מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה עושים?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
פותח את האתר לאחר החג וקורא את החדשות ממחנה האימון.
מבין באיזה בוץ אנחנו נמצאים ולא יודע איך יוצאים מזה.
תאורים כמו שכונה רק מחמיאים להתנהלות ואם זה נכון שהיה מעורב בזה בן הדוד. אז להעיף וכמה שיותר מהר.
אנחנו נמצאים באחת מנקודת השפל. חייבים לעשות ניקוי אורוות. אני מצפה מאוסידון לגלות מנהיגות ולהחליט.

Sent from my A0001 using Tapatalk
(29-Sep-2015 0:26)חזום חזום כתב: [ -> ]פותח את האתר לאחר החג וקורא את החדשות ממחנה האימון.
מבין באיזה בוץ אנחנו נמצאים ולא יודע איך יוצאים מזה.
תאורים כמו שכונה רק מחמיאים להתנהלות ואם זה נכון שהיה מעורב בזה בן הדוד. אז להעיף וכמה שיותר מהר.
אנחנו נמצאים באחת מנקודת השפל. חייבים לעשות ניקוי אורוות. אני מצפה מאוסידון לגלות מנהיגות ולהחליט.

Sent from my A0001 using Tapatalk
הוא כבר החליט עכשיו נראה מה יהיה בשבת בבלומפילד.
נפסיד יש לך ספק בכלל ?
קבוצה ביתית חלשה עם שוער שמשחק כמו אחד על סמים, ועדיין באנקר 1 בשבת.
תהיו לי בריאים....
שמתחיל גל שלילי בפורום הזה זה כמו צונאמי. בלתי ניתן לעצירה....

שתו מים ותרגעו.... 4\3 ליגה באותה סירה.
ותתפלאו, גם במצבנו אפשר לנצח את האימפריה משכונת התקווה.

קצת פרופורציות...אלהים ישמור....
זה לא קשור לפרופורציות זה הרגשה פנימית ידועה שזה מה שיהיה
למרות כל הבעיות , בשבת יהיה נצחון ראשון, ולכל המזלזלים בסיסאי, הוא גם יהיה הכובש!!!
אני מקווה שיגיע עוד הפסד על מנת שיהיה זעזוע בעמדת המאמן
מה עושים ? זו שאלת מליון הדולר לדעתי צריך לעצור את כול הכעס כלפי דורה כול מה שנכתב פה נכון לגבי הכושר אימון שליטה . יש בקרוב מאוד פגרת נבחרת עד אז יש שני משחקים קשים בואו כולם ונהיה מאחורי הקבוצה במידה ולא ניקח נקודות עד הפגרה נחזור למחאה לפטר את דורה

Sent from my iPhone using Tapatalk
מורדי צבירת נקודות לא מספקת, והיא לא צריכה להיות הפונקציה לפיטורים..
צריך להיות שינוי רציני בגישה ובצורת המשחק.. אם נשחק טוב ומאורגן, ניראה כמו קבוצה מסודרת, והשחקנים נלחמים ומלאי מוטיבציה, גם אם נפסיד עוד 3 משחקים ברצף יהיה מגיע לדורה להישאר

ומצד שני גם אם ננצח 3 משחקים רצוף והכל יהיה מקרי ולא יהיה שינוי בצורת המשחק חובה לפטר אותו
עמודים: 1 2
Reference URL's