מכבי נתניה

גירסה מלאה: מאמן נתניה ערך אסיפה קשה: "אהיה כמו שוטר. אתם עושים פה שכונה".
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
תכלס מחבורה עם רמה מנטלית של תרנגולת שחוטה אין מה לצפות
(28-Sep-2015 11:59)דוד חטב כתב: [ -> ]אגב עטר פתר את זה קלאסי בזמן אימון אף אחד לא נכנס למועדון לא משנה מי הוא....
שחקנים + צוות אימון+ צוות רפואי+ בובליל
ככה אין הדלפות מה שקורה נשאר בפנים ואם יוצא רובן כבר יודע מי...
ואייל תמיד תדע שאם קרה והיו שם בין 28-30 איש בדר״כ יש עוד מלא אנשים שיודעים מספיק ששחקן כזה או אחר אמר לסוכן/ לאבא/לחבר וכו...

בגלל זה ראובן היה ועודנו הפתרון הכי טוב למועדון הזה, שיטת המידור והחשדנות עובדת בנתניה הכי טוב.

(28-Sep-2015 12:32)אופיר34 כתב: [ -> ]
(28-Sep-2015 6:53)אייל ס כתב: [ -> ]אופיר,איך תשפוט האם זה הביא יותר נזק מתועלת?
מה בפיצוץ כזה יכול להביא נזק?
מה כרגע יכול להזיק לנו,למעט נטישת חסות העיריה(שכבעלים בפועל חובה לעדכן אותם בסיטואציות ואיש לא דואג לעשות זאת).

מה שקרה במחנה לא מוסיף כבוד בעיקר למי שהיו שותפים למעשה. להגיד שנפלתי מהכיסא ממה ששמעתי ? לא. לא מפתיע אותי כבר כלום בכדורגל שלנו (ומשה, הבעיה התרבותית היא כלל ארצית, בטח לא משהו שהומצא בנתניה).

אני אישית חושב שדברים כאלה צריך לנסות לסגור בפנים ולא אצל אפי ישראל ב 90FM.
ואם אוסידון לא טיפל בעניין כמו שצריך ,אז כן יש פה את יוסי דורון שאפשר לערב ואם גם זה לא עוזר ואת אף אחד זה לא מעניין אז אולי צריך לחשוב לפנות לתקשורת.

מה הנזק ? קבוצה שעכשיו תעבור כזה זעזוע ושכל התקשורת תתעסק בה (ולא בעינייני כדורגל) לא תוכל לתפקד מיקצועית. יתחילו פה האשמות בין השחקנים מי הדליף למי, קונספרציות או בקיצור יתעסקו בהכל חוץ מבכדורגל. בטח לא זה מה שיביא לנו את הנצחון הראשון.

והתוצאות שרואים עד היום במגרש הם לאו דווקא קשורות לסיפור הזה. אני לא בטוח שזה היה נראה אחרת אם הכל היה פיקס במחנה. אם דורה ילך זה בגלל שדורה, מעבר להתנהלות "הישראלית" שלו, הוא לא מאמן מספיק טוב (משהו שלי היה ידוע מרגע ההחתמה שלו).

הבעיה בנתניה הרבה יותר חמורה וראיה נוספת לכך, היא הקדנציה הקצרה של רוני לוי במועדון, הוא שם למועדון מראה מול הפרצוף והראה לו עד כמה הוא פרמטיב ותקוע בשנות ה- 80 המוקדמות.
לצערי, אף אחד לא הסיק מסקנות מהשהות שלו במועדון ואחרי עזיבתו חזרנו ל"שוק הכרמל".
מי היה צריך להסיק מסקנות אחרי רוני לוי .. כולם עזבו ביחד איתו לא ? בלדב ורועי דניאל לא נושאים במשרות, בעל המאה במקרה זה העיריה מינה את אוסידון לנהל קבוצה בתקציב מינימום , מה אתה מצפה שיקרה .. איכות מקצוענות וכו עולה כסף . אנשים טובים עולים יותר ולכן החזק מתחזק והחלש נשאר חלש. לא המציאו את זה פה . גם עטר לא שונה.

Sent from my iPad using Tapatalk
מתחיל להדאיג אותי אבל לאחרונה אני יותר מידי מסכים איתך....
כנל ...

לפי הפרסום בספורט 1 השחקן הבעיתי שוחרר עכשיו השאלה מי השחקן הבעיתי דודי ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(28-Sep-2015 14:40)טל.מ כתב: [ -> ]מי היה צריך להסיק מסקנות אחרי רוני לוי .. כולם עזבו ביחד איתו לא ? בלדב ורועי דניאל לא נושאים במשרות, בעל המאה במקרה זה העיריה מינה את אוסידון לנהל קבוצה בתקציב מינימום , מה אתה מצפה שיקרה .. איכות מקצוענות וכו עולה כסף . אנשים טובים עולים יותר ולכן החזק מתחזק והחלש נשאר חלש. לא המציאו את זה פה . גם עטר לא שונה.

עטר זה ה"אקמול" הכי טוב למועדון הפרמיטיבי הזה.
זה האומנם לא יהפוך אותו למקצועני יותר, אבל לפחות ישאיר אותו בחיים.
(28-Sep-2015 12:57)אייל ס כתב: [ -> ]ההבדל ביננו(טל),שסיימת עם גולני/עם ישראל מהר מאוד,אני נולדתי שם ועדיין שם ובדיוק מהסיבה הזו אני מצפה ממנהיגות להנהיג ולא לזרום עם הזרם.
מניסיוני,גם בשכונה וגם בצבא(הפלוגה הראשונה שלי כמ"פ היתה פלוגת מאי)וגם בעבודה,שאת "השכונה" הכי הכי הכי קל להוביל ל"חופה ולמעשים טובים",זה דורש עבודה לא פשוטה,זה דורש דוגמא אישית,זה דורש לדרוש ולא לוותר בקטנות וזה בעיקר חייב להיות ב"פול טיים ג'וב",אין קיצורי דרך ואין קריצות ואין וויתורים.
לעיתים צריך לנקות הכל מהיסוד,לעיתים אפשר להסב חלק מהאנשים,הדרך והשיטה תלויה במי שעומד בראש ובסטנדרטים שהוא מציב ונותן דוגמא מעצמו.
זה התחיל מצויין ביולי,משהו השתבש במעלה הדרך.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

יצאה הודעה רשמית של המועדון

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
(28-Sep-2015 14:47)mordii2 כתב: [ -> ]לפי הפרסום בספורט 1 השחקן הבעיתי שוחרר עכשיו השאלה מי השחקן הבעיתי דודי ?

דודי שוחרר בגלל שנחשד לכאורה "בהלשנה".
הבעייתי ששוחרר הוא לכאורה אברג'יל.
(28-Sep-2015 14:47)mordii2 כתב: [ -> ]לפי הפרסום בספורט 1 השחקן הבעיתי שוחרר עכשיו השאלה מי השחקן הבעיתי דודי ?

חיפשו שחקן שעיר לעזאזל במקרה יצא שהוא קשור בצורה כלשהי לאייל

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's