מכבי נתניה

גירסה מלאה: אין מה להתלהב מהניצחון כואב לי על עומר פרץ
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
דבר ראשון אין מה להתלהב ממכבי נתניה למרות הניצחון החמד אבל ביכולת בני יהודה עלתה עלינו בכמה דרגות אם לא ההחמצות שלהם במחצית הם מובילים לפחות 0:4 .

אז בשבילי שלומי דורה טעון שיפור גדול ברמת המשחק בנתיים למרות הניצחון הוא כשלון מקווה בשבילו שישתפר או שיפנה המקום ....

לגבי עומר פרץ ליבי ליבי כואב לי עליו כמו ערן לוי 2 שחקנים שבחיים לא הייתי מאחל להם להיפצע בכלל , ואני בכלל התכוונתי לחמזה בארי או גאל מרגוליס למה עומר פרץ נפצע ? אני מאחל לו החלמה מהירה ושלא יפרוש מכדורגל שנה זה כלום הוא יכול לחזור כמגן ימני מצויין או שחקן בקישור הימני גם בגיל 35 יש שחקנים שנותנים כדורגל טוב אסור לו לפרוש !

לכל המתלהבים זהו בדיוק המתכון לירידת ליגה 5 משחקים גרועים וניצחון גרוע , בדרך הזאת המאמן מרוויח זמן והליגה בורחת ולקראת סיום קבוצות התחתית נחלצות ואנחנו נישאב למטה עמוק מתחת לקו האדום .

אם יבואו 3-4 ניצחונות עם כדורגל חיובי אזי יש שיפור וזה יילך לכיוון טוב אבל אם לא יבוא שיפור בצורת המשחק גם עוד ניצחון לא יתן את החותמת לעונה טובה אלא זה מה שמרמה אותנו כל הזמן הטבלה וההרגשה שהנה יש שינוי ....

בנתיים שלומי דורה הרוויח עוד 2 מחזורים של שקט הפסד בשבוע הבא והלחץ יחזור ניצחון עם דרך טובה והלחץ יעלם
Reference URL's