לנהל את הקבוצה הבעיה היא שאוסידון מצא חן בעיניו התפקיד
Reference URL's