מכבי נתניה

גירסה מלאה: שלומי דורה תתפטר אין כסף לפטר אותך תהיה הוגן עם נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
שלומי דורה אני הייתי בעד המינוי שלך מאשר גילי לנדאו או מי שהיה עוד מועמד , אמרתי אם לא בני לם עדיף אתה !!!

אבל נכשלת בבניית הקבוצה אין משחק שאנחנו לא סופגים שער
והכי חמור ההתקפה מקרטעת בלשון המעטה

באמת זה לא ענין של חיבור זה שאתה פשוט משדר חוסר אונים ופאניקה אתה לא משנה ועקשן אתה בקיצור לא מתאים למכבי נתניה

עכשיו תעשה טובה קיבלנו אותך יפה במתניה אבל אתה יודע שהמצב הכספי שלנו בטטה
תתפטר כדי שלא יצטרכו לשלם לך משכורת חינם של אוכל חינם אני בטוח שתמצא בקרוב קבוצה שתיקח אותך .

ולאוהדי מכבי נתניה פעם אחת תשמעו למי שיש יותר ניסיון והבנה מכם במכבי נתניה תלחצו למינוי בני לם למאמן או שלום תקווה או שניהם הכי טוב , אני נשבע לכם אתם תראו כדורגל תוסס ניצחונות יפים גם מול קבוצות גדולות וגם הפסדים אבל לא תיראו כמו קבוצת תחתית שמלכתחילה מרימה ידיים !!!

עכו מנצחת כפר סבא ובני יהודה לא פראיירים אנחנו הקבוצה מועמדת מספר 1 לרדת ליגה אין מה להפסיד מהמהלך רק להרוויח , הפעם תעזרו להביא את השינוי כי אנחנו יכולים!!!
(26-Sep-2015 23:23)זאב רווח כתב: [ -> ]שלומי דורה אני הייתי בעד המינוי שלך מאשר גילי לנדאו או מי שהיה עוד מועמד , אמרתי אם לא בני לם עדיף אתה !!!

אבל נכשלת בבניית הקבוצה אין משחק שאנחנו לא סופגים שער
והכי חמור ההתקפה מקרטעת בלשון המעטה

באמת זה לא ענין של חיבור זה שאתה פשוט משדר חוסר אונים ופאניקה אתה לא משנה ועקשן אתה בקיצור לא מתאים למכבי נתניה

עכשיו תעשה טובה קיבלנו אותך יפה במתניה אבל אתה יודע שהמצב הכספי שלנו בטטה
תתפטר כדי שלא יצטרכו לשלם לך משכורת חינם של אוכל חינם אני בטוח שתמצא בקרוב קבוצה שתיקח אותך .

ולאוהדי מכבי נתניה פעם אחת תשמעו למי שיש יותר ניסיון והבנה מכם במכבי נתניה תלחצו למינוי בני לם למאמן או שלום תקווה או שניהם הכי טוב , אני נשבע לכם אתם תראו כדורגל תוסס ניצחונות יפים גם מול קבוצות גדולות וגם הפסדים אבל לא תיראו כמו קבוצת תחתית שמכתחילה מרימה ידיים !!!

עכו מנצחת כפר סבא ובני יהודה לא פראיירים אנחנו הקבוצה מועמדת מספר 1 לרדת ליגה אין מה להפסיד מהמהלך רק להרוויח , הפעם תעזרו להביא את השינוי כי אנחנו יכולים!!!
מסכים איתך ....
מאמן חלש!
כל הכבוד קובי נשבע לכם אין לי אינטרס במינוי בני לם רק בשביל טובת מכבי נתניה וכמו שאמרתי לאורן שבוע שעבר אם היה בני לם או רוני לוי אני מעדיף רוני לוי

פעם אחת תשמעו לי רק פעם אחת ואחרי זה אם תוך 5 מחזורים לא תראו ניצחונות ברצף יפים עם כדורגל תוסס ואיכותי תירקו לי ב 1000 פרצופים

אם בני לם לא יהיה טוב אני ראשון להיכנס בו כאן מבטיח לכם

עידן לא מספיק לומר מאמן חלש תעזור להחליף אותו בבני לם
Reference URL's