מכבי נתניה

גירסה מלאה: בקשה לחברי הפורום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
היות ולצערנו אין בעל בית אמיתי לפורום שלנו שמסוגל לפקח על הנעשה פה ולהרחיק אנשים שמסיתים , מנבלים את הפה , מחפשים את רעת המועדון ובעיקר מנסים להדליק את הפורום המכובד האחריות היא כנראה עלינו.

יש פה אדם אחד שכולנו יודעים מיהו שעומד בגאון בכל הקריטריונים הנ"ל. אז אני יודע שלפעמים איסטנקטיבית יוצאת תגובה לאנשים כי לפעמים באמת אי אפשר לעמוד מול דברי הבלע של האיש, אבל בוא נתעלה על עצמנו ופשוט נתעלם .

ולהתעלם זה אומר לא להגיב לפתיחת פוסט שלו (והוא לא חוסך בזה...), ולא להגיב לתגובות שלו, ולא להגיד לו שהוא אידיוט (למרות שאידיוט זה מחמאה בשבילו...). פשוט התעלמות. מבטיח לכם שתוך מספר שבועות האיש יתאדה.

זה קשה אני יודע אבל בוא לפחות על משהו אחד נסכים פה...

מהיום "זאב רווח" הוא אוויר
נו יא טמבל ומחר יחרימו גם אותך בגלל האג'נדה שלך שאתה דוחף למינוי לואיש מארין ומחרתיים יחרימו את אורן ודיקטטורה בגלל הרצון שלהם לראות שוב את התלתלים

רק פסיכי כמוך יכול באמת לחשוב שאם אומר שלחמזה יקרעו הרצועות אז הן באמת יקרעו , אם הייתי כזה חזק הייתי מעלים את כל המחבלים מהארץ טמבל ....

אתה וכל חברי הפורום יכולים להחרים אותי אני לא כותב בשבילך ולא בשביל מי מהמחרימים
אופיר .אתה יודע מיהו "זאב רווח"?

Sent from my A0001 using Tapatalk
לא ,אבל יודע פרטים אחרים אודותיו שיכולים להסגיר אותו.

אבל באמת חבל על האנרגיות. לא להתייחס זה העונש הכי גדול שהוא יכול לקבל.
זה כמו ילד בכיין שלא מקבל תשומת לב. בסוף הוא נרגע....
חזום חזום , אופיר וטל , אני ומשה וכו...
יכולים לריב שעות טבל הכל מאהבת מכבי נתניה ...
אהבתו של האיש מפוקפת ולדעתי הוא לא אוהד...
דוד כל מה שאתה מחפש זה ג'וב בקבוצה תסתכל על חתך הפוסטים שלך 68% מדברים תמיד על לזרוק אנשים שעובדים במועדון ולמנות טובים מהם בכל מיני סיסמאות נבובות כמו דם חדש וכו'

אופיר ואם היית יודע מי אני אז מה היה נותן לך ? היה מכניס לך שקל לחשבון הבנק ?

אמרתי לך היום אתה מחרים מחר אתה מוחרם
אח של אשתו של בני לם עובד שלי נתתי לו לקרא את מה שאדון זאב כותב ואת הברכות שלו ואת ההסבר לפציעות זה עבר לבני שמאוד כעס והיה מאוד רוצה לדעת מי האדון

Sent from my iPhone using Tapatalk
אין לי קשר מחוייב לבני לם אבל כן הייתי רוצה שיקבל הזדמנות כמו כל שחקן עבר היום זה בני לם אבל יכל להיות גם גריאני או תקווה או פיזנטי חיים בר בכלל פנטזיה

ותגיד לבן דוד של אחות של אשתו של בני לם גם אם יכעס מה יכול לעשות ? מי זה בכלל בני לם ? אני לא רואה אף אחד ממטר

אני אמשיך לתמוך בשחקני העבר ואמשיך להודות להם על הרגעים הכי יפים שנתנו לי בחיים של הכדורגל

אני נאמן למועדון ולשחקני העבר שעשו את המועדון ולא כמוכם אוהדים דמי קולו שמנשקים סמלים של שחקני שכירי חרב שהיום כאן ומחר למרבה במחיר

בזמנו חיים בר קיבל הצעה מבורוסיה מנשנלאדבך מצמרת הליגה הגרמנית אז שרצתה אותו כבלם והוא סרב למרות הכסף הרב שהוצע לו , למה שאלו .... טוב לי בנתניה זה הבית שלי .... זאת היתה התשובה של הבלם הכי טוב שאי פעם היה בארץ
זה באמת מענין אתכם מי המיקרוב?
אנחנו מפספסים את מטרת הפוסט. בוא נסיים פה וננסה לקיים את את הענישה הקטנה שלנו

Sent from my LG-D855
עמודים: 1 2
Reference URL's