מכבי נתניה

גירסה מלאה: משחק הנבחרת - כרטיסים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
הבן שלי ושלושה חברים קנו מזמן כרטיסים להערב...

ההורים של שלושת החברים אוסרים עליהם לנסוע לבירה...

עוד לא החלטתי אם לנסוע עם הבן שלי או להקשיב לאמא ולסבתות ולאסור גם...

ככה שבכל מקרה, אם מישהו רוצה, יש לי בין 2 ל4 כרטיסים שאפשר לאסוף ממני במודיעין בדרך לטדי.

כל הקודם זוכהBig Grin
כולם פה שמאלנים פחדנים או שלכולם כבר יש כרטיסים?
לא יודע לגבי שמאלנים\פחדנים או לא, אבל נראה לי שמי שלא תיכנן ללכת למשחק הזה לפני שבוע\חודש לא ישנה את דעתו דווקא היום...
בהתאחדות לכדורגל מדגישים כי מאות שוטרים וכ-400 סדרנים יתפרסו ברחבי אצטדיון טדי החל משעות הצהריים לצורך שמירה על הסדר והביטחון. האוהדים אשר מתכוונים להגיע למשחק מתבקשים להקדים את הגעתם ולהשמע להוראות הסדרי התנועה המפורטים, זאת בשל צפי להגעת קהל רב ולשיבושי תנועה כבדים. שערי האצטדיון יפתחו בשעה 19:30.

החל מהשעה 19:00 יסגרו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים: בנבנישתי, דוד איילון, אגודת ספורט בית"ר ורחוב מודעי. מומלץ להשתמש בציר בגין (כביש 50) לכיוון שכונת גילה. לא תותר כניסת כלי רכב לשכונת מלחה וקטמון (למעט התושבים).

לא תותר הגעת כלי רכב פרטיים למתחם האיצטדיון ולארנה (אולם הכדורסל הסמוך). לבאי האצטדיון מומלצת הגעה בתחבורה ציבורית (אוטובוסים ורכבת ישראל). התחבורה הציבורית למתחם אצטדיון טדי תתוגבר בקווים הבאים: 5, 6, 12, 14, 18, 31, 33 ו-35.
תהנה אחינו המזוכיסט אפילו בחינם לא שווה את הסבל הזה ועוד לנבחרת של גוטמן.
(10-Oct-2015 16:30)אריאל כתב: [ -> ]כולם פה שמאלנים פחדנים או שלכולם כבר יש כרטיסים?

דווקא רציתי להפתיע אותך במודיעין, אך חברך אופיר- משבית שמחות הוא...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
Reference URL's