מכבי נתניה

גירסה מלאה: המאמן הבא של נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(29-Sep-2015 1:17)עידן444 כתב: [ -> ]אורי אוזן משחקני הכדורגל הכי אינטיליגנטים שהיו בארץ. ויש לו זיקה למועדון. הייתי שמח לראות אותו כחלק מהצוות. כמאמן ראשי זה אולי מוקדם אבל בהחלט כעוזר דומיננטי שגם עושה סקאוטינג(סיפר בכתבה יפה באתר ׳נבדל׳ על היכולות הנפלאות של סקאוטינג ברמה הכי גבוהה דרך תוכנת מחשב ואפילו משחק מנג׳ר) על יריבות וגם על מועמדים לרכש. אורי בהחלט בחור רציני.

הוא בהחלט יכול לעזור לנתניה...
כיום הוא מאמן בנערים א' של מכבי תל אביב?

אם יפנו אליו כנראה יגיע..

ואפרופו סקאוטינג .. שיהיה קודם כל מישהו שיעשה סקאוטינג על הליגות הנמוכות בארץ, יש הרבה מציאות ושחקנים צעירים שבקלות אפשר להביא אותם
כמו למשל חן דילמוני שהגיע לק"ש מבית"ר ת"א , ברק יצחקי שהגיע לבית"ר מאשקלון שהיתה בליגה הלאומית או סאן מנחם שהגיע למכבי חיפה מרמת השרון..
(28-Sep-2015 22:02)אלדד כתב: [ -> ]אפשר להוסיף לרזומה של עטר גם עליית ליגה עם נתניה וזכייה בגביע הטוטו.

עליית ליגה - שיא העליבות

(29-Sep-2015 0:42)זאב רווח כתב: [ -> ]רק בני לם ושלום תקווה

רק ישראל זוויטי ועמוס נחייסי
(28-Sep-2015 23:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]היה מאמן ההגנה של נבחרת קוסטה ריקה וזה מספיק בשבילך בשביל להביא אותו עכשיו לקבוצה שאותה הוא לא בנה, ללא אפשרות לבצע שינויים, ללא תקציב מותרות כאשר יהיה לו את האפשרות לבצע שינוי וללא רזומה של מאמן ראשי באף מועדון למיטב ידעתי.
מי פה עכשיו החטייאר? מי פה הבלפן? ככה לא מנהלים קבוצת כדורגל ידידי היקר, זה שליפה מהמותן, פופוליזם לשמו, זה האבא והאמא של החלטורה.

כנראה שלא ירדתם לסוף דעתי... מארין צריך להיות הכיוון שאליו צריך לשאוף. לאו דווקא הוא ספציפי ,זה יכול להיות כל אחד אחר ,העיקר שיהיה מישהו עם הסתכלות אחרת, מישהו שחושב אחרת, מישהו שלא קורא את העיתונים והאתרים שלנו... מה לא ברור ??

ומשה, אני אמרתי שככה מנהלים קבוצת כדורגל ?? אני פרגנתי לניהול פה מתישהו ??
יש מצב נתון ואיתו צריך להתמודד. מבחינתי להביא את עטר או לנדאו זה לא לעשות שינוי. ואיך בדיוק עטר הגדול יתמודד עם הקבוצה שהוא לא בנה ??
זה חרטא שיכול להצליח בדיוק כמו שאם דורה ישאר פה עוד חודשיים המזל שלו יכול להתהפך.
אין כסף לגרעינים ואתם מתווכחים על מאמנים שרק גולדהאר יכול לשלם

רק בני לם זה חינם הכסף כבר משולם אין הוצאות וזה מה שהעירייה תקבע
(29-Sep-2015 2:48)זאב רווח כתב: [ -> ]אין כסף לגרעינים ואתם מתווכחים על מאמנים שרק גולדהאר יכול לשלם

רק בני לם זה חינם הכסף כבר משולם אין הוצאות וזה מה שהעירייה תקבע

בני לם? זה חדש. חשבת על זה עכשיו? לא שמעתי את ההצעה הזו קודם. מאיפה הרעיון היצירתי הזה?
(29-Sep-2015 2:17)אופיר34 כתב: [ -> ]
(28-Sep-2015 23:24)פיליפצוק כתב: [ -> ]היה מאמן ההגנה של נבחרת קוסטה ריקה וזה מספיק בשבילך בשביל להביא אותו עכשיו לקבוצה שאותה הוא לא בנה, ללא אפשרות לבצע שינויים, ללא תקציב מותרות כאשר יהיה לו את האפשרות לבצע שינוי וללא רזומה של מאמן ראשי באף מועדון למיטב ידעתי.
מי פה עכשיו החטייאר? מי פה הבלפן? ככה לא מנהלים קבוצת כדורגל ידידי היקר, זה שליפה מהמותן, פופוליזם לשמו, זה האבא והאמא של החלטורה.

כנראה שלא ירדתם לסוף דעתי... מארין צריך להיות הכיוון שאליו צריך לשאוף. לאו דווקא הוא ספציפי ,זה יכול להיות כל אחד אחר ,העיקר שיהיה מישהו עם הסתכלות אחרת, מישהו שחושב אחרת, מישהו שלא קורא את העיתונים והאתרים שלנו... מה לא ברור ??

ומשה, אני אמרתי שככה מנהלים קבוצת כדורגל ?? אני פרגנתי לניהול פה מתישהו ??
יש מצב נתון ואיתו צריך להתמודד. מבחינתי להביא את עטר או לנדאו זה לא לעשות שינוי. ואיך בדיוק עטר הגדול יתמודד עם הקבוצה שהוא לא בנה ??
זה חרטא שיכול להצליח בדיוק כמו שאם דורה ישאר פה עוד חודשיים המזל שלו יכול להתהפך.

עטר כבר הוכיח "שמעגלים" הוא יכול לעשות שחקנים שישאירו לפחות את הקבוצה בליגה ואף למעלה מכך.
אין לי ציפיות למעבר להישארות, המצב החברתי חמור, הסגל בינוני מינוס, אין תקציב מותרות, רק להשאיר את הקבוצה בליגה ולדעתי הוא המועמד הטוב ביותר לעשות את זה.
(29-Sep-2015 12:07)פיליפצוק כתב: [ -> ]עטר כבר הוכיח "שמעגלים" הוא יכול לעשות שחקנים שישאירו לפחות את הקבוצה בליגה ואף למעלה מכך.
אין לי ציפיות למעבר להישארות, המצב החברתי חמור, הסגל בינוני מינוס, אין תקציב מותרות, רק להשאיר את הקבוצה בליגה ולדעתי הוא המועמד הטוב ביותר לעשות את זה.

כל כך נכון.. מדהים איך מבלופים כביכול , עטר הצליח להוציא מהם את השיא של הקריירה שלהם דווקא בנתניה ודווקא כשהוא אימן אותם.. ועובדה שהם לא הצליחו באף קבוצה ועם אף מאמן אחר :

טל מעבי, אחמד סבע ,ימפולסקי ,מאור עשור , ניר נחום , קובי דג'אני , גל גניש , אמיר אדרי, יחיאל צגאי ,אמייה טגה , אבי פרץ השוער ,גיא טוביאק ,חמודי בריק ,אובודו אוקוצ'ה

חן עזרא נתן את העונה הכי טובה שלו בקריירה אצל עטר במכבי נתניה..

גוטמן כמעט הצליח להרוס את הקריירה של שטראובר כשזרק אותו לספסל בעקבות יכולת ירודה.. כשעטר הגיע הוא האמין בשטרואבר , החזיר לו את הבטחון ונתן לו את סרט הקטפן.. והגיע עד לסגל הנבחרת

גם תמיר כהן ואבי סרטול הגיעו לסגל הנבחרת כשעטר אימן אותם בנתניה ..

וכמה שחקנים מאצלנו עברו לקבוצות גדולות יותר או יצאו לחו"ל כשעטר אימן אותם .. כמו אלן מסודי , אלמוג כהן , תמיר כהן ואבי סטרול , חן עזרא
די אתה מה זה נסחף אורן ... היית בקופסא בימים ההם ? אחמד סבע היה בלוף ? סבע הגיע לליגת העל בגיל 30 ! נתן 3 עונות יפות וזהו נגמר לו הסוס.
ימפולסקי נתן עונה אחת! יפה שבסופה עזב,
מאור עשור נתן משחק אחד!! טוב ונעלם לספסל
ניר נחום היה מצוין ב3 עונות שלו בנתניה
כנל דג'אני
גל גניש - בחייך כמה משחקים הוא שיחק ...?
אמיר אדרי - הגיע לנתניה כשוער ליגה לגיטימי שאיתרע מזלו והוא מחיף של דוידוביץ והמועדון שלו לא מאמין בו. אם אדרי היה עוזב את חיפה בגיל צעיר הוא היה הופך לשוער ראשון בליגת העל.
טל מעבי - שחקן משלים וחלש בקבוצה שהרוב יותר טובים ממנו אז הוא מרים את הרמה שלו במעט.
צגאי ? טגה ? תעשה לי טובה ? כל השאר ... נו באמת ?

עזרא - עזרא זה סיפור על כישרון שלא מצליח לפרוץ - גם תחת עטר בחיפה. נתן עונה מצוינת בנתניה בלי הלחץ שיש בחיפה. ברגע שעבר לירוק כנראה שהלחץ גומר אותו.

די לקשור לעטר כתרים הפכתם אותו לפרגוסון..
טל כתבתי שהשחקנים האלה עשו את השיא של הקריירה שלהם אצל עטר ולא בשום מקום אחר.. מה לא נכון במשפט?

אם שחקן נותן עונה אחת טובה בליגת העל , מצליח לשחק ואפילו לפתוח בהרכב , ואז לא מצליח לקבל דקות משמעותיות בשום קבוצה בליגת העל , ויורד לליגה נמוכה אז סביר להניח שהוא בלוף

איפה אחמד סבע היה לפני מכבי נתניה? .. איך יכול להיות שאחרי נתניה כשהוא היה בשיא , הוא לא הצליח בקריית שמונה , וגם לא כשעבר לרעננה ואפילו לא כבש שער אחד .. וגם עונה לאחר מכן בליגה לאומית לא הצליח בבני לוד ולא כבש אפילו לא שער אחד

לגבי מאור עשור, הוא היה שחקן לגיטימי בליגת העל פתח בהרכב שליש מהמשחקים והיה מחליף קבוע בכל שאר המשחקים... ומאז הוא בקושי שיחק בליגה לאומית

אתה מפספס את הנקודה.. לא הבנתי אם אתה מנסה לסתור אותי או להצדיק אותי

גל גניש שחקן ששיחק 8 משחקים בליגת העל אצל עטר וכבש שער , לא יכול לשחק בליגה לאומית? .. באמת הוא לא הצליח אפילו בליגה נמוכה.. וזה מה המסר שאני מנסה להעביר , עטר מוציא את המקסימום מהשחקנים , מבלופים הוא מוציא זהב יחסית ליכולת שלהם
אורן כל מה שאני מנסה לומר הוא שאתה טועה ביחוס של יכולות השחקנים לעטר. סבע היה אמור לעזוב ממזמן את לוד, אבו סובחי לא נתן לו. סבע בעונה האחרונה שלו בנתניה כבר היה סמרטוט שלא שומר על חיים ספורטיביים וחושב שהכל מגיע לו. זה לא השתנה גם כשעטר חזר בסוף, ושום דבר גם לא השתנה אחכ בקבוצות אחרות. בגיל 34 אם אתה לא שומר על חיים ספורטיביים ובעיקר כבר לא בא לך יותר אין סיכוי שתצליח. מבחינת הפוטנציאל שלו סבע היה שחקן מבוזבז. דג'אני היה כישרון מהנגיעה הראשונה שלו בכדור. החיים הובילו אותו לתחתית ובנתניה אצל עטר הוא קיבל הזדמנות אולי (בדיעבד כן) אחרונה. אז דג'אני לקח אותה בשנתיים הראשונות עם שתי הידיים שתי הרגליים והראש. אבל הכשרון היה שם. אחר כך הוא חזר להיות הדג'אני הישן ועל כן נעלם. מאור עשור באמת לא עשה כלום בנתניה כנל גניש. למה ? אופי, יכולת ולדעתי בעיקר -אם אתה שחקן בינוני שמשחק עם שחקנים טובים (עזרא מוגרבי דג'אני סבע נחום ימפולסקי דגני וכו) קל לפרוח. כשאתה משחק עם שחקנים בינוניים או גרועים כמוך הרמה שלך בהתאם.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Reference URL's